Forum

Komentarze użytkownika "ZIK"

Komentarze użytkownika: ZIK

ZIK / 2007-04-23 23:09
Może gus i zus zacząłby brać pod uwagę pensje normalnego polaka który nie wychodzi często ponad minimalną pensję krajową, a kto nam podnosi średnią swera przy żłobie a kto inny . A może podział porówno dla każdego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. 2852 z groszami na głowę.
ZIK / 2007-04-16 17:43
Czy człowiek pracując w tym kraju 30 lat nie wypracował emerytury a tym bardziej kobiety pracują nie na jednym etacie ale na paru, proszę o tym nie zapominać gdzie są nasze skladki po 30 latach,odłorzone inwestowane dały nam godziwą emeryturę w normalnym kraju a nie wkładane do budżetu gdzie idą do podzału na bzdety rządowe szczego ZUS się buduje,robi ostresowanie pracowników, spotkania integracyjne!!!!!!!!!!!!!! ,według nowych zasad zostało mi do tych 30 lat przepracowanych jeszcze dobre parę lat.Proszę nie mówić iż osoba mająca 55 60 lat jest tak samo sprawna jak młody człowiek i tak samo wydajna, dla pracodawcy liczą się ludzie którzy mogą pracowć po 12 lub więcej godzin. Pracownicy sfery budżetowej nie dostali podwyszki w szkołach od 4 lat . Szczego mają odkładać więkrze składki gdzy zarabiają brutto od 900-1300 złoty
Proszę nie mówić mii i bzdur o emerytach, ludział którzy ciężko przepracowali po 30 lat gdzie ich składki na kontach ??????????????????????????? Prosze mi nie mówić iż ktoś minie będzie utrzymuwał bo ja na swoje utrzymanie zapracowałam jak więkrzość ludzi .Pieniądze ze składek powinny wpływać na idwywidualne konta i być inwestowane a nie kradzione , ciekawe jak byś się czuł jak by ci ogołocili twoje konto na O ????????????????? to

Najnowsze wpisy