Forum

Komentarze użytkownika "WSW"

Komentarze użytkownika: WSW

WSW / 2007-08-14 13:49
Po co piszesz takie głupoty. Jak znam życie to pisze to pewnie jakiś biznesmen który żyje z zasiłku z Pomocy Społecznej albo emerytury mamusi i każdego krytykuje.ciekawe jakimi sumami ty obracasz cwaniaku.

Ubezpieczenie w Commercial Union???

WSW / 2007-05-09 12:16
Mam do państwa pytanie odnośnie wiarygodności ubezpieczyciela jakim jest Commercial Union. Chce ubezpieczy dom o wartości około 300 tysięcy, napewno nie w PZU. Kilka osób polecało mi Commercial, zaprosiłem do domu agenta i jak to zawsze na początku wszystko wygląda pięknie, agent mówi że jeśli ubezpieczę dom na sumę 300 tys to w razie gdyby taki dom spłonął doszczętnie w pożarze to oni wypłacają 300 tys. Zastanawiam się czy ktoś z państwa miał z nimi do czynienia i czy w tych reklamowych opowiesciach jest choc odrobina prawdy, czy nie ma problemu z uzyskaniem odszkodowania za jakies drobne szkody itd... itp...Z góry dziękuję za państwa opinie i przepraszam jeżeli umieściłem ten post w nieodpowiedniej kategorii.
WSW / 2007-03-08 18:20
Myślałem o terminie od roku do dwóch lat.
WSW / 2007-03-08 14:35
Zapomniałem jeszcze zapytac co Państwo sądzicie o funduszach z lokatą m.in Kryształowa lub egzotyczna w Pko BP????? Z góry dziękujęza wszelkie komentarze.
WSW / 2007-03-08 13:53
Witam wszystkich forumowiczów,. Jestem nowy na forum i mam pytanie. Dysponuje kwotą 6000 zł i chciałbym je zainwestowac w fundusz Arka. Chciałem zapytac czy ten fundusz dzieli się na jakieś inne i jeśli tak to jaki byłby optymalny??? Chcialem też zapytac jaki bank zajmuje sie sprzedażą ich jednostek. Z góry dziekuję!!!

Najnowsze wpisy