Forum

Komentarze użytkownika "Xebrii"

Komentarze użytkownika: Xebrii

Xebrii / 2006-08-21 19:13
przepraszam, ale chyba pan jest do tyłu, nie oczekuje stopy 45% to po pierwsze, po drogie chodzi mi o rade bo panu sie dobrze mowi bo nie dysponuje pan tym kapitałem i to dla pana jest niczym, bo pan nie ryzykuje, a jak chce pan doradzic to prosze ale prosze nie pisać mi tutaj takich głupot;] oszustów jest duzo a ja jestem uwazny.

Zapytanie - Prosze o odpowiedz.

Xebrii / 2006-08-21 18:21
Witam Serdecznie!
Mam pewnie pytanie czy lepiej jest jak zainwestuje sume jednorazową czy co miesiąc powiedzmy inwestowac w plany oszczednosciowe? Mysle u sumie 4/5.000 tys zł?
Prosze o odpowiedz jaka jest różnica pomiedzy wpłatą jednorazową a co miesieczną jest pewniej co miesiąc? Prosze o odpowiedz, chce oszczędzac przez 33 lata.
Pozdrawiam.

500.000 TYS ZL - ZAINWESTUJE W PLAN OSZCZEDNOSCIOWY.

Xebrii / 2006-08-12 21:47
Witam Serdecznie.
Cały czas nie wiem której firmie moge powierzyc swoje oszczednosci czyli sume 500.000 tys zł. Wiem ze kazdy zachwala swoje firmy w których ma fundusze ale mnie interesuje dokładnie, plan oszczednosciowy, kwota którą posiadam to 500 tys zł, chce pieniądze zainwestowac na 33 lata, odpowiadająca mi stopa zwrotu to przedział 22/26%. P, prosze rownież o wyliczenie jaki kapitał bede mniał po 33 latach

Co Myślicie o Skandi?

Xebrii / 2006-08-08 20:00
Witam Serdecznie.
Prosze was o jakies informacje na temat skandi.
Pozdrawiam.
Xebrii / 2006-08-02 17:55
wooky prosze o wiecej informacji, jezeli mozna, pozdr.

Do Zainwestowania 500.000ZŁ - W Co? Prosze O Radę.

Xebrii / 2006-08-02 12:10
Witam Serdecznie do zainwestowania mam jednorazową kwote 500.000 tys zł, tą kwote był bym w stanie zainwestowac w plan oszczędnościowy, przy korzystnej dla mnie stopie zwrotu, powiedzmy od 35 do 40%. Pieniądze zainwestuje na dłuższy okres na 25 lat, prosze przedstawiać swoje oferty, lub moze jakies rady? Dziękuję i pozdrawiam. Oferty prosze kierowac na e maile xebrii@gmail.com
Xebrii / 2006-08-01 08:56
ok wysłałem juz do pana emaile czekam na odpowiedz, pozdrawiam.

Mam Pytanie - Prosze o Odpowiedz.

Xebrii / 2006-07-31 22:01
Witam Serdecznie!
Jestem ochroniarzem w Londynie, zarabiam około 11.000 tys zł miesiecznie netto. Mam pytanie odnośnie inwestycji lub planów oszczędnościowych a dokładnie, czy znacie jakiś bank lub społke które mają najkorzystniejszą ofertę? Chodzi mi o oszczędzanie przez powiedzmy 20 lat, oraz miesiecznych wpłatach 6000 zł, bardzo by mi zależało na jak najlepszej stopie %. Czy wogole opłaca sie wchodzić w plan oszczędnościowy?
Prosze o odpowiedz, bede wdzięczny,
Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy