Fraza

"dane kwartalne"

została znaleziona (2004 wyników)
  • 2014-08-11Mocne odbicie na GPW. Niepewność wciąż jest jednak duża

(...) kwartalne takich spółek jak Energa, JSW, KGHM i Lotos. Przed końcem tygodnia inwestorzy będą też mieli okazję poznać szereg ważnych danych makroekonomicznych, np. o dynamice PKB i inflacji w Polsce (...)
  • 2015-05-13Zawirowania na rynku długu. Jak wpłyną na waluty?

(...) nerwowo wyczekują kluczowych danych z USA. O 14:30 na rynek trafią dane o kwietniowej sprzedaży detalicznej. Konsensus zakłada wzrost o 0,2 proc. m/m, ale wynik jest obciążony słabością sprzedaży samochodów (...)
  • 2015-04-27Sesja na Wall Street. Przerwana seria S&P500

(...) Spadkami głównych indeksów rozpoczął się tydzień na Wall Street. Inwestorów zawiodły najnowsze dane makro. W centrum uwagi są też wyniki spółek. Rekordowe kwartalne zyski zanotował Apple. Po trzech (...)
  • 2014-10-17Mocne wzrosty powróciły na Wall Street

(...) Lepsze od oczekiwań dane z amerykańskiej gospodarki oraz wyniki kwartalne spółek, a także sygnały z Europejskiego Banku Centralnego wspierają indeksy na Wall Street. Na zamknięciu piątkowej sesji (...)
  • 2015-05-05Debiuty na GPW w 2015 roku. Zobacz, kto ma szansę rozruszać warszawski parkiet

(...) , Private Equity Managers i Idea Bank. Ostatnia sprzedała akcje za ponad 250 milionów złotych. Chociaż popyt na papiery w zapisach nie był duży, to już pierwsza sesja giełdowa dała możliwość zarobienia (...)
  • 2015-04-07Spokojna sesja na Wall Street. Rynek czeka na sezon wyników

(...) w marcu oświadczył, że od czerwcowego posiedzenia zacznie rozważać podwyżki stóp procentowych. To, czy się na nie zdecyduje, będzie ostatecznie zależało jednak od jakości danych makroekonomicznych (...)
  • 2016-02-08Wyniki spółek z USA lepsze od prognoz. Mimo tego Wall Street w dół

(...) & Co. w Nowym Jorku. Po ponad połowie sezonu wyników w USA dane zebrane przez agencję Bloomberg pokazują, że 77 proc. spółek z indeksu S&P 500, które do tej pory opublikowały raporty, przebiło oczekiwania (...)
  • 2015-02-27Dobre informacje dla Grecji. Jak reagują giełdy?

(...) sięgają 3,5 procent. Wyprzedaż akcji rozpoczęła się już wczoraj, a wszystko przez znacznie gorsze od prognoz wyniki kwartalne. Zysk netto grupy wyniósł 74,9 mln zł. GPW: Czas na dane o PKB. Jest szansa (...)
  • 2016-02-03Duże spadki na Wall Street. Przez przecenę ropy naftowej

(...) - uważają analitycy Goldman Sachs. W środę zostaną opublikowane dane dotyczące zapasów ropy naftowej w USA. Zdaniem ekspertów wzrosły one po raz kolejny w ubiegłym tygodniu nawet o 3,75 mln baryłek, pomimo (...)
  • 2016-07-15Najlepszy tydzień WIG20 od wielu miesięcy

(...) wybory. Azja była ważnym elementem gry rynkowej m.in. za sprawą publikowanych danych gospodarczych z Chin. Okazuje się, że PKB wzrósł tam w drugim kwartale o 6,7 procent r/r - wynik był nieznacznie lepszy (...)
  • 2015-04-16Sesja na Wall Street bez wyraźnego rozstrzygnięcia

(...) Czwartkowa sesja na amerykańskich giełdach akcji zakończyła się minimalnymi spadkami głównych indeksów po słabszych od oczekiwań danych z gospodarki USA oraz informacjach o trudnościach (...)
  • 2014-10-21Wzrosty na Wall Street po dobrych wynikach Apple

(...) podały we wtorek. Zysk operacyjny na akcję ubezpieczyciela Travelers wyniósł w trzecim kwartale 2,61 USD. Dane były lepsze od prognoz analityków, bo oczekiwali oni zysku 2,26 USD na akcję. United (...)
  • 2016-01-30Historyczna decyzja Banku Japonii. Stopy procentowe poniżej zera

(...) , który obniżył stopy procentowe do poziomu poniżej zera. Inwestorzy poznali też w piątek dane o PKB w USA. Okazało się, że amerykańska gospodarka wzrosła w czwartym kwartale ubiegłego roku o 0,7 procent (w ujęciu (...)
  • 2014-06-18Kiedy Fed może zakończyć program QE3?

(...) wcześniejszego podwyższenia stóp, gdyby wskazania były aż na 4 podwyżki w 2015 r. Interesująca będzie też konferencja prasowa Janet Yellen, która rozpocznie się o godz. 20:30. Wczoraj rynek poznał lepsze dane (...)
  • 2015-11-01Bez przełomu. WIG20 szósty miesiąc na minusie

(...) zainteresować m.in. dane o inflacji i decyzja RPP. Globalnie największe znaczenie będą miały dane z Chin i USA. Tydzień zakończy podsumowanie sytuacji na amerykańskim rynku pracy. Za nami trzy z rzędu spadkowe (...)
96| 97| 98| 99| 100| 101| 102| 103| 104| 105| ... +10| +25| 134
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy dane kwartalne? Zadaj pytanie na forum o dane kwartalne lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania dane kwartalne