Forum

Komentarze użytkownika "zjarana"

Komentarze użytkownika: zjarana

karty z wyświetlaczem salda

zjarana / 2013-06-12 11:14
ja wychodze z zalozenia ze jest to naprawde zbedny gadzet, do niczego nie potrzebny i po co go stosowac wogole. w dobie smartfonow takie rzeczy mozna na bierzaco sprawdzac! nawet mozna miec widget na telefonie ktory wyswietla aktualny stan konta... wiec po co teraz takie cos jak karta? ani czasu ludzie nie maja na wpisywanie pinu na kartcie zeby zobaczyc sowja kwote ani nic ;/ lepiej to na tel zrobic

Re: Koszty pracy w Polsce. Mają pomysł, jak je zmniejszyć

zjarana / 2013-05-23 12:20
stanowczo sie zgadzam z toba, poza praca to chyba badania okresowe byly kolejna pomocna rzecza dla wielu milionow ludzi, jak oni chca to wycofac to chyba sa niedorozwinieci psychicznie i umyslowo....

najlepsze sklepy internetowe

zjarana / 2013-05-20 11:54
to wszstko zalezy od tego o jaki sklep pytasz, czy o sklep spozywczy czy o sklep z ciuchami czy moze ze sprzetem elktronicznym. ja mam kilka swoich sprawdzonych wiec moge wiele polecic w tych tematach jak cos

zmiany w bankomatach

zjarana / 2013-05-10 12:19
narezscie :) tylko czy to nie zapowiedz rychlego wprowadzenia waluty euro w polsce? to jest pytanie najwazniejsze... oby nie bo polska gospodarka nie jest na to przygotowana w zaden sposob niestesty

roczny urlop na dziecko

zjarana / 2013-04-19 08:48
Jak to jest z tym urlopem ? Czy osoba samotnie wychowujaca dziecko moze sie podzielic swoim urlopem z dziadkiem badz babcia dziecka? Czy wogole cos takiego jest mozliwe?

ciąża w wypowiedzenie

zjarana / 2013-04-08 08:10
czy pracujac na umowie zlecenie i zachodzac w ciaze moge sie obawiac otrzymania od pracodwacy wypowiedzenia? Czy prawo stoi po mojje stornie i nic mi nie grozi, tzn. nie strace pracy?

Ruch Palikota ma projekt nowej ustawy

zjarana / 2013-02-07 11:42
caly swiat bedzie sie z nas smial jak to przejdzie.... majac 18 lat dopiero zyskujemy mozliwosc podejmowania decyzji prawnie wiazacych. a tu nagle wymyslalja ze w wieku 16 lat mozna sobei wybrac plec. no gdzie sens i logika... zal. za duzo trawy z palikotem pala chyba

Najnowsze wpisy