Forum

Komentarze użytkownika "zabolek"

Komentarze użytkownika: zabolek

Krakowianin sprzedaje błogosławieństwo papieża

zabolek / 2013-04-18 09:18
haha slyszeliscie, co zrobil pewien przedsiębiorczy krakowianin? zaczal odplatnie oferowac w internecie blogoslawienstwo papieza franciszka, a podobno urzad dobroczynnosci apostolskiej w watykanie przekazuje je bezplatnie...sprytnie

umowa zlecenie a przerwa na jedzenie

zabolek / 2013-04-12 09:50
pracuje na umowe zlecenie w pewnej firmie na pol etatu, chcialbym sie dowiedziec ile minut przysluguje mi na przerwe na jedzenie? pzodrawiam

jak odrzucic spadek.?

zabolek / 2013-04-10 09:39
witam, chcialabym sie dowiedziec jak mozna najszybciej odrzucic spadek, czy wystarczy jak złożę w sądzie rejonowym właściwym dla miejsca mojego zamieszkania oświadczenie o odrzuceniu? proszę o porade
zabolek / 2013-03-27 11:16
ja widzialem ta bajke, bez sensu jest

wymiana prawa jazdy na nowe?

zabolek / 2013-03-22 11:25
Jaki jest najlepszy sposób na złupienie społeczeństwa?? co parę lat wymysł na zmiany to prawo jazdy,dowodu osobistego,wydanie kart zdrowia

gdzie najkorzystniej ulokowac pieniadze??

zabolek / 2013-03-22 11:21
można też zasięgnąć porady doradzcy finansowego, który przeprowadzi dla nas szczegółową analizę możliwości inwestycyjnych w oparciu o różne strategie

e-posterunek

zabolek / 2013-03-13 11:11
W niemczech to już funkcjonuje 35 lat. Teraz widać ile jesteśmy do tyłu. A będziemy jeszcze więcej bo niemcy dalej się rozwijają

gdzie pozyczka ekspresowa??

zabolek / 2013-03-07 11:31
w skokach podoba się reklama Ksiądz Mateusz znakomicie nadaje się do bycia twarzą takiej instytucji

cyklon Sandy

zabolek / 2012-10-31 10:57
Cyklony wystepuja eksluzywnie na Pacyfiku, na Atlantyku sa tylko huragany, ten mial tak mala sile ze nie byl nawet huraganem ale zpotegowanym sztormem.

problem ze splata kredytu?

zabolek / 2012-08-14 09:56
pare miesiecy temu wzialem kredyt ok 10 tys zl, ostatnio stracilem prace i nie mam go jak splacac, nie wiem co zrobic, jak wyjsc z tej sytuacji? czy ktos z Was wie jak pojsc na ugode z bankiem?

Jaka jest najniższa emerytura w Polsce?

zabolek / 2012-07-25 14:01
ja mam 1000zl miesiecznie, to jakas masakra nie da sie z tego zyc, a przepracowalem 25lat...gdzie tutaj uczciwosc? ja dorabiam sobie pracujac na czarno bo bym z tego nie wyzyl...

jak napisac poprawnie pozew rozwodowy?

zabolek / 2012-04-06 09:49
Od dłuższego czasu zabieram sie do napisania pozwu rozwodowego. Szukałem wzorów w internecie, odwiedzałem różnego rodzaju fora i mam mętlik w glowie Nie wiem jak się do tego zabrać, proszę osoby, które juz mialy z tym do czynienia o pomoc... a może powinienem pójść do adwokata?

kredyt w euro-czy sie oplaca?

zabolek / 2012-03-16 09:52
myslalem nad zaciagnieciem kredytu mieszkaniowego na 30 lat w euro, jednak nie wiem czy jest to oplacalne obecnie? rata takiego kredytu jest o wiele nizsza, ale zastanawiam sie czy za pare lat cena euro drastycznie nie wzrosne...co o tym myslicie?

czy mozna dalej skorzystac z ulgi za internet?

zabolek / 2012-03-15 09:48
Ostatnio doszl;y mnie sluchy, że mają znieść ulgi internetowe! Jak to z tym właściwie jest? Czy rozliczając PIT-37 2011 można jeszcze rozliczyć ulgę internetową? prosze o odpowiedz, bo nie wiem czy moge sie tak rozliczyc czy tez nie...

ula na nie swoje dziecko?

zabolek / 2012-03-09 09:46
mam pewne pytanie, moj maz ma dziecko z poprzedniego malzenstwa, wspolnie nie wychowujemy chcialam zapytac czy w takiej sytuacji moge skorzystac z ulgi na nie swoje dziecko? zalezy mi bardzo na odpowiedzi, bo nie wiemy czy tak mozna;)pozdrawiam

Najnowsze wpisy