Forum

Komentarze użytkownika "Zdzich"

Komentarze użytkownika: Zdzich

Zdzich / 2006-10-10 09:23 / Bywalec forum
Raczej jak z konopi niż z wekslów

Re: Pomorskie: B. policjant ze Słupska musi zwrócić pomorskiej policji ponad ...

Zdzich / 2006-10-10 17:50 / Bywalec forum
Nie wiedziałem, że pan Dariusz W jest długowieczny 150 lat???????

Re: Smutno bez cyrku

Zdzich / 2006-10-10 18:02 / Bywalec forum
Oj biedny Artur nie może się promować, bo brak mu większości. Ale w nie długim czasie będzie większość z SO-LPR-PiS to wtedy będziemy się cieszyć z cyrku p. Artura. Może się zdarzyć taka sytuacja, że rozwiążą komisję i będzie nam przykro z braku cyrku.

Re: Sejm zajmie się w końcu podatkami

Zdzich / 2006-10-10 18:12 / Bywalec forum
A tak gospodarka dobrze się miała. Teraz strach mnie ogarnia jak przeczytałem, że sejmowa komisja w czwartek zajmie się podatkami.
Zdzich / 2006-10-10 18:19 / Bywalec forum
Raczej jak Pat i Pataszon. Pamiętam kiedyś była tak bajka, ale lepiej moje dzieci oglądały taką dobranockę "Sąsiedzi" do czego się nie wzięli to wszystko spi....li. Będzie tak samo z Endriu i Romkiem będą musieli coś narozrabiać, bo nie wierzę, że im wyjdzie.

Re: Kundel Kurski

Zdzich / 2006-10-10 18:27 / Bywalec forum
Już nie bulterier lecz kundel Kurski lubi szczekać i mieni się bulterierem. Mam takiego bulteriera ale on bez potrzeby nie szczeka. Ale z tego co wiem to tylko kundle szczekają jak coś zobaczą lub usłyszą.
Zdzich / 2006-10-10 19:21 / Bywalec forum
Kundle są inteligentne i z tym się zgadzam ale szczekają jak są przy panu. Panu kundlowi nie odmawiam inteligencji, ale że jest kundlem to trudno.
Zdzich / 2006-10-10 19:30 / Bywalec forum
Całkowicie się zgadzam
Zdzich / 2006-10-10 19:36 / Bywalec forum
Powiedz czym się różnią PiS-uary. Też im mówi się prawdę a oni że ciepły deszcz pada. Też bełkoczą co im ślina na język padnie. Tak Kurski, Cymański, Kuchciński a nie wspomnę o Arturze. Przypomni sprawę Beger-gejt, Bilbordową, i wszystkiemu byli winni agenci sowieccy z KGB.
Zdzich / 2006-10-10 19:42 / Bywalec forum
Co pan Ziobro będzie się wysilał, przecież połowa panów z PiS-u jest prawnikami i kiedyś minie czas polityka i znów staną się prawnikami. A pan minister dużo mówi ale wszystko w dobrym kierunku, żeby po polityce szybciej dojść do profitów jako prawnik.

Re: Jaką prawdę

Zdzich / 2006-10-10 19:57 / Bywalec forum
Panie premierze jak starsi ludzie mawiali jest prawda też prawda i gó—o prawda. Powiedz pan, którą prawdę chcesz ujawnić. Jeśli tylko prawdę to lepiej zafunduj wybory nie tylko dla LPR-u i SO ale dla całego narodu, bo już wasz czas się skończył. A po wyborach inni pokażą też prawdę a może gó—o prawdę.
Zdzich / 2006-10-10 19:59 / Bywalec forum
Od ojca dyrektora
Zdzich / 2006-10-11 07:44 / Bywalec forum
Ja też chcę odejścia braci Kaczyńskich i jest nas już trzech

Re: I to by był koniec IV RP

Zdzich / 2006-10-12 09:33 / Bywalec forum
Ale nie wiem czy ta sytuacja by była dobra, ponieważ ludzie już są tak zbulwersowani, że nie wierzą w IV RP ale jestem przekonany, że nie wierzą w nic W tym państwie w Polsce gdyby premierem, prezydentem został nawet sam Pan Bóg, to opozycja (nie ważne czy z prawa, czy z lewa) i tak by Go z błotem zmieszała, przy wtórze mediów! Załóżmy jakby tak PO doszła do władzy to po krótkim czasie 95% tych którzy teraz popierają Platformę, pluli by sobie w brodę, że byli tacy naiwni i niczego się przez te ostatnie 16 lat nie nauczyli ale jak zwykle byłoby już za późno i za cztery lata znowu poparliby SLD i tak na zmianę, Jest takie przysłowie „jak ci grają tak się tańczy” A że dziś nie ma muzyki bezpośredniej, są za to skróty myślowe, domysły, komentarze, no i krytyka jednych na drugich. Dzisiaj działania obecnej opcji politycznej, to wmawianie ludziom, że są jakieś sieci szare, które chcą destrukcji naprawy IV RP a zaprasza się do rządzenia karanych prawomocnym wyrokiem czy innych oszołomów. I to jest najlepszym dowodem końca IV RP. Ludzie popierający elektorat PiS-u to ludzie starsi , którzy w jakiś sposób chcą załatwić porachunki z dawną władzą. Nie dziwię się, że skupili się w koło ojca dyr. I nie dziwię się, że RM skupia dawnych przeciwników władzy i jest miejscem, gdzie podjudza się nienawiść przeciw wszystkiemu i wszystkich. Ludzie starsi nie słuchają już kościoła, bo Kościół jako całość nie szuka zemsty a stara się jednoczyć Polaków. Na dzień dzisiejszy najlepszą sprawą by było dla Polski, ażeby ci którzy mają władzę wysłuchali opozycji nie koniecznie się z nią zgadzali ale wysłuchali i wzięli di serca, a opozycja nie negowała wszystkiego co rządzący chcą zrobić. Skończyć z budową IV RP a zacząć budować naprawdę POLSKĘ naszą wspólną.
Zdzich / 2006-10-12 09:44 / Bywalec forum
Mało powiedziane dobre bardzo dobre. prześlę ten wierszyk dalej

Najnowsze wpisy