Forum

Komentarze użytkownika "zabolek"

Komentarze użytkownika: zabolek

sprzedaz mieszkania, a podatek?

zabolek / 2012-03-02 10:11
W 2005 po śmierci ojca odziedziczyłam udziały w mieszkaniu(jako spadek)w którym zamieszkiwała mama z moim bratem. Mieszkanie zostało teraz sprzedane - czy muszę zgłaszać ten fakt w Urzędzie skarbowym , zapłacić od swojej kwoty podatek bądź wykazać to jako dochód?

adopcje i becikowe

zabolek / 2012-03-02 10:09
w tym roku adoptowalismy wraz z mezem dziecko, chcielibysmy sie dowiedziec czy w zwiazku z tym przysluguje nam becikowe? czy to tyczy sie tylko rodzin gdzie naturalnie urodzilo sie dziecko? bede weidzczna za jakakolwiek odpowiedz

gdzie najlepsze konto oszczednosciowe?

zabolek / 2012-02-24 09:45
Chce zalożyć konto oszczędnościowe zależy mi na tym żeby :prowadzenie i założenie było za darmo,wysokie oprocentowanie,wypłacam kiedy chce i ile chce, zero opłat za prowadzenie. Jakie konto oszczędnościowe i w jakim banku mozecie mi polecic zeby spełniało moje wymagania?

Ważność wniosku kredytowego

zabolek / 2012-01-03 09:42
mam pytanie, jak długo ważny jest złożony np 30 grudnia 2011r. wniosek o kredyt hipoteczny na "starych" tegoroczonych warunkach?
Czy można tu coś "pokombinować", żeby procedurę załatwiania kredytu na podstawie tego wniosku rozpocząć na początku marca 2012?

teraz wszyscy zaplaca za abonament

zabolek / 2011-12-19 09:52
KRRiT wymyslila sposob jak sciagnac od ludzi abonament. Chce, by
abonament radiowo-telewizyjny ściągany był przez firmy energetyczne. Opłata byłaby po prostu nieodłączną częścią rachunku za prąd. Co Wy na to?

nie bedzie becikowego dla bogaczy!

zabolek / 2011-12-08 11:21
bardzo dobrze, bogaczy stac na dziecko, a biednych ludzi nie

wysokosc zasilku pogrzebowego

zabolek / 2011-11-24 09:59
moglby mnie ktos z Was uswiadomic, jaka jest obecnie wysokosc zasilku pogrzebowego? czy to jest stala kwota? ccy jej wysokosc zalezy od jakis czynnikow?

jak uniewaznic slub koscielny?

zabolek / 2011-10-31 09:22
wita, rozwwodze sie ze swoim mezem, chcialabym takze uniwewaznic slub koscielny aby kiedys w przyszlosci moc wziac jeszcze raz taki slub. Na jakiej podstawie taki slub koscielny mozna uniwewaznic?

Dotacje dla działającej malej firmy

zabolek / 2011-09-15 09:43
Od ponad 11 miesięcy prowadzę własną działaność gospodarczą, mały sklepik internetowy z telefonami komorkowymi, jednak od lipca firma coraz gorzej prosperuje. W związku z czym myślałem o rozwinięciu firmy. Słyszałem że jest możliwość pozyskania dotacji z urzędu miasta, bądź UE. Prosze o pomoc jakiego rodzaju mogła to by być dotacja i jakie dokumenty są niezbędne.?

zamiana mieszkań

zabolek / 2011-05-24 10:27
czy mozna zamienic mieszkanie, ktore jest zadluzone? prosze o odpowiedz
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy