Forum

Komentarze użytkownika "xkot"

Komentarze użytkownika: xkot

xkot / 2008-09-09 15:18
no comment.........(sorki... ale chyba jesteś baardzo młodym i Człowiekiem-i kierowćą..)
Pozdrawiam...
xkot / 2008-09-09 15:13
spokojnie... ja już na szczęście nie musze jeżdzić...(uwierz mi Miły Panie ze troszke pojeżdziłem.. po Polsce..) wiem. są kretyńskie przepisy... i nie tylko,przepisy...i tylko spokojnie... my raczej nic nie zmienimy... może NASZE DZIECI?
Pozdrawiam... .

Re: Kierowcy dostaną po kieszeni

xkot / 2008-09-09 15:03
spoooko... ja też potrafie jeżdzić...(jak idiota?) ... jeżeli chodzi o ograniczenia-są nieraz kretyńskie... i spoko... przeskoczymy... ale ..jak ktoś chce sie zabić-to niech se palnie w łeb i już. niech nie zabija innych,(na trasie wiem co robie... moge jechać jak chce ..sam.. na pustej.. i niech mnie Policaje łapią...hihi...0)
xkot / 2008-09-09 14:55
Witam.. zgadzam się co do nieodpowiedzialnych idiotów... co do Policj-niech SYNKI robią swoje... i łapią ../swoich też... (chyba że boją się od nich w pysk utargować... normalka... takie czasy nastały) Pozdrawiam NORMALNYCH KIEROWCÓW....(i Policje też...)

FILTRY

xkot / 2008-09-09 14:46
Jestem Warszawiakiem... i nie wiem jaki gnojek (sorki... demokracja jest...moge tak nazywać)
zgodził się na to żeby ROZWALIĆ całkiem Filtry Warszawskie..(przecież to był zabytek) i
postawić w to miejsce (za fundusze podobno z UE...nie wnikam ile ten gówniarz z tego wziął)
nooowe..piękne budynki do filtrowania...
Każdy orze jak może.... a zabytek szlag trafił....
P.S. szkoda że byle gówna(nawet po studiach) decydują o tym o czym nie powinni...

FILTRY

xkot / 2008-09-09 14:41
Jestem Warszawiakiem... i nie wiem jaki gnojek (sorki... demokracja jest...moge tak nazywać) zgodził się na to żeby ROZWALIĆ całkiem Filtry Warszawskie..(przecież to był zabytek) i postawić w to miejsce (za fundusze podobno z UE...nie wnikam ile ten gówniarz z tego wziął) nooowe..piękne budynki do filtrowania...
Każdy orze jak może.... a zabytek szlag trafił....
P.S. szkoda że byle gówna(nawet po studiach) decydują o tym o czym nie powinni...

Najnowsze wpisy