Forum

Komentarze użytkownika "z i o m a l"

Komentarze użytkownika: z i o m a l

Re: IGROUP

z i o m a l / 2011-09-23 19:52
Niestety niewielu zostało nas tutaj.W sumie nie ma sie co dziwic ryzyko jest spore i trzeba byc kamikadze żeby inwestowac w bankruty tylko ta żądza dużego zarobku jest jakoś silniejsza ode mnie miejmy nadzieje że nie skonczymy tak jak przysłowiowi kamikadze.Pozdrawiam i kokosów życze wielkich.

Re: IGROUP

z i o m a l / 2011-09-21 19:42
Cisza bo niewielu nas tu zostało.Miękojajeczni odeszli w strachu że stracą pieniądze,a paru twardojajecznych siedzi i czeka cierpliwie na układ.Bądżmy dobrej myśli.Pozdrawiam

Re: IGROUP

z i o m a l / 2011-09-08 17:40
Pracowity sędzia nawet na urlopie znalazł czas dla naszej perełki.Gdyby wszystkie urzędy tak pracowały to nie czekalibysmy tyle na załatwienie jakże czasami ważnych spraw.

Re: IGROUP

z i o m a l / 2011-09-06 11:16
Ale tu cicho gdzie sie podziali wszyscy czyżby już odeszli i tylko ja zostałem ze "śmieciuchem"

Re: IGROUP

z i o m a l / 2011-08-30 14:53
ciekawe jaki wynik?Czy dalej ściema z działalnoscią zaniechaną czy nareszcie będzie tak jak powinno byc.?
z i o m a l / 2011-08-23 13:52
Ja też zostałem zablokowany na bankierze a nie pisałem nic obrażliwego po prostu pisałem co będzie i chyba trafiłem w czuły punkt.Teraz mam inne IP i sie nie wychylam zbytnio.Zresztą ludziom powiesz prawde a i tak ci nie uwierzą.Przekonają sie sami za jakiś czas.

Re: IGROUP

z i o m a l / 2011-08-19 16:24
chyba mało kto tu zagląda a szkoda.Jakby co to na bankierze też jestem.
z i o m a l / 2011-08-18 19:04
Muszą znależc kase na ratowanie i dofinansowanie strefy euro tylko że najgorsze jest to że im wiecej chcą wyciągnąc kasy od ludzi tym bardziej robi sie niewesoło a pieniądze które poszły na ratowanie gospodarki globalnej przepadły jak kamien w wode i niebawem już nie będziepo nich sladu bo wszystko wróci tam gdzie było nie tak dawno.Biorą tyle kasy za rządzenie i mają rzesze urządasów a nie potrafią prostych rzeczy przewidziec.Powinna byc odpowiedzilnosc majatkowa wtedy by pomyslał zanim by sie pchał na stołek.

Re: IGROUP

z i o m a l / 2011-08-12 17:15
No to spoko miro.Masz racje pisząc że igr jest taką dobrą przystanią bo gdy wszystko dookoła sie zwala my jakby nie patrzec urośliśmy już troche a to narazie początek.

Re: IGROUP

z i o m a l / 2011-08-11 22:00
A co ma byc u nas jakas fuzja czy przejęcie hmmm ciekawe?

Re: IGROUP

z i o m a l / 2011-08-11 16:57
To może zdradzisz jaki to ciąg zdarzen wg.ciebie?

Re: IGROUP

z i o m a l / 2011-08-11 09:50
Ale tu cisza.Gdzie są wszyscy edyta gontarz,expol,rysiek1,miro,wiesław,?

Najnowsze wpisy