Forum

Komentarze użytkownika "Zmartwiony student"

Zmartwiony student / 2013-12-16 14:45
Dlatego właśnei o wiele bardziej wole Linuxa!!
Zmartwiony student / 2013-10-16 15:43
Ja tam zawsze krozystałem ze wsparcia od Microsoftu!!
Zmartwiony student / 2013-07-03 14:46
No i bardzo dorbze przynajmniej wiadomo zę na cos dobrego nasze pieniaðze idą!!

Kontrola sanepidu

Zmartwiony student / 2013-07-02 14:13
Nie wiem czy Sanepid w ogóle kontroluje sklepy interenetwoe, no może z żywnośćią, ale chyba z obuwiem to na pewno nie... Sanepid za zadanie ma kontrolę na rzykłąd restuaracji, czy dana żwyność jes zgodna z pewnymi normami, czy jest świeża, czy warunki w kuchni, na zapleczu, jak i na samej sali są zgodne z przyjętymi zasadami. Nie słyszałem jeszcze zeby sanepid kontrolował sklepy obuwnicze, papiernicze , czu też z chemią... więc doprawdy nei rozumeim skąd takie pytanie...

gpw-notowania

Zmartwiony student / 2013-07-01 15:09
Dla osób które nadal szukają informacji na temat aktualnych notowań giełdowych , to mozna wszystko znaleźć tutaj na money.pl, wystarczy trochę poszukać, albo użyć wyszukiwarki :P

http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/

http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/

W sumie to ja tylko na tych zestawieniach się opieram , i mi osobisćie to wystarczy. Co ciekawe można tutaj jeszczeze znaleźć dużo informacji o sameh Giełdzie Papierół Wartośiowych. W sumei warto poczytać!!

Sklep internetowy-jakie koszta?

Zmartwiony student / 2013-06-14 15:24
Ja ostatnio stwierdziłęm ze tak naprawdę nei opłaca się otwierać zwykłego sklepu stacjonarnego , że najlepiej jest własnei otwrozyć sklep internetowy, owszem trzeba płacić ZUS i podatki, ale nei musisz dbać o to gdzie masz lokal, twoim magazynem może być Twój dom , dzięki czemu masz ciecia kosztów, równeiż na samym pocżatku sam możesz zarzadzać sowim sklepem!! Nie musisz zatrudniać kolejnych osób , co też jest dużym sposobem na oszczędzenie pieniędzy dla Ciebie!!

Niezapłacony mandat

Zmartwiony student / 2013-05-31 13:44
Ja jakieś pół roku temu zostałem przyłapany na piciu piwa w niedozwolonym miejscu. Rzecz jasna zatrzymała mnie Straż Miejska... próby dogadana się nei skutkowąły, nie chcieli nam darowac, w końcu wypisali nam wszytskim mandaty... kiedy się spytałem a co jeśli nie zapłacę mandatu bo po prostu na to mnie nie stać, Strażnik Miejski mi odpowiedział że jeżeli pracuję i się rozliczam z urzędem skarbowym , to pewnie mi kase potrącą ze zwrotu podatku i żebym się tym nie przejmował...

List motywacyjny-jak napisać?

Zmartwiony student / 2013-05-15 14:27
Ostatnio przeglądając oferty pracy, natknąłem się na ogłoszenie gdzi epotrzeba opróczz CV złożyć list motywacyjny i to w dodatku wszystko w formacie pdf. Jak napisać dobry list motywacyjny do pracy?

wysoka kara za zabicie kreta

Zmartwiony student / 2013-05-14 13:59
No i dobrze niech ludzie wiedzą że nie można bezprawnei zabijać biednych stworzeń... ale fakt , faktem w tym kraju prawo jest naprawdę kiepskie...

Porywacze zwolnili córkę bossa mafijnego

Zmartwiony student / 2013-04-22 14:56
Wydaje mi się że przeprosiny nie poskutkują, popełnili straszny błąd z aktóry pewnie przydjzie im zapłacić, może nie dzisiaj , mafia potrafi cierpliwie szukać...

Re: Załamanie na rynku kredytów. Najnowszy raport

Zmartwiony student / 2013-02-21 15:36
Czyli co to będzie oznaczało dla naszej gospodarki? Czyzby wyliczenia , statsystyki Pana Ministra Rostowskiego się nei sprawdziły?

Re: Reklamy jak śmieci. Powinno się ich zabronić

Zmartwiony student / 2013-01-30 14:44
Czasami mam wrażenie że jedyną funkcją ekalmy jest wypranie mózgu ludziom... wpaja się im, że jeżeli coś kupią poczują się o niebo lepiej... na szczęście w Polsce to przestaje działać, bo tutaj większość nie ma pieniędzy...

Re: Polska stanie przed Trybunałem Sprawiedliwości UE. Za azotony

Zmartwiony student / 2013-01-24 14:51
Bo Polska Azotonami Stoi!!

Re: Nawet Cameron i Kaczyński potrzebują Unii Europejskiej

Zmartwiony student / 2013-01-24 14:29
Zobaczymy jak ta cała sytuacja z Unią Europejską i Wileką Brytanią się rozwinie...

Re: Zminiejszenie składki na ZUS? Palikot: To możliwe

Zmartwiony student / 2012-12-22 13:44
Czemu zmniejszyc skłądki!! A a nie lepiej zlikwidować cąły ZUS!! Wywalić wszytskich tych nie robów na bruk , budynki zburzyć , historię zatuszować!!
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy