Forum

Komentarze użytkownika "xxxxxxxx"

Komentarze użytkownika: xxxxxxxx

Ranking towarzystw ubezpieczeniowych.

xxxxxxxx / 2011-12-23 13:16
one wszystkie są tyle samo warte :/

Strajk służb mundurowych

xxxxxxxx / 2011-12-20 14:08
czemu sektor publiczny zawsze strajkuje a prywatny nie...

budowa domu a remont starej nieruchomości

xxxxxxxx / 2011-12-16 13:27
nie ma co inwestować w stare, lepiej sprzedać

Miałeś złe doświadczenia z biurem nieruchomości?

xxxxxxxx / 2011-12-15 14:40
ja akurat mam bardzo dobre doświadczenie z agencją, a pracownik tej firmy był niezwykle pomocny, chciał znaleźć mi moje mieszkanie idealne i nie wybierał wcale najdroższych ofert...

co sądzicie o kredycie mieszkaniowym w mBanku

xxxxxxxx / 2011-11-10 13:22
oszukali mnie na frankach, ale zrobili aneks do umowy i naprawili swój błąd

Krzyż w sejmie Palikot chce się pozbyć

xxxxxxxx / 2011-10-12 11:30
Palikot już zapowiedział, że nie ma miejsca w Sejmie na Krzyż! Czy tutaj też się znajdą jego obrońcy? Czy ten polityk nie przesadza z ingerencją w tradycję katolickiego kraju? Czy nie powinien wziąć pod uwagę faktu, że jednak 90% Polaków to osoby wierzące?

dopłata do kupna domu

xxxxxxxx / 2011-10-11 13:29
myślę o zakupie domu, okazuje się że jego cena poza miastem jest znacznie bardziej opłacalna niż mieszkanie w mieście, zastanawiam się tylko czy dofinansowuje się również domy? jakie są w tym wypadku warunki skorzystania z programu Rodzina na swoim?

polscy emigranci i ich głos w wyborach

xxxxxxxx / 2011-10-06 13:22
czy sądzicie, że polscy emigranci powinni oddawać głos wyborach? czy nie jest tak, że skoro nie mieszkają w naszym kraju i nie mają zamiaru tu wracać, tak jest w większości przypadków, to nie powinni decydować o losie Polaków, którzy w ojczyźnie pozostali?! zauważyć można, że na emigracji największą popularnością cieszy się PiS...

jak dorabia polski student

xxxxxxxx / 2011-10-05 09:59
w tym roku zacząłem pierwszy rok studiów, ponieważ są to studia dzienne to ciężko znaleźć w takim przypadku pracę, a zależy mi na tym by sobie dorobić, gdzie istnieje możliwość pracy w elastycznych godzinach? jak dorabia sobie przeciętny polski student?

Kaczyński: Głos na PO, to jednocześnie poparcie dla Palikota

xxxxxxxx / 2011-10-03 13:07
a może by tak prezes Kaczyński jakieś konkrety przedstawił? już raz miał okazję pokazać jak będzie Polskę w siłę budować... ja wolę już się nie przekonywać czy tym razem sobie poradzi...

jak głosować za granicą

xxxxxxxx / 2011-09-16 09:51
mieszkam poza naszym krajem, chciałbym oddać głos w nadchodzących wyborach, ale do Polski w tym czasie się nie wybieram, jak mogę zagłosować za granicą? co muszę zrobić?

Re: jak walczyć z mobbingiem

xxxxxxxx / 2011-09-02 12:40
dziękuję za odpowiedź, łatwe to nie będzie, zważywszy, że ludzie bojąc się o pracę nie chcą na niego nigdzie donosić, młodsza kadra jest w bojowym nastawieniu, ale to jest mniejszość :/ obawiam się że jakby przyszło co do czego, to Ci starsi, którzy chcą dotrwać tylko do emerytury nie powiedzą nic :/

jak walczyć z mobbingiem

xxxxxxxx / 2011-09-02 10:14
w mojej pracy panuje niezdrowa atmosfera, pracodawca nie mobilizuje nas do wzmożonej pracy poprzez motywację pozytywną, lecz przez mobbing, straszy nas utratą pracy, nie pozwala schodzić na przerwę, gdyż szkoda czasu, każe przychodzić na dużo wcześniejsze godziny, aby rozładować towar, jeśli tego nie zrobimy to oczywiście według niego tracimy pracę, nie chcę z niej sam rezygnować, bo zostanę bez środków do życia, a dziś o pracę ciężko, szczególnie w naszym regionie, szef zdaje sobie z tego sprawę i nadmiernie to wykorzystuje, jak możemy sobie z nim poradzić, jak walczyć z mobbingiem?

reklamacja z gwarancją

xxxxxxxx / 2011-08-25 11:23
gwarancja tak naprawdę często ogranicza tylko prawa konsumenta, bo na przykład firma w ten sposób zastrzega sobie prawo do naprawy a do wymiany wadliwego towaru już nie, a z ustawy wynika że klient ma prawo wymienić wadliwy towar na nowy

ceny mieszkan spadaja?

xxxxxxxx / 2011-08-12 11:52
jeśli chcesz skorzystać z programu rodzina na swoim to radził bym się spieszyć z podjęciem decyzji
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy