Forum

Komentarze użytkownika "Wioletta28"

Komentarze użytkownika: Wioletta28

Re: Wymiana walut online-gdzie?

Wioletta28 / 2018-04-24 11:23
Ja mam od dawna konto na Cinkciarzu, ale ostatnio zaciekawiła mnie opcja transakcji społecznościowych. Płacę kredyt we Frankach i zastanawiam się czy w ten sposób wymiana waluty nie będzie korzystniejsza. Bo tam podobno nie ma prowizji i kurs ustala się samemu. Ktoś z tego korzysta?

Re: kantor online-jaki wybrać?

Wioletta28 / 2018-04-28 18:09
Ja tak jak poprzednik od wielu lat wymieniam waluty w Cinkciarzy. Ostatnio nawet dość mocno zainteresowałam się kryptowalutami i co mnie bardzo ciesz na Cinkciarzu również się pojawiły. Ktoś się w to bawi?

Re: kantor online-jaki wybrać?

Wioletta28 / 2018-06-15 12:18
Bezpieczeństwo jest ważne to fakt. Dlatego ja jeśli już dokonuje transakcji to raczej wybieram te bardziej znane i zaufane marki. Głównie Cinkciarz jest takim kantorem bardziej znanym. Ale też ostatnio przekształcił się w portal finansowy i dodał do oferty kilka nowych produktów. Więc to wskazuje na jego rozwój a co za tym idzie potwierdza to jego bezpieczeństwo.

Re: kantor online-jaki wybrać?

Wioletta28 / 2018-07-11 09:20
Ja głównie wymieniam walutę na Cinkciarzu przez tak zwane transakcje społecznościowe. Wymieniam Franki z przeznaczeniem na spłatę nieszczęsnego kredytu hipotecznego. Znaczenie dla mnie ma kurs więc w ten sposób ustawiam maksymalną kwotę jaką jestem w stanie zapłacić. A druga sprawa to brak opłat i prowizji, czyli kolejna oszczędność.

Re: Gdzie tanio kupić telefon ?

Wioletta28 / 2018-07-11 09:23
Ja ostatnio wymieniałam telefon i w pierwszej kolejności przez Komórkomat porównałam modele i specyfikacje a potem sprawdziłam ceny. Okazało się, że za dobre pieniądze da rade kupić na prawdę świetny sprzęt. Tylko trzeba poświęcić na to chwilę.

Najnowsze wpisy