Forum

Komentarze użytkownika "Wiolkaa"

Komentarze użytkownika: Wiolkaa

Re: Hotel 4 kolory Władyslawowo

Wiolkaa / 2014-01-11 04:16
Myślę, ze dam radę, jak coś będę pisać. dzieki wielkie za info. A jakie są twoje przemyślenia na temat tej inwestycji?

Re: Hotel 4 kolory Władyslawowo

Wiolkaa / 2014-01-11 04:11
dzięks za info, bardzo mi pomogły twoje rady. Jutro sprobuje się zapisać do tego stowarzyszenia bo czuje sie taka samotna w tym wszystkim.

Re: Hotel 4 kolory Władyslawowo

Wiolkaa / 2014-01-11 03:46
Anonim, a czy mógłbyś mi podesłać link bo ja w tych sprawach internetowych to za bardzo nie siedzę i nie wiem jak to znaleźć?

Re: Hotel 4 kolory Władyslawowo

Wiolkaa / 2014-01-11 03:41
To przychodzi do męża, a on jest w Azji teraz a kiedy wysłali to pismo. Wcześniej coś tam przysyłali, ale nic konkrentego nie było. Mąż ma dużo delegacji i stąd tak naprawdę nie było czasu aby się z tym zapoznać. A teraz to już zupełnie się w tym nie ogarniam. Masakra jakaś.

Re: Hotel 4 kolory Władyslawowo

Wiolkaa / 2014-01-11 03:28
Właśnie wróciłam ze Stanów, mój mąż ma lokal w tej inwestycji. Czytam to forum i aż trudno mi uwierzyć w to co się dzieje? Czy mógłby ktoś opisać - ale tak naprawdę szczerze o co chodzi w tej inwestycji? Zdania są bardzo podzielone, każdy ma swoje, jedni widzą wszystko w czarnych kolorach, drudzy wręcz przeciwnie. Jaka jest prawda? Czy ktoś może odpowiedzieć? Jeśli naprawdę został złożony wniosek o upadłość, to jakie są szanse na odzyskanie wpłaconego cashu? Tam gdzie mieszkam nie do pomyślenia są takie rzeczy. System condo istnieje i działa od wielu lat. Mamy jeszcze z mężem parę innych inwestycji, gdzie też płacą rent, ale takich sytuacji nie ma. Czy jest ktoś w stanie naprawdę opisać stan rzeczywisty? Dzwoniłam dziś do biura inwestora, powiedziano mi, ze procedury się wydłużają ale decyzja na finansowanie jest. Tu piszecie co innego. jaka jest prawda? Bardzo proszę o rzetelne przedstawienie sprawy.

Re: Hotel 4 kolory Władyslawowo

Wiolkaa / 2014-01-11 03:19
Chyba coś pomyliłaś, winny tego wszystkiego jest Guzek. Jego nieudolne zarządzanie doprowadziło do tej sytuacji. Dlaczego inwestorzy mają odpowiadać za jego pomyłki? Idź się lecz Aneta 71. Panowie - Walman i Widykator, robicie dobrą robotę tutaj. Dobrze, że pokazujecie wszystko. Tak dalej

Najnowsze wpisy