Forum

Komentarze użytkownika "xymyk"

Komentarze użytkownika: xymyk

organizujemy grupę przeciwko Getin

xymyk / 2011-04-12 21:03
zainteresowanych proszę o rejestrację na http://wrobieniwgetin.pl

nie certyfikaty

xymyk / 2011-02-01 17:35
Głównym problemem jest zabieranie pieniędzy w formie zbyt wysokich podatków i kierowanie nimi przez urzędasów w formie dopłat (często na absurdalne projekty), co zabuża rynek.
xymyk / 2011-01-17 19:49
Gdyby nie to, że to socjaliści zadłużyli kraje, to banki nie mogłyby zrobić nic złego. Ale skoro ktoś jest głupi i pożycza ponad możliwości spłaty, to niech się nie dziwi, że wierzyciel wkońcu wykorzysta taką sytuację.

Re: Pareto (Open Finance)

xymyk / 2011-01-13 01:11
Też zostałem wrobiony w te produkt, który miał być moim zabezpieczeniem na starość, a wyjdzie na to jeszcze dopłacę do tego interesu. Na koniec wrzesnia 2010, po ponad roku od zapisania wartość rachunku jest mniejsza aż o 30% w stosunku do wpłaconych pieniędzy, mimo że w tym czasie indeks spadł tylko o około 1%. Czy są jakieś możliwości prawne na szybkie wyjście z Pareto bez utraty całości wpłaconej kwoty? Może zebrać jakąś grupę i wytoczyć pozew zbiorowy? W mBanku tak zrobili i jeszcze przed rozprawą bank poszedł im na rękę.

Re: nieuczciwe warunki kredytu hipotecznego [opinie]

xymyk / 2010-07-25 18:33
A pytanie właściwe:
Czy powyższe warunki można uznać za nieuczciwe i czy warto rozpoczynać walkę o ich zmianę?

nieuczciwe warunki kredytu hipotecznego [opinie]

xymyk / 2010-07-24 21:29
Witam
Proszę doświadczonych forumowiczów o opinie na temat warunków umowy kredytu hipotecznego, ponieważ ja nie mam dostatecznej wiedzy, ale czuję, że zostałem wyrolowany przez bank:

1. Pobieranie prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu od aktualnego salda kredytu, a nie od spłacanej kwoty.

2. Doliczenie do kwoty kredytu "Ubezpiecznia tytułu prawnego i wad prawnych nieruchomości", a następnie podwyższenie oprocentowania o 2% do czasu wpisania hipoteki.

3. W okresie 24 miesięcznej karencji w spłacie, oprocentowanie nominalne(rzeczywiste) jest rzędu 11%, ale w tym czasie dokonywana jest spłata odsetek obliczonych z oprocentowaniem 3%. Mimo różnicy pomiędzy odsetkami rzeczywistymi a spłacanymi na wyciagu jest stała kwota z dnia uruchomienia kredytu.

Najnowsze wpisy