Forum

Komentarze użytkownika "woy"

Komentarze użytkownika: woy

Re: DSS

woy / 2012-03-22 22:53
Po co wrzucasz artykuły z zeszłego roku?

Narkiewicz w CNBC

woy / 2012-03-21 22:39
Ciekawe co Narkiewicz powie w CNBC jutro. Czy w ogóle cokolwiek będzie w stanie powiedzieć?

Tak przy okazji:
Patrzę sobie na Resbud a tam C/Z = -7,
zadłużenie też nieciekawe...
i co? do wzrostu >1800%/3m wystarczy jedno nazwisko

Re: DSS

woy / 2012-03-21 18:27
" może jakaś dywidenda, i za rok mamy kurs po 30zł."
Litości...

Sam mam trochę tego papiera i dlatego z doświadczenia wiem, że wyobraźnię trzeba trzymać na wodzy..

Re: DSS

woy / 2012-03-21 16:32
Tak patrzę na te transakcje:
59
141
19
203
50

W sumie drobnica

Re: DSS

woy / 2012-03-20 21:03
Co wy tu tacy nie na czasie?

Narkiewicz w zarządzie:
http://www.stockwatch.pl/komunikaty-spolek/komunikat-espi.aspx?id=20120320_194252_0000200775&ticker=dss

Re: DSS

woy / 2012-03-15 21:14
A co Ty Wujek nagle taka zmiana frontu? Takiej ilości optymizmu u Ciebie bym się nie spodziewał.

Masz jakieś dowody do swoich tez?

Re: DSS

woy / 2012-03-12 17:36
I jak Wujek, świętujesz? ;)

Re: DSS

woy / 2012-03-09 13:24
Jak profesjonalny portal może walnąć takiego kwiatka:

http://finanse.wnp.pl/copernicus-capital-tfi-sprzedal-akcje-dss,164612_1_0_0.html

w tytule pisza "akcje" po czym w treści piszą, że obligacje (już zgodnie z prawdą).

Re: DSS

woy / 2012-03-08 20:30
Ale miałeś prawo mnie uznać za wariata. Zresztą, tak jak piszę - nie wiem jakie są wtedy procedury. Jedna transakcja po otwarciu by przeszła a później widły czy jak?

A za takie odbijanie to jednak dziękuję.

P.S.
To łamanie tekstu na forum Money jest bez sensu. Nie dziwię się, że tak mało tu życia...

Re: DSS

woy / 2012-03-08 19:47
Jak to czego, chwilami było TKO 1,00 za akcję. Serio. Nie wiem dokładni jakie są procedury, czy taka transkacja mogłaby przejść, czy widły by ją zablokowały, ale taki mi się TKO wyświtlał momentami. Później około 8:50 ktoś wszedł ze zleceniem około 6,3 i zdaje się tak się otworzyło.

Żeby nie było, ż tylko ja to widziałem - link do konkurencji (moderator mnie zabije):
http://www.bankier.pl/forum/temat_re-dss-pod-gilotyna,11040746.html

Re: DSS

woy / 2012-03-08 19:28
Na forum DSS konkurencyjnego portalu dyskusja wrze,
a tu cisza, spokój. No to może ja się odezwę.
Ładnie ktoś dzisiaj rano straszył, że TKO wychodziło 1,00.
No ale później już było tylko lepiej, czyli bardzo źle, a nie tragicznie.

Muszę przyznać, że od dzisiaj wszelki dobre "newsy"
z forum, będę traktował jako ostrzeżenie. Wczoraj (środa) mądrale pisali, jakie to mają dobre wieści a dzisiaj rano teksty w PB, później Onet i TVN CNBC (nota bene dziwna synchronizacja: komunikat o walnym i teksty w PB tego samego dnia).
Kilka dni temu było podobnie, jednego dnia naganianie i wzrosty, drugiego wyprzedaż po negatywnym info. Chyba w paranoję popadam...

Re: DSS

woy / 2012-03-07 08:41
I po co się odzywasz jak nie masz nic ciekawego do napisania. Czerpiesz swoją wiedzę wyłącznie z wypowiedzi ministra Nowaka - to super. Minister mówił i będzie mówił to co mu akurat politycznie pasuje - raz, że drogi nie grają na Euro, innym razem, że on "nie odpuści" bo to strata do Państwa.
Ja napisałem tylko o obiektywnym fakcie, czyli, że "przejezdność" na 31 maja jest wpisana do kontraktu. Między innymi dlatego wartość kontraktu dla DSS jest zawyżona, czyli sądzę, że te kary faktycznie wliczyli sobie w cenę.
Twierdzisz, że "przejezdności" nie ma w kontrakcie?!

Re: DSS

woy / 2012-03-06 22:01
Co do punktu pierwszego to się zgodzę. Nawet w TVN CNBC kilka dni temu kolejny wniosek o upadłość skomentowali jak na TV wyjątkowo spokojnie, czyli, że w tej branży wśród spółek giełdowych to się zdarzało i jest normalne.

Co do punktu drugiego, to zdaje się, że wartość księgowa, może się okazać zawyżoną, "jak przyjdzie co do czego". Ale to tak gwoli ścisłości...

A punkt trzy:
Zgadzam się, że firma ma większą poduszkę bo brała kontrakt, kiedy ministerstwo było pod presją, a dodatkowo sama sobie dostarcza kruszywo...
Ale jest jeszcze kwestia "przejezdności" do Euro, która jest wpisana do kontraktu i nie wypełnienie jej może oznaczać kary. Czy na pewno i ile - musiałbym sprawdzić, a teraz mi się nie chce :P
A poza tym to nie sądzę aby nieprzejezdność A2 spowodowała dymisję ministra Nowaka. Możemy to między bajki włożyć.

Mnie ciekawi co z ową "strategią" którą firma zapowiadała podać w przeciągu najbliższych tygodni (czyli wg zapowiedzi - na dniach). Czy trzeba na nią będzie czekać aż do 20 marca?

Re: DSS

woy / 2012-03-05 21:54
Akurat czy A2 będzie na czas to nie byłbym pewien...

Problem polega na czym innym. Infrastruktura transportowa leżała w kręgu moich zainteresowań
na długo przed tym jak zainwestowałem w DSS
(chyba nikogo nie zaskoczyłem).
I dzięki temu wiem, na jak miernym poziomie jest
w Polsce informowanie w tej dziedzinie. Przekaz był zawsze "dróg nie ma i nie będzie", a ostatnio "budujom, ale źle i nie zdonżom". O tym, że programy naprawcze złożyły tylko dwie firmy pisali wszyscy, o tym, że dostarczyły go również inne pisze tylko RI.

Re: DSS

woy / 2012-03-05 19:31
Roman, to ty?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy