Forum

Komentarze użytkownika "WooPeeA"

Komentarze użytkownika: WooPeeA

WooPeeA / 2007-05-23 15:34
Popieram przedmówcę.

Re: Jak Anna Fotyga wstrzymała politykę zagraniczną

WooPeeA / 2007-05-19 10:52
Jeszcze długo przed wyborami mówiłem, że tak to się skonczy! Jak ktoś kogo popiera Radio Maryja, ktoś kto nazywa Wałęsę zdrajcą i obiecuje, że wybuduje miliony mieszkań przy takim deficycie może być rozsądnym premierem?

Do Pani Forygi: Co do aktywności, czyżby zapomniała Pani o Bartoszewskim czy Cimoszewiczu? Choć z drugiej strony naprawdę nie wątpię, że zrobiła Pani coś czego nikt inny wcześniej nie zrobił, bo w końcu kto wcześniej zerwał stosunki dyplomatyczne z Rosją??
WooPeeA / 2007-05-19 05:18
A wracając jeszcze do Pana Buffeta, polecam wywiad, którego udzielił dla NBC. Opowiada tam o swoim życiu, o tym jak inwestuje.. Dość miły facet się wydaje. ;)

http://youtube.com/watch?v=NBb_T9lKZnI

Re: Pierwsze kroki na giełdzie, czyli bądź jak Warren Buffett

WooPeeA / 2007-05-19 05:15
Ja wybrałem Dom Inwestycyjny BRE Banku. Troszkę na ślepo bo sugerowałem się tym, że nie zawiodłem się jeszcze na żadnej spółce z grupy BRE. Troszkę też kierowało mną to, że posiadam też konto w mBanku, należącym do tej grupy, więc może kiedyś miło zaskoczą mnie jakąś blizszą współpracą?

Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym biurem?

Re: Najgorętsze dziedziczki fortun

WooPeeA / 2007-05-19 05:12
Amanda Hearst poprostu wymiata. Uroda na poziomie, moim zdaniem na pierwsze miejsce! Paris Hilton na 1? No cóż...

Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!

WooPeeA / 2007-05-19 05:07
Może by tak stworzyć jakąś oddzielną petycję? Chyba, że coś takiego istnieje? Z chęcią się wpiszę..

Najnowsze wpisy