Forum

Komentarze użytkownika "zapytacz"

Komentarze użytkownika: zapytacz

Re: bezterminowe prawo jazdy

zapytacz / 2013-07-03 12:30
straca waznosc jako dokument tak? po stracie waznosci trzeba wyrobic nowy dokument tak? nie jest koniecznie ponowne przechodzenie jakis testow czy szkolen? Skoro wydany mialem dokument w 2008 roku wiec tak jak wspomniales @wiwan, mam go waznego do 2028 roku tak ? pozdrawiam i czekam na odpowiedz!

bankomaty z euro

zapytacz / 2013-05-13 14:20
miejmy tylko nadzieje ze to nie jest pierwszy krok do tego aby wprowadzic euro walute w polsce do uzytko jako pieniadz platniczy. bo bylo by bardzo ciezko z tego powodu bo polska goposdarka nie jest przystosowana do czegos takiego i oby takie cos nie powstalo w polsce

PiS przekonane o zwycięstwie w Rybniku

zapytacz / 2013-04-17 13:26
pis bylo tez przekonane o wielu innych rzeczyasz zwlacza o spotakniu ostatnio jakie mialo sie gdzies tam odbyc i przyszla jedna osoba. hahah ale sie z nich smialem z tegog xD banda ciap o oferm politycznych haha z jarek polske zbaw na czele xD

Ubezpieczenie rodziny

zapytacz / 2013-02-06 12:22
najprosciej chyba umowic sie z przedstawicielami konkretnych agencji czy tez towarzystw ubezpieczeniowych i niech przedstawia co maja przedstawic :) Jest duza konkurencja wiec duzo mozna uzyskac negocjujac warunki. Obecnie wystarczy zadzownic do konkrentej agencji z checia spotkani sie w sprawie ubezpieczen i sami przyjezdzaja do klienta.

Re: krwiodawca a PIT

zapytacz / 2013-02-04 14:34
fantastycznie :) skorzystam z waszych odpowiedzi :) pozdrawiam

podróże służbowe o ile wzrośnie dieta?

zapytacz / 2013-02-04 13:11
tak jak kolega wspomnial stawka jest o 7 zl wyzsza niz w tamtym roku. i wynosi w tym 2013 roku 30zl za dobe delegacji na terenie polski :)

Do kiedy pracodawca musi dostarczyć PIT?

zapytacz / 2013-02-01 11:12
do konca lutego na wyslanie pita tak ? Decyduje data stepla pocztowego tak ?

Re: Wypowiedzenie umowy o prace

zapytacz / 2013-02-01 11:00
rozumiem.

Bede probował za porozumieniem stron bez okresu wypowiedzenia :)

Dziękuje za pomoc!

Wypowiedzenie umowy o prace

zapytacz / 2013-02-01 10:42
rozumiem ze zwolnienie dyscyplinarne skutkuje wpisaniem tego zwolnienia w papiery tak? Zalezy mi na neutralnym zalatwieniem sprawy. Czy jesli bedzie musiał obowiązywac okres wypowiedzenia np. miesieczny. To czy w tym okresie moge wykorzystac przyslugujacy mi urlop?

Wypowiedzenie umowy o prace

zapytacz / 2013-02-01 09:56
Zatrudniony jestem w pewnej firmie od 2 lat. Z powodu wyjazdy chciałabym się zwolnić w trybie natychmiastowym. Mam umowę o prace na czas nieokreślony. Czy takie wypowiedzenie jest natychmiastowe czy posiada jakis okres wypowiedzeniowy?

Do kiedy pracodawca musi dostarczyć PIT?

zapytacz / 2013-02-01 09:21
witajcie, skończył sie juz styczen a ja jeszcze nie otrzymałem formularza pit od swojego pracodawcy. Czy pracodawca ma jakas konkretna date na dostarczenie tego dokumentu do mnie? Chciałbym sie juz rozliczyc ale w tym przypadku niemoge.

Najnowsze wpisy