Forum

Komentarze użytkownika "wuja"

Komentarze użytkownika: wuja

Re: Tusk o nowym spocie. Nie straszymy, zachęcamy

wuja / 2011-10-03 20:03 / portfel / Billy the Kid
A Kaczynki ma odemnie głos i tyle
wuja / 2009-05-22 23:15 / portfel / Billy the Kid
Tak tak, maxiu i Jaro są najlepsi. Wyznaczają trendy ;))

Re: GPW: Kończymy tydzień na minusie

wuja / 2009-05-22 23:08 / portfel / Billy the Kid
Obserwuje to forum od prawie kilku lat i musze wam powiedzieć ze w ostatnim okresie poziom frustracji sięga zenitu, a to znakomity wskażnik jest, jednak trzeba będzie dotankować i to na maxa. Hej
wuja / 2009-05-11 00:16 / portfel / Billy the Kid
Nic by nie wyszło. Tak to sobie chociaż na ręce patrzą i się pilnują
wuja / 2009-03-28 20:44 / portfel / Billy the Kid
oczywiście dź miało być
wuja / 2009-03-26 22:54 / portfel / Billy the Kid
To w takim razie jedynym rozwiązaniem jest uciec tam gdzie lepiej? Takie plynięcie z prądem.. Tylko zdechłe ryby płyną z prądem panie kolego,a co do Wielkiej Brytani że niby taki wspaniały kraj, większość ekonomistów uważa że kraj ten pogrąży się w kryzysie najmocniej spośród wszystkich w europie. Ku przestrodze. I jeszcze jedno gdy chcemy cytować czyjąś wypowieć to jest taka funkcja wystarczy zaznaczyć cytowany tekst i kliknąć w odnośnik ten na dole po prawej stronie o tak:

Boli tylko ze na tych
nizszych prawach wiele ludzi ma zapewniony lepszy byt niz we wlasnym kraju.
wuja / 2009-03-24 21:49 / portfel / Billy the Kid
Ale że co następnym razem? Bo chyba nie dla Ciebie następnym razem (...). Zmywaki i te sprawy to jest przenośnia tak samo twoja budowlanka. Widzisz kaczordonald bo taka jest różnica że Polacy w Uk nigdy nie będą na równych prawach co tubylcy wiem co mówie bo spędziłem tam ładnych pare lat może i na zmywaku nie ważne zarobiłem swoje wróciłem i tu prowadze interes również w budowlance. I raczej nie chce mi sie tam wiecej wracać. Wole rozmawiać po polsku i moje dzieci również.
wuja / 2009-03-24 20:55 / portfel / Billy the Kid
Właśnie, a druga sprawa to nasza polska mentalność. Przewaznie patrzymy na innych jak im sie udaje i zazdrościmy i zawiścimy zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Tylko że to sie powoli zacznie zmieniać nadchodzą młode pokolenia i wezmą sprawy w swoje ręce. Ludzie którzy doświadczyli co znaczy ciężka praca (na zmywaku czy w przy zbieraniu truskawek w UK), przygotowani na trudności i wyzwania.. Jakaś biórokracja? Wszystko jest do przejścia tylko trzeba chcieć. To może polikwidujmy wszystkie urzędy i bedzie dopiero wolna amerykanka. Niektorzy przytaczają różne przykłady korupcji i bezprawia że ktoś coś komuś załatwił.. no pewnie najlepiej szukać usprawiedliwienia swojej bezradności i niemocy patrząc na czyjeś występki i co z tego nam pozostanie jakieś zadowolenie? Mnie to nie zadowala bynajmniej a gdy do czegoś dążę w życiu to tylko ciężką pracą i samozaparciem. Pozdro
wuja / 2009-02-21 16:32 / portfel / Billy the Kid
sorki miało być -z kredytem- :))

Re: Rząd dopłaci po 500 zł do raty kredytu

wuja / 2009-02-21 16:30 / portfel / Billy the Kid
Zdecydowanie nie jestem zwolennikiem pomocy dla kredytobiorców. Dlaczego jedni mają sie zrzucać na drugich. Niech znajdą inne metody, rozwiązania nie wiem jakieś ulgi podatkowe dla firm, przedsiębiorstw które w pośredni sposób pomogą kredytobiorcą, a nie jakieś rozdawnictwo publicznych pieniędzy. A nawet śmiem twierdzić że to zaszkodzi, ponieważ z punktu widzenia osoby nie dającej rady z kryzysem po co sie starac skoro państwo pomoże... To tyle Hej

Re: Dno wyrysowane, i co dalej?

wuja / 2009-02-20 15:28 / portfel / Billy the Kid
Witam. Takie moje drobne spostrzeżenia jeśli można. Żeby było odwrót akcje muszą zacząć skupować inwestorzy długoterminowi którzy liczą się z poniesieniem strat . I tu się kłania kondycja gospodarek światowych która wiadomo jaka jest, nikt w ciemno nie będzie ryzykował własnego kapitału dopóki nie zaczną się pojawiać sygnały wskazujące na wychodzenie z recesji. Wydaje mi się że obecnie na rynku handluje tak wielu spekulantów że naprawdę jest okazja do zarobienia kasy. Ludzie przechodzą z skrajności w skrajność, od euforii do paniki i można to wykorzystać... Niestety od dłuższego czasu stoję poza rynkiem, jakimś cudem udało mi sie wycofać cały kapitał przy poziomach 3600-3800(do spekulowania jakoś brakuje mi odwagi), ale pamiętam maj 2006 gdy 100% miałem w akcjach, to była prawdziwa lekcja, kto pamięta ten wie. Pozdrawiam
wuja / 2008-08-13 05:12 / portfel / Billy the Kid
Hej Warren, pisz wiecej bo robi sie kaszana na tym forum, ostatnio. Pozdro.

Re: Brak sesji w USA pomoże GPW?

wuja / 2008-07-04 16:53 / portfel / Billy the Kid
Woow, kolejna kapitalna sesja, srednie i male bardzo mi sie podobaja.Takie swobodne opadanie, zadnych walkow jak na duzych czyli kontrakty. Powoli zaczynamy dochodzic do normalnych cen, i niedlugo bedzie mozna robic zakupy. Prynajmniej cos probowac, wiecznie spadac nie bedzie. Pozdrawiam
wuja / 2008-04-12 12:34 / portfel / Billy the Kid
Łorena porpostu czasami ponosi za bardzo, wydaje mu sie że ma wielki wpływ na ludzi. Natrzaskał tych postów a to robi wrażenie co nie, no a tak pozatym to spoko jest gość, hej
wuja / 2008-01-22 06:35 / portfel / Billy the Kid
pięć i pół
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy