Forum

Komentarze użytkownika "xxxxxxxx"

Komentarze użytkownika: xxxxxxxx

rozliczenie VAT

xxxxxxxx / 2011-08-02 14:01
taka spółka nie rozlicza należnego VAT

wyższe świadczenia z ZUS

xxxxxxxx / 2011-08-01 09:22
jak można skorzystać z prawa ponownego przeliczenia wysokości świadczenia emerytalnego? co muszę zrobić aby ZUS ustalił mi wysokość kapitału początkowego?

raport NIK dotyczący katastrofy smoleńskiej

xxxxxxxx / 2011-07-22 14:34
dla mnie to już o te kilka za dużo...

W jakim banku brać kredyt?

xxxxxxxx / 2011-07-18 13:16
wydaje mi się że najlepiej zrobisz porównując kredyty z różnych banków, ja polecam pekao sa

BZ WBKsopiduje klientom obce osoby do rachunków!!!

xxxxxxxx / 2011-07-08 13:02
mam konto osobiste w tym banku i nie mogę narzekać, nikt nie dopisywał mi nikogo do rachunku

Re: ZUS nas okrada...

xxxxxxxx / 2011-06-16 09:54
nie da się takiej instytucji od tak zlikwidować z dnia na dzień, to jest pewne, ale mogliby zacząć wdrażać takowy plan, żeby faktycznie za te 50 lat nie było juz płatników ZUS-u

Jarosław Kaczyński przed Trybunałem Stanu

xxxxxxxx / 2011-06-14 15:35
Z raportu sejmowej komisji śledczej do sprawy Barbary Blidy wynika, że zarówno Jarosław Kaczyński jak i Zbigniew Ziobro staną przed Trybunałem Stanu. Przewodniczący Komisji Ryszard Kalisz uznał, że ich działania w stosunku do przeciwników politycznych były niezgodne z konstytucją. I tak właśnie wyglądała władza PiS, samowolka!

Czarne chmury nad Polską przed euro 2012

xxxxxxxx / 2011-06-09 14:17
a myślicie że inne państwa wszystko robiły w terminie? już nie przesadzajmy, już taki nasz naród jest że do wszystkiego podchodzimy sceptycznie, jak dostaliśmy euro to mało kto się cieszył, wszyscy mówili tylko o tym że się z tego nie wywiążemy...

płatne autostrady

xxxxxxxx / 2011-06-08 13:22
skutecznie zniechęcają do naszych autostrad, najlepsze będzie połączenie z Niemiec do Warszawy za przejazd nim trzeba będzie zapłacić około 90 zł w jedną stronę

Re: Bakteria E. coli: Pierwszy przypadek w Polsce

xxxxxxxx / 2011-06-06 14:23
ta bakteria może skutecznie obniży ceny warzyw na rynku...

bakteria EHEC - znane przyczyny

xxxxxxxx / 2011-06-06 08:47
Przyczyną tak wielu zakażeń bakterią EHEC mogą być kiełki fasoli pochodzące z Dolnej Saksonii. Czyli jednak źródło zatrucia leży w Niemczech, a nie w Hiszpanii, tak jak to Niemcy próbowali przedstawić i z tego powodu Hiszpania straciła wielkie pieniądze na swoich ogórkach, domaga się nawet odszkodowania od Niemców i według mnie słusznie!

Oszustwa Ergo Hestia

xxxxxxxx / 2011-06-03 12:22
ja mam ubezpieczenie w Ergo Hestii i nie narzekam...

podatnicy zapłacą za Stadion Narodowy

xxxxxxxx / 2011-05-26 12:14
co Wy na to że za zwłokę związaną z oddaniem Stadionu Narodowego zapłacimy my - podatnicy?! Minister sportu - Adam Giersz do dymisji!!!

kiedy wygasa obowiązek alimentacyjny

xxxxxxxx / 2011-05-25 10:45
dopiero śmierć osoby której płacone są alimenty lub płatnika wpływa na wygaśnięcie obowiązku alimentacyjnego

erotyczne skandale polityków

xxxxxxxx / 2011-05-23 10:12
Strauss - Khan to kolejny z polityków, który wplątał się w erotyczną aferę! Włoski premier ma na sowim koncie mnóstwo wybryków na tle seksualnym, i jak to możliwe że wciąż jest u władzy! Wpłacają za nich ogromne sumy, żeby mogli wyjść za kaucją, zamiast siedzieć gdzie ich miejsce, chodzą wolno! Ludzie wymyślili sobie tą całą politykę tylko po to żeby mogli nadużywać władzy!

Najnowsze wpisy