Forum

Komentarze użytkownika "Woytek"

Komentarze użytkownika: Woytek

Woytek / 2007-05-01 00:01
ejze, "osobiscie to powiem", ze to troche pompatyczna wypowiedz ...
Woytek / 2007-01-31 22:14
http://www.filmweb.pl/Big+Lebowski+1998+o+filmie,Film,id=13
Woytek / 2007-01-17 23:56
Marlowe, to tylko merytoryczna dyskusja, ja jestem spokojny, pzdr :)
Woytek / 2007-01-17 23:52
mylisz sie, w przypadku katastrofy budowlanej zawsze odpowiada projektant, kierownik budowy lub uzytkownik - kazdy w zakresie swoich obowiazkow
:)
Woytek / 2007-01-17 23:33
wiec 1000 zl w porownaniu z kosztami budowy to pestka, a jakby co - zawsze mozesz zwalic na niego. A ktory inwestor zna "przepisy i normy"? :)
W swojej praktyce slyszalem juz opowiesc inwestora, ktory slyszal, ze w "stropie ma byc zelazo" wiec siatke ogrodzeniowa zastosowal :)))
Poza tym "developer Lepper" z pewnoscia bedzie robil wszystko, zeby oficjalnie byc inwestorem indywidualnym - on juz dzialek nakupil dosyc i to 5 lat temu, wiec nawet podatku nie zaplaci.
"u******* przed budowa", o ktorych wspominasz to urzedasy, ktore faktycznie sa do odstrzalu i tych wcale mi nie szkoda.
Klocic sie nie zamierzam - to tylko moja skromna opinia.
Ale jesli mowisz o budowaniu dla siebie - owszem zgadzam sie, powinno byc latwiej
Woytek / 2007-01-17 23:06
przeczytaj dokladnie, nie mowilem o budowaniu dla siebie, lecz o wtornym rynku. Nalegam abys sam sie zastanowil, projekty to oczywiscie lipa, ale poki co zawsze ktos z uprawnieniami musi pelnic funkcje kierownika budowy, a to jakby nie patrzec wiaze sie z odpowiedzialnoscia i to nie mala i prawie wieczna. Wyobraz sobie teraz developera typu Lepper, ktory nagle zamarzy budowac chalupy na sprzedaz :)
a jesli chodzi o mnie to trzaskam niezla kase w innym sektorze tej branzy i wypowiadam sie tu calkiem obiektywnie, wierz mi.
Woytek / 2007-01-17 22:18
niby wszystko gra, ale takiego wlasnego domu "bez zezwolen" nie radzilbym kupowac na rynku wtornym. Z wyksztalcenia jestem inz.bud., ale nie o papiery tu chodzi - wiem co potrafi odstawic nie jeden indywidualny inwestor w parze z "tanim" wykonawca - przed takim duetem sprzedawcow przestrzegam :)
no ale oczywiscie kaczki wiedza lepiej ...
Woytek / 2007-01-10 22:06
tylko czy to jedynie Bareja?, czy nie aby przypadkiem juz Quentin Tarantino ?
:)
Woytek / 2007-01-10 22:01
juz wczoraj powiedzial, znaczy przeczytal ... ale walnal sie w wymowie ... ale przeprosil. Znaczy grzeczny chlopiec jest ...
Woytek / 2007-01-10 21:51
zapomniales dodac " Z pamietnika Doktora Wyciora" :)
Woytek / 2007-01-10 21:43
Romi, ja juz powoli zastanawiam sie, na ile mnie to wszystko smieszy, a na ile coraz bardziej zaczyna przerazac ...

Re: Indeks WIG 20 traci 1,5 proc.

Woytek / 2007-01-10 21:36
skrzypek - prezesem nbp - moj komentarz - zwroccie uwage, ze w cudzyslowie "WIELGI WSTYD"

Najnowsze wpisy