Fraza

"dane kwartalne"

została znaleziona (2004 wyników)
  • 2016-01-27Wall Street: Wyniki spółek pomogły we wzrostach

(...) Wtorkowa sesja na Wall Street przebiegała po znakiem wzrostów po serii lepszych od oczekiwań raportów kwartalnych amerykańskich korporacji oraz dobrych danych makro z USA. Notowaniom indeksów (...)
  • 2016-10-13Kalendarium ISBnews

(...) PIĄTEK, 14 października --09:00: NBP konferencja Central Europe's Growth Perspectives in a ,,New Normal" --09:30 Spotkanie prasowe TMR nt. wyników i planów --14:00: GUS opublikuje dane dot. obrotów (...)
  • 2017-05-09URE: Liczba zmian sprzedawcy gazu wzrosła do 93 416 na koniec I kw. 2017 r.

(...) od początku prowadzenia monitoringu do końca I kw. 2017 r. odnotowano 93 416 zmian sprzedawcy gazu" - czytamy w komunikacie. Analiza danych zebranych na podstawie wypełnionych przez OSP (OGP Gaz-System), Polską (...)
  • 2017-06-22Wall Street w dół w ślad za taniejącą ropą

(...) nadzorczej swojego start-upu. Uber wyceniany jest na ok. 68 mld dol. Z danych makro w USA, pozytywnie zaskoczył rynek nieruchomości. Sprzedaż domów na rynku wtórnym w maju wzrosła do 5,62 mln w ujęciu rocznym (...)
  • 2017-06-22Mastercard: Niemal połowa Polaków płaci kartą podczas wyjazdów wakacyjnych

(...) były uzupełniane przez respondentów w wieku 18-64 lata, którzy posiadają kartę płatniczą lub mają konto w banku. Próby badawcze w danych państwach wahały się od 855 do 3349 ankietowanych. Podróżnicza (...)
  • 2015-10-20Sesja na Wall Street. Amerykańskie banki rozczarowują wynikami

(...) w Stanach Zjednoczonych. Spekulacje te pobudziła w ubiegłym tygodniu seria słabszych od oczekiwań danych z gospodarki USA, w tym rozczarowujące dane na temat sprzedaży detalicznej we wrześniu w USA. W ocenie (...)
  • 2015-08-18Sesja na Wall Street. Świetne dane z rynku nieruchomości

(...) Wtorkowa sesja na Wall Street przyniosła umiarkowane zniżki po tym jak silne spadki powróciły na chińskie giełdy. Z amerykańskiej gospodarki inwestorzy poznali dobre dane z rynku nieruchomości, które (...)
  • 2015-08-12Brak nowych bodźców. Giełdy mocno w dół

(...) na Energę. Poza publikacją wyników kwartalnych spółek, w środę poznamy nieco danych Chin, a także odczyt produkcji przemysłowej dla strefy euro. WIG20 ponownie stanie przed obowiązkiem obrony poziomu 2200 (...)
  • 2017-02-02Wyniki Apple pociągnęły Wall Street w górę. Ważna decyzja Fed

(...) wciąż wycenia dwa ruchy w górę w tym roku. Czwarty tydzień z rzędu odnotowano wzrost zapasów ropy w USA - tym razem o 6,5 mln baryłek, oczekiwano natomiast 3 mln. Po publikacji tych danych notowania ropy (...)
  • 2016-10-26Ponad 45 mln sprzedanych iPhonów, ale akcje w dół. Największa spółka świata podała wyniki

(...) za trzeci kwartał. Apple sprzedał 45,51 miliona iPhonów co jest dużo lepszym wynikiem niż wskazywały prognozy FactSet StreetAccount (44,8 milionów). Dało to jednak spadek sprzedaży o 9 proc. rok do roku (...)
  • 2016-11-09Akcje KGHM ostro w górę. Kurs złotego ratuje wyniki spółki

(...) Grupa KGHM miała 329 mln zł skonsolidowanego zysku netto w trzecim kwartale wobec 33 mln zł zysku rok wcześniej. Udało się zwielokrotnić wynik mimo spadku przychodów i gorszych danych operacyjnych (...)
  • 2017-02-07Victoria Dom zaoferuje obligacje warte ok. 50 mln zł w ofercie publ. w II kw.

(...) także zawartość dokumentu o dodatkowe audytowane dane finansowe. Czekamy obecnie na zatwierdzenie prospektu, ewentualnie na kolejne pytania. Chcielibyśmy przeprowadzić emisję obligacji w drugim kwartale br (...)
  • 2017-06-19Fitch podniósł prognozę wzrostu PKB dla strefy euro o 0,3 pkt do 2% w 2017 r.

(...) . w porównaniu z marcową prognozą.  "PKB w strefie euro wzrósł o 0,6% w porównaniu z poprzednim kwartałem, co oznacza najsilniejszy kwartalny wzrost od dwóch lat.  W świetle korzystnych ostatnich danych, podnosimy (...)
  • 2015-08-07Wall Street poznała najważniejsze dane w tym tygodniu

(...) Dobre dane z amerykańskiego rynku pracy wywołały spadki głównych indeksów na Wall Street. Główne indeksy na starcie sesji traciły około 0,2 procent. Stopa bezrobocia w lipcu w USA wyniosła (...)
  • 2016-09-26Ustawa uszczelniająca VAT ma przynieść budżetowi 3,4 mld zł dochodów rocznie

(...) pozytywnie wpływała na sytuację sektora finansów publicznych. Skutki finansowe zostały opracowane na podstawie danych fiskalnych i statystycznych. Skutki uszczelnienia szacuje się w skali roku na kwotę ok. 3 (...)
75| 76| 77| 78| 79| 80| 81| 82| 83| 84| ... +10| +25| 134
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy dane kwartalne? Zadaj pytanie na forum o dane kwartalne lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania dane kwartalne