Fraza

"PROWADZENIE"

została znaleziona (34041 wyników)
  • 2014-07-06Polska żywność. Nasze owoce podbijają rosyjski rynek

(...) . Zdaniem Mirosława Maliszewskiego, prezesa Związku Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej, to miedzy innymi zasługa, prowadzonej w Rosji kampanii informacyjnej. - Zaczęli szukać partnerzy rosyjscy innych miejsc (...)
  • 2014-07-06Inwestycje w Polsce. Stolica wyda 200 mln złotych

(...) portu powstać ma też kładka dla pieszych, prowadząca na cypel czerniakowski. Ta, która wcześniej stała w tym miejscu, w 2009 r. została zdemontowana ze względu na zły stan techniczny. Kolejne inwestycje (...)
  • 2014-07-06Wypadek w Małopolsce. Dwie ofiary śmiertelne

(...) i uderzył w prawidłowo jadącą toyotę. Ten drugi pojazd prowadził 49-letni mężczyzna. - Kierujący renaultem zmarł na miejscu zdarzenia, natomiast drugiego kierowcę w stanie ciężkim przetransportowano (...)

• 2014-07-06Telemedycyna skraca kolejki

(...) . Zebranie niezbędnych badań powinno być prowadzone przez lekarza POZ. Leczony pacjent powinien pojawiać się u specjalisty tylko wtedy, gdy jego stan zdrowia się pogarsza. Jeżeli zaś proces leczenia przebiega (...)
  • 2014-07-06Atak na Krym. Szowinistyczne działania Rosji wobec Tatarów

(...) skrytykowała też ukraińska rzeczniczka praw człowieka. W wydanym oświadczeniu resort dyplomacji określił zakaz jako absurdalną decyzję i oskarżył władze Rosji o prowadzenie szowinistycznej polityki wobec (...)
  • 2014-07-06Strajk w Grecji przerwany ponieważ...

(...) prowadzenie strajku. Załoga DEI nie chce się zgodzić na sprzedaż 30 procent DEI. Ma to być warunek eurolandu, MFW i Europejskiego Banku Centralnego, którzy uzależniają od jego spełnienia dalszą pomoc finansową (...)
  • 2014-07-06Prawo przetargowe w Polsce. Posłowie przyspieszają prace

(...) o pracę, tam gdzie jest to uzasadnione przedmiotem zamówienia oraz o uwzględnienie płacy minimalnej przy wyliczaniu kosztów pracy. - Zgłaszano obawy, że zbyt daleko ingerujemy w wolność prowadzenia (...)
  • 2014-07-05Brazylia - Kolumbia 2:1. Gospodarze mundialu zagrają w półfinale, ale mają poważny problem [MenStream]

(...) podwyższyć prowadzenie. Zmiana, dokonana w przerwie przez Jose Pekermana nie zmieniła obrazu gry Kolumbii. Co gorsza, po dyskusyjnym faulu na Hulku sędzia w 69 minucie podyktował rzut wolny sprzed pola karnego (...)
  • 2014-07-05Dzieci przekraczające granice powinny mieć ważny dokument

(...) , Macedonia, Serbia i Gruzja. Na granicach wewnętrznych strefy Schengen nie jest prowadzona kontrola graniczna, ale powinniśmy pamiętać o tym, że to nie zwalnia ani nas ani naszych dzieci z konieczności (...)
  • 2014-07-05Burmistrz Toronto znów zszokował Kanadyjczyków

(...) dokumentów z policyjnego śledztwa, prowadzonego w sprawie przyjaciela burmistrza, który był oskarżany m.in. o wymuszenia. Sprawę Roba Forda relacjonowały media z całego świata, ale dla większości (...)
  • 2014-07-05Mapy tlenowe pomogą w leczeniu nowotworów

(...) uzyskać bardzo szybko, nawet w minutę. Jednak im większy obiekt, tym więcej czasu potrzeba" - wyjaśniła dr Elas. Chcąc wykazać, że informacja o natlenowaniu tkanek jest bardzo pomocna w prowadzeniu (...)
  • 2014-07-05Rząd wesprze ważny projekt

(...) się w obrębie huty i wokół niej, których spółka już nie potrzebuje do prowadzenia swojej działalności, m.in. obszary po stalowni martenowskiej czy walcowni zgniatacz. W sumie jest to kilkaset hektarów ziemi (...)
  • 2014-07-05Konflikt na Ukrainie. Rozejm możliwy, ale pod pewnymi warunkami

(...) chciała pokazać światu swoją siłę, a 36 procent że chciała rozszerzyć swe terytorium kosztem sąsiada. 28,2 procent uważa, że w ten sposób Rosja chciała ukarać Ukrainę za próbę prowadzenia samodzielnej (...)
  • 2014-07-05Mercedes FT2025. Kierowca stał się zbędny?!

(...) już wykonany. Nowelizacje przepisów dały elektronice możliwość prowadzenia pojazdu, jeżeli prędkość nie przekracza 10 km/h. Dzięki temu możemy cieszyć się asystentami parkowania oraz aktywnymi tempomatami (...)
  • 2014-07-05ZM Mysław: Przychody spadły, ale zysk wzrósł 8-krotnie (zobacz raport)

(...) wydatków - podano w raporcie.Napisano także, że w I kwartale kontynuowano prace nad przygotowaniem nowych produktów - jednodaniowych dań gotowych. Prowadzono także działania celem zwiększenia sprzedaży (...)
1723| 1724| 1725| 1726| 1727| 1728| 1729| 1730| 1731| 1732| ... +10| +25| +100| 2270
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy PROWADZENIE? Zadaj pytanie na forum o PROWADZENIE lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania PROWADZENIE