Forum

Komentarze użytkownika "Złoty Bażant"

Złoty Bażant / 2014-01-08 14:13
Ciekawa wiadomość dla gadzętomaniaków!
Złoty Bażant / 2013-10-14 14:43
No to już wiem na co będę pieniądze zbieral :)
Złoty Bażant / 2013-10-09 15:28
No niestety Windows Mobile cały czas jeszcze się rozwija...

Najlepsza restauracja

Złoty Bażant / 2013-06-27 14:19
Odśiwerzajac nie co wątek, dla ludzi którzy by chcieli ugościć jakos ludzi z innych krajów. Ostatnio obczaiłem naprawde fajna restaurację na Placu Matejki, zaraz na przeciwko Akademii Sztuk Pięknych i pomnika "Bitwa pod Grunwaldem". Restauracja nazywa się "jarema" podają tam tradycyjne polskie dania!! Naprawdę świetne!! Do tego jeszcze naprawdę miła i fachowa obsługa no i codziennie wieczorem muzcy grają na żywo na forepianie i skrzypca!! Świetna sprawa!!

Kredyt na nowy samochód

Złoty Bażant / 2013-06-21 14:09
Gdyby nadal Cię interesował kredyt samochodowy, to możesz sobei porónwać oferty poszczególnych banków. Na stronie money-a jest porówynwarka!!

http://direct.money.pl/kredytysamochodowe/?reff=12_165#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=kredyty+samochodowe&utm_content=wyszukiwarka-redirect&utm_campaign=promocja-itir

Mam nadzieję że Ci się przyda. Ja właśnei z tego czerpałem wiedze na temat oprocentowania.
Złoty Bażant / 2013-06-20 14:48
Wydaje mi sie że opcja jest naprawde dorba dla na przykłąd firm któ¶e zajmują się teelmarketingiem , przynajmniej wiadome beðzie w jakim nastrpju jest potencjalny klient i czy damy rady coś mu wcisnąć!!
Złoty Bażant / 2013-06-20 14:27
Teraz bardzo bym prosił zeby ktoś rpzeliczył ile przeciętny Polak bedzi emusiał zadylać na to zeby kupić swoją oryginalną wersję Diablo III :) , Rzecz jasna w Polsce.

Problem z kredytami.

Złoty Bażant / 2013-06-19 14:37
Ja na Twoim miejscu zrobiłbym tak, wziąłbym kredyt kondolidacyjny, dla połaćzenia tych dwóch kredytów, pytanie tylko czy taki kredyt Ci przyznadzą... biorąc taki kredyt mozes zna przykład spłacać oba kredyty w jednym przez dłużsyz czas za to z niższą ratą!! jeżeli jednak bank się nei zgdozi na przyznanie Ci takie kredytu zgłoś się do banków i przedstaw sytuację, możesz albo zamroziic spłatę kreydtu, na jakis czas, albo też możesz zmniejszyć sobie ratę kredytu!!

Ile kosztuje rozwód?

Złoty Bażant / 2013-06-07 13:19
Zatrudnienie adwokata który ma doświadczenie w sprawach rozwodowych to koszt od około 360 zł do paru tysięcy złotych. Rzecz jasna wsztsko ejst uzależnione od tego jak bardzo zawiła jest sprawa którą podejmie się adwokat którego zatrudnimy!!

W raz ze złożeniem pozwu trzeba zapłacić opłatę sądową w wysokości 600 zł. Jeżeli chodzi o ustalenia podziału majątku trzeba zapłacić 1000 zł. Jeżeli strony dojdą do porozumienia mogą zapłacić 300 zł.

W raz z decyzją sądu o przyznanie rozwodu, strona która wnosiła pozew o rozwód może się domagać zwrotu , części , bądź też całości opłat!!
Złoty Bażant / 2013-06-03 15:42
Nie spodziewałęm sie ze smartfony będa w stanei taką grafikę wydusić z siebie!!
Złoty Bażant / 2013-05-23 14:59
No i bardzo dobrze!! Nie wiem w jakimkierunku idą producenci geir że nei można grac w użwyane gry, ale jest to zły azymut!!

Re: Ustawa śmieciowa. Oto ile naprawdę za nią zapłacimy

Złoty Bażant / 2013-05-22 13:49
No ale to jest dla mnie zrozumiałe!! Bo rząd Polski zawsze musi to przerobić na własnej skó¶ze... o przepraszam na skórze swoich obywateli... bo to oni ponoszą koszta ich głupich decyzji.

Re: Obrońcy ubogich są najbogatsi. Zobacz majątki szefów partii

Złoty Bażant / 2013-05-22 13:38
Trzeba w końcu zmienić konstytucję i wycfoać to że pieniądze na fiannsowanie kampanii reklamowej mają iśc z budżetu Państwa jak dla mnei to jakaś paranoja! !

deklaracja śmieciowa

Złoty Bażant / 2013-05-16 13:47
W sumie fajnie ze wprowadza się coś takiego , ale nie rozumiem dlaczego ldzie tak bardzo się czepiają do tego pomysłu rządu?
Złoty Bażant / 2013-05-15 15:22
A to szkoda a już myślałęm ze zapanuje nowy ład na ziemi!!
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy