Forum

Komentarze użytkownika "wioola"

Komentarze użytkownika: wioola

szukanie stażu

wioola / 2011-11-21 13:08
Nie szkodzi spróbować, wysyłaj CV z listami motywacyjnymi przedstawiającymi Twoją prośbę o staż

kupno mieszkania od dewelopera

wioola / 2011-11-10 14:45
mam takie same obawy, dlatego nie kupiłabym mieszkania na etapie dziury w ziemi, od dewelopera mogłabym wziąć pod uwagę tylko w wypadku, gdy zaczyna się wyprzedaż mieszkań już wybudowanych, gotowych, ale poszukuję mieszkania na rynku wtórnym, ceny jednak przytłaczają

w którym banku konto dla dziecka

wioola / 2011-10-14 13:54
Chciałabym by moja pociecha zaczęła uczyć się zarządzania finansami, ma dopiero 10 lat, ale myślę że to dobry moment by założyć dziecku konto, jakie banki maja dobre oferty takich specjalistycznych kont?

najkorzystniejsza lokata

wioola / 2011-10-06 10:07
Lokata w jakim banku jest obecnie najkorzystniejsza na rynku? gdzie najlepiej ulokować swoje fundusze, aby spokojnie czekać na zyski? Jaki rodzaj lokaty wybrać najlepiej?

jak zdobyć etat

wioola / 2011-09-28 12:17
mnie się udało dostać staż z urzędu pracy, mija już 4 miesiąc, zostały mi jeszcze 2, ale nie wiem czy pracodawca będzie chciał mnie zatrudnić...

tanie mieszkania do wynajecia

wioola / 2011-09-12 13:12
nie wiem, ja jakoś nie widzę tej różnicy, chciałam wynająć jednoosobowy pokój, poniżej 600 zł nie znajdę, za tą kwotę za to oferowane warunki są bardzo kiepskie :/

mieszkania do wynajęcie Kraków

wioola / 2011-09-12 12:34
czy udało Wam się już znaleźć mieszkanie do wynajęcia? ja już kolejny raz przyjechałam szukać i nic, po prostu są albo drogie, albo ktoś sprzątnie tańsze sprzed nosa, może przelicytuje, nie wiem... Niedługo początek roku, a ja nadal bez lokum :/ a na akademik też nie mam co liczyć!

wartość nieruchomości

wioola / 2011-08-09 12:32
przede wszystkim należy go wizualnie odświeży, odmalować ściany, odświeżyć podłogę, wszystko powinno być w uniwersalnych, jasnych kolorach, które optycznie powiększają pomieszczenia, to zwiększy klientelę, poza tym ważny jest dach, nie może mieć on żadnych wad, bo wtedy nie znajdziecie łatwo kupca, jeżeli macie ogród, to jeżeli będzie on zadbany również zwiększy szansę sprzedaży

umowa przedwstępna z deweloperem

wioola / 2011-07-06 09:49
znaleźliśmy z mężem interesujące nas mieszkanie, jednak nie mamy jeszcze przyznanego kredytu, a chcielibyśmy je zarezerwować czy w takim wypadku możemy zawrzeć umowę przedwstępną z deweloperem? na co powinniśmy uważać?

pożyczka sms dobry pomysł-ktoś skorzystał

wioola / 2011-06-01 12:31
wolę raczej pewne pożyczki w bankach, nie wierzę pozabankowym instytucjom a co dopiero pożyczkom przez sms

zakupy w sieci a zwrot towaru

wioola / 2011-05-24 11:53
witam,
jeśli kupuję towar przez internet nigdy nie mogę mieć pewności że dostanę dobry produkt, co mogę zrobić gdy okaże się on wadliwy, czy mam jakiś termin na zwrot takiego towaru?

najpiękniejsze polskie miasta dla turystów

wioola / 2011-05-06 08:58
witam,
jakbyście mieli wybrać spośród polskich miast to, które koniecznie powinien zobaczyć obcokrajowiec co byście mu polecili? jest w czym wybierać, ale moim faworytem absolutnie jest Trójmiasto z Gdańskiem na czele, oczywiście najlepiej w sierpniu kiedy jest Jarmark Dominikański i wszystkie te wąskie uliczki wypełnione są straganikami :) a potem do Sopotu na molo :) ja chce na wakacje :)

Gimnazja to pomyłka!

wioola / 2011-04-29 10:28
muszę Ci przyznać rację, całe te gimnazja to stracone pieniądze i lata szkolnictwa

zaniżony koszt kredytu - zerwanie umowy?

wioola / 2011-04-21 13:32
witam,
co można zrobić w przypadku gdy bank zaniży koszty kredytu a zdążyliśmy już podpisać z nim umowę? czy można jakoś polubownie rozwiązać taką umowę czy może jednak trzeba się sądzić?

zwycięstwo w wyborach - startegie partii

wioola / 2011-04-20 10:09
Dwie konkurencyjne partie pomiędzy którymi najprawdopodobniej dojdzie do ostatecznej rozgrywki o zwycięstwo muszą przemyśleć swoją kampanię przedwyborczą, nim jednak pojawią się spoty w telewizji czy kolejne wystąpienia w mediach chyba wiemy czego można się spodziewać... PO postawi na Smoleńsk, ale bardziej w sensie realnej oceny prezydentury Lecha Kaczyńskiego, natomiast PiS będzie wyliczał błędy PO dotyczące rażących podwyżek w kraju a o Smoleńsku nie zapomną oczywiście i bardzo będą chcieli kontynuować politykę brata Jarosława -Lecha, szkoda tylko że kiedy był u władzy to był jego prawą ręką, więc i tak robił co brat Jarosław kazał, więc co za różnica?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy