Forum

Komentarze użytkownika "Zbyszek Kołodziej"

Zbyszek Kołodziej / 2014-02-10 14:01
A skąd wiadomo że tych śladów nei zrobiono później , tylko naleciałości pewnych substancji minieralnych sfałszowało wyniki
Zbyszek Kołodziej / 2014-01-17 14:16
Wydaje mi się ze lepszą opcją będzie jeszcze chwilę poczekać z zakupem monitora 3D , za nieðługo pewnie technologia pójdzie do rpzodu i obraz z takich monitorów będzie jeszcze lepszy!!

Wpłatomaty Idea Bank

Zbyszek Kołodziej / 2013-06-25 14:33
A powiedźci mi co mam zrobić w sytuacji kiedy wpłaciłam pieniądze, a na moim koncie ich nie ma...? Rzecz jasna wzięłam potwierdzenei wpłaty. Ale chodiz mi o to że ta suma była dosyć spora, bo miały iść na wakacje... ile może trwać rpzoatrzenie tego problemu przez bank? Potrzebuję jak najszybciej żeby mi babnk zwrócił pieniądze!! Czy ktoś z Was miał podobna sytuację taką jak ja? Mam nadzieję ze w ogóle odzyskam te pieniądze...

Nowy teatr w Krakowie

Zbyszek Kołodziej / 2013-05-31 13:54
Czy wiadomo może już coś więcej na temat nowo powstającego teatru w Krakowie? Kto będzie jego dyrektorem , ile ma kosztować budowa? Jak ta budowa w ogóle ma wyglądać? Mam nadzieje ze nei wpadna na pomysł zeby wybudować coś na wzór opery krakowskiej , bo po prostu Ona wygląda naprawdę paskudnie!! A warto zauwazyć że pieniądze na takie budynki idą z naszej kieszeni!!

dobra lokata gdzie

Zbyszek Kołodziej / 2013-05-27 13:36
Ostatnio też szukałem ifnroamcji dotyczącej lokat, znaczy jaki bank mógłbym wybrać i natrafiłem na coś takekiego:
http://direct.money.pl/lokaty/?reff=12_165#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=lokaty&utm_content=wyszukiwarka-redirect&utm_campaign=promocja-itir

Czy opłaca się brać pożyczkę?

Zbyszek Kołodziej / 2013-05-14 15:56
Szczerze ppwiedziawszy moim zdaniem nie opłaca się brać pozcyzki otwieutaj...lepiej wyjechać za granice i tam itworzyc firmę... przynajnije beðziesz miał pewnosć ze otrzymasz pieniądze z emerytury...

Abdykacja królowej holandii

Zbyszek Kołodziej / 2013-04-30 14:07
No proszę tam potrafia abdykować, a u nas paosożyty dożywotnio trzymają się swoich posad w sejmie... swoja drogą ciekawe czy nasi posłowie daliby sobie radę w "normalnych" Zawodach...

Praca w FM

Zbyszek Kołodziej / 2013-04-17 14:19
Sprawa wygląda tak... rzecz jasna , w broszurach zachęcających do pracy w tej firmie, sa tam ifnromacje że jak się pobije jakiś tam procent to na przykład dostaje się mercedesa... ale nie oszukujmy się czegos takiego nei osiągniesz bez ciężkiej pracy!! Praca bardzo fajna, można sobei dorobić, a jak ktoś jest bardziej ogarnięty to dzięki temu możńa sobie opłacić wszystkie rachunki.

Wpis do Krajowego Rejestru Długów-pomocy

Zbyszek Kołodziej / 2013-01-28 13:25
Zostałem wpisany do Krajowego Rejestru Długów. Wszystko przez moją żonę, zgodziłem się wziąć na siebie kredyt dla jej syna z poprzedniego małżeństwa... miał On spłacać ten kredyt, jak się okazało od paru miesięcy zalega z płatnościami!! Co mogę w takiej sytuacji zrobić?

Najnowsze wpisy