Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przyjmowanie zgłoszeń do Konkursu 'Teraz Polska' trwa do 25 stycznia 2019 r.

0
Podziel się:

Przyjmowanie zgłoszeń do 29. edycji Konkursu "Teraz Polska" trwa do 25 stycznia 2019 r. Jak podkreśla organizator, obecnie, ze względu na renesans patriotyzmu zakupowego oraz zwrot konsumentów w kierunku wysokiej jakości produktów, zgłoszenie do udziału w Konkursie jest najlepszym pomysłem na rozwój biznesu. Agencja ISBnews jest partnerem "Teraz Polska".

Przyjmowanie zgłoszeń do Konkursu 'Teraz Polska' trwa do 25 stycznia 2019 r.

Konkurs "Teraz Polska" istnieje niemal 30 lat. I wciąż jest najlepszym narzędziem pozwalającym wyróżnić się firmom na skomplikowanym, konkurencyjnym rynku, wskazano w informacji.

"Decyduje o tym kilka czynników. Po pierwsze, skupienie na jakości. W Konkursie wyłaniane są produkty i usługi, które reprezentują wysoki poziom w sensie koncepcji, projektu, wykonania, montażu, receptury. Nie ma znaczenia branża i typ produktu, w przeszłości wyróżniano firmy wytwarzające: jogurty, drony, ciągniki, drukarki 3d, wędliny, soki, artystyczne albumy, śmigłowce, dachówki, implanty zębowe, okna, oprogramowanie komputerowe itd. Bardzo wielu laureatów wciąż dumnie prezentuje godło na swych produktach, a polscy klienci postrzegają je w kategoriach synonimu dobrego wyboru" - czytamy w materiale.

Inny powód, który od lat zachęca przedsiębiorców do udziału w Konkursie "Teraz Polska", wynika z relatywnie niewysokich kosztów związanych ze zgłoszeniem produktów, usług czy innowacji. Wysokość opłat jest uzależniona od wielkości firmy (w przypadku produktów) i wysokości obrotów (w przypadku usług).

"Dzięki temu na scenie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w gronie laureatów mogą stanąć obok siebie przedstawiciele największych spółek giełdowych i małe, kilkuosobowe przedsiębiorstwa wytwarzające niszowe dobra. Pozornie różne światy, ale łączy to, co najważniejsze: tworzą polskie produkty i usługi wysokiej jakości" - czytamy dalej.

Organizator przypomina, że korzyści wynikające z udziału w Konkursie nie ograniczają się do możliwości oznaczenia produktu, usługi czy innowacji Godłem "Teraz Polska". Firmy zyskują dodatkowy rozgłos dzięki mediom współpracującym z organizatorem Konkursu, zaś przedsiębiorcy i menedżerowie mogą brać udział w konferencjach i wydarzeniach biznesowych, które umożliwiają zdobycie cennej wiedzy i nawiązanie ciekawych relacji.

"Jedną z ważnych współczesnych kompetencji w biznesie jest umiejętność śledzenia zmian społecznych. Po fascynacji w latach 90. i na początku XXI w. globalnymi markami i produktami z Zachodu nastał czas większego doceniania tego, co lokalne i bliskie. Obecnie znaczenie trendu określanego mianem patriotyzmu konsumenckiego stale rośnie. I nie chodzi tylko o modę. Wybór produktów krajowych (w tych branżach, w których jest to możliwe i uzasadnione dla konsumenta) jest wynikiem wzrostu świadomości ekonomicznej społeczeństwa oraz etapu, na jakim znalazły się przedsiębiorstwa wytwarzające polskie produkty. Wiele z nich dopracowało jakość rozwijanych przez lata wyrobów. Wybór tego, co krajowe, stał się nie tylko modą, ale zyskał również inne uzasadnienia. Coraz więcej konsumentów konkluduje, że warto postawić na polską jakość, a Godło 'Teraz Polska' jest dla nich czytelnym znakiem umożliwiającym orientację w gąszczu produktów, usług i innowacji" - napisano w informacji.

"Kapitał społecznego zaufania, jaki stoi za tym biało-czerwonym znakiem, to ogromne zobowiązanie. Firma, która sięga po godło, musi być najlepsza" - podsumował Krzysztof Przybył, prezes zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, która organizuje Konkurs "Teraz Polska".

giełda
wiadomości
giełda na żywo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)