Forum

Komentarze użytkownika "Wsportowana"

Komentarze użytkownika: Wsportowana

Wsportowana / 2013-07-05 15:05
Faktycznie wygląd ma naprawde zarąbisty, tylko gdyby cena była ciut niższa, to bym sobie napewno zakupiła.

zwrot udzielonej pożyczki-czy będą jakieś odetki?

Wsportowana / 2013-07-01 13:27
Jasne że można spłacić kredyt wcześniej , bank przeważne w danej sytuacji zwraca odsetki za niewykorzystany okres spłaty kredytu, również bank powinniene zwrócić odpowiednią część dokonanej z góry wpłaty na ubezpieczenie spłaty kredytu. Rzecz jasna banki zazwyczaj bronią się przedtym , a żeby osoba która wzięła od kredyt, nie spłaciła go wcześniej, bo jak wiaodmo oni własnei arabiają na odstetkach z danego kredytu :) No ale cóż , moim zdaniem lepiej spłacić wczęsniej i mieć prblem z głowy.
Wsportowana / 2013-06-18 15:27
Obawiam sie jednak ze taki komp bedzie się strasnzie przgerzewal podczas grania...

Mieszkaniec Radomia jest 4 razy biedniejszy niż mieszkaniec Warszawy

Wsportowana / 2013-04-15 15:06
No rzecz jasna są to zapewne średnei pensje... to tak jakby wziąć zarobki Kulczyka i zarobki przeciętnego pracownika Biedronki... no i wyciągnąć z tego średnią!! Suma naprawdę robi wrażenie prawda?

Najnowsze sondaże

Wsportowana / 2013-02-05 12:59
Czy ktoś się orientuje jakie są teraz aktualne sondaże poparcia dla poszczególnych partii? Mam nadzieję że w końcu Platforma obywatelska straciła poparcie większości obywateli?.

likwidacja straży miejskiej

Wsportowana / 2012-12-10 15:14
Ja mam nadzieję że nastąþi to jak najszybciej. Przeraża mnie to że Straż Miejska chce mieć pdoobne uprawnienia do Policji... to jest już chore!! W jakim my krjau żyjemy!!

Re: Szczyt UE. Tusk spotkał się z Van Rompuyem

Wsportowana / 2012-11-23 14:00
Ja jetsem w sumie zadowolony że Premeir Wielkiej Brytanii w końcu powiedział "dość" planom Niemiec... bo kto waszym zdaniem głównie nadaje nurt UE?

Re: Szczyt UE. Niemcy odpierają krytykę ekonomistów

Wsportowana / 2012-07-06 15:21
Warto zauważyć że Niemcy są tą teraz potęgą ekonomiczną , jakiej chciał Hitler za czasów swoich rządów... tak to własnie wygląda...

Tytuł powinien brzmieć " list otwarty do Kaczyńskiego" bo temu gosciowi to tylko brzoza, kondominium i klęska siedzą w głowie

Wsportowana / 2012-06-25 15:09
Brzmi to niezbyt miło.

Drogie autostrady

Wsportowana / 2012-06-18 13:29
No nic, widać że na tym ma zarobić najbardziej nasz rząd..

gdzie wy robiliście ten sondaż ? w siedzibie tvn lub GW !

Wsportowana / 2012-05-22 14:00
Społeczeństwo ogłupione...

Re: Chodorkowski siedzi nielegalnie? Miedwiediew chce wyjaśnień

Wsportowana / 2012-03-05 14:58
Dopiero teraz? Co to za dziki kraj?! Mysłałam że w Rosji jednak coś się zmieniło po upadku komunizmu!!

..UJ Z LUDŻMI,KURKI NAJWAŻNIEJSZE:(

Wsportowana / 2011-11-14 14:29
No to koniec z jajecznicą...

Re: SLD chce rządzić, żeby rozliczyć dwóch ludzi

Wsportowana / 2011-07-25 13:29
A kto rozliczy SLD ?

Najnowsze wpisy