Forum

Komentarze użytkownika "żabka"

Komentarze użytkownika: żabka

żabka / 2008-06-14 22:58
ja mam wyzsze wyksztalce nie i wlasnie zarabiam najniższa krajową i wiele osob zadaje sobie wtety pytanie po co ja tyle sie uczyłam/łem jak ludzie po zawodówce maja więcej ode mnie
żabka / 2008-06-14 22:53
jeden normalny i mądry Polak
szkoda, że taki w rządzie nie ma
żabka / 2008-05-27 22:37
ja akurat jestem z okolic Sieradza i niektore wypowiedzi mnie szokują :O
nie jestem ani za ani przeciw temu zeby prawko bylo pozniej czy wczesniej , ale naprawdę młodzi głownie chłopcy u nas jeżdżą okropnie i to głównie oni są sprawcami wypadków drogowych.
A te wypadki to ciekawe jak wy byscie stracili oboje rodziców w wypadku (zabił ich 28 kierowca) lub syna 21 letnie który chciał uciec przed kontrolą policji, gdyby dojrzał do otrzymania prawka tego by nie było.
Jedno jest pewne powinni coś zrobić aby wydawac te prawka ludziom rozsądnym a nie małolatą ktorzy chcą poszaleć i pokazać kolegą co to nie oni !!!!
żabka / 2008-05-25 21:38
Ja podobnie czytajac ten nagłówek zadałam sobie pytanie
Ciekawe kto zarabia te trzy tysiace zl, bo nikt z moich znajomych, i mowią ze to przecietne wynagrodzenie?
skad oni to biorą ??
żabka / 2008-05-13 22:14
Ja też cię popieram bez tej opłaty byłoby lepiej, a poza tym ja mam telewizję cyfrową za którą co miesiąc płacę i dlaczego mam jeszcze płacić abonament? jesli 1 czy 2 jest dostepna w danej cyfrówce to znaczy ze już za to zapłaciłam (w abonamencie cyfry polsatu czy n-ki) nie, przecież oni im płacą za to że te kanały są dostępne w ich ofercie. A jak to mowią abonament jest opłatą za odbiornik , paranoja muszę płacic za coś co kupiłam za własne cieżko zarobione pieniądze
żabka / 2008-05-08 22:40
Ja mam dwie córki, jedna 4 lata druga niecały rok.
Jak moja pierwsza miała 2 lata poszłam do nowej pracy, bo w trakcie ciąży szefowa zlikwidowała zakład i miałam zapłacone przez ZUS skrócony o 2 tyg macieżyński potem nie miałam serca zostawić paromiesiecznej małej, pracy zaczęłam szukać jak mała skończyła roczek znalazłam po roku poszukiwań w markecie. Pracowałam cały czas od 10 do 18.30 czyli z dojazdem cały dzień nie było mnie w domu, dziecka prawie wcale nie widziałam bo rano szykowałam ją teściom do zabrania a jak ją przywozili to ją kąpaałam i kładłam spać. Jak szefową prosiłam czy nie mogłabym pracować na zmiany jak inne dziewczyny to mi odpowiadała, że jestem nowa i jak mi coś nie pasuje to mam sobie szukać innej pracy. gdy zaszłam z drugą w ciąże po miesiącu byłam na zwolnieniu ( ze względu na to, że pracowałam na stoisku mięsnym) i srednio co 3 tyg leżałam w szpitalu ( ciąża zagrożona), urodziłam dwa miesiące przed terminem. Nie wylegiwałam sie na słoneczku ani w solarium a czasu na odpoczynek też zbytnio nie miałam przy 3 latce. Teraz jestem na wychowawczym dostaje 496 zł z rodzinnym na obie i to plus niewielka pensja męża musi nam starczyć na przeżycie. I niech mi nikt nie mówi że nadużywam swoich przywilejów. Osoby, które piszą takie rzeczy albo nie maja dzieci albo maja kasy jak lodu i stać ich na prywatne przedszkola lub nianie i mogą sobie robić kariery zawodowe. Kurcze nie wrzucajcie wszystkich matek do jednego worka!!
żabka / 2008-05-06 22:42
Może i osiągnięć nie ma , ale teraz przynajmniej świat się z nas nie śmieje
"bracia rządzą "
chociaż to dobre :)
żabka / 2008-05-06 22:33
na to rząd liczy , teraz coraz więcej ludzi umiera w wieku około 50 lat cale życie płacili składki i co z tego mają , " życie wieczne"
niech wydłużą bardziej wiek emerytalny to w ogóle nie będzie emerytów za parę lat
cała Polska
żabka / 2008-05-06 22:22
i tu sie zgodzę dadzą komputer z internetem a potem co kto za to bedzie płacił ci co ich nie było stać na kompa
dadzą kompa jakiejś rodzinie patologicznej a ojciec czy matka pójdą go sprzedać na wóde
paranoja
niech otworzą raczej jakieś świetlice czy coś żeby dzieciaki miały co robić po szkole i tam te komputery dadzą , już parę takich funkcjonuje ale nadal ich za mało

Najnowsze wpisy