(...) , że nad takim projektem rząd musiałby długo i dokładnie pracować. - Kasy mieszkaniowe w Polsce mają już jakąś swoją historię. Próbowano je wprowadzić w latach 90. - to się nie przyjęło - mówi z kolei (...)
  • 2014-11-07Niemcy: 25 lat po upadku muru berlińskiego trwają spory o przeszłość

(...) o koalicji z postkomunistyczną Lewicą. Decyzja socjaldemokratów oznacza, że po raz pierwszy w historii zjednoczonych Niemiec postkomunista, Bodo Ramelow, zostanie prawdopodobnie premierem jednego z 16 krajów (...)
  • 2014-05-24Real wygrywa Ligę Mistrzów! Dreszczowiec, zwrot akcji i 4:1 w "derbach Madrytu" [MenStream]

(...) W starciu dwóch drużyn ze stolicy Hiszpanii lepszy okazał się zespół Carlo Ancelottiego, sięgając w Lizbonie po trofeum dziesiąty raz w historii klubu. O zwycięstwie przesądziła dopiero dogrywka (...)

• 2015-11-06Rynek CFM na sporym plusie

(...) najlepsze wyniki od ponad 3 lat, a cały 2015 rok może być jednym z najlepszych w historii wynajmu długoterminowego na polskim rynku. Jak wynika z opublikowanych danych za III kwartał 2015 roku, firmy (...)
  • 2015-11-06Stacje coraz mniej zarabiają na paliwach

(...) kwartale 2015 roku PKN Orlen osiągnął wynik EBITDA LIFO segmentu detalicznego na poziomie 539 mln zł. To najwyższy wynik detalu w historii płockiego koncernu, wyższy o ponad jedną piątą od ubiegłorocznego (...)
  • 2015-11-06Uniqa wdrożyła system IT do sprzedaży ubezpieczeń

(...) najważniejsze obszary biznesowe, niezbędne w realizacji procesu sprzedażowego - pełny profil klienta, wielokanałową historię jego kontaktów z ubezpieczycielem, bieżącą informację o posiadanych polisach w zakresie (...)
  • 2015-11-06Czy warto kupić prywatną stację pogodową?

(...) wyświetla temperaturę w pomieszczeniu, a także temperaturę zewnętrzną korzystając do pięciu kanałów. Dodatkowo model ten zapisuje siedmiodniową historię pogody, która widoczna jest w aplikacji. Produkt (...)
  • 2015-11-06Zysk netto DTP wzrósł r/r do 8,17 mln zł w III kw. 2015 r.

(...) . "To najlepszy kwartał w historii grupy. Po raz pierwszy zysk netto przekroczył 8 mln zł. Ten fantastyczny wynik to efekt konsekwentnej realizacji strategii. Z kwartału na kwartał udaje nam się zwiększać skalę (...)
  • 2015-11-06Tygodniowy przegląd wiadomości ISBnews z sektora TMT

(...) . Liczba klientów wzrosła o 460 firm w ciągu miesiąca.   Źródło: ISBnews Qumak: Liczy, że ostatni kwartał br. będzie najlepszy w historii spółki pod względem przychodów i pozytywnie wpłynie na wyniki całego (...)
  • 2014-11-05Rosja: Putin o polityce ZSRR w przededniu II wojny światowej

(...) z najnowszej historii, w której - jak zaznaczył - wiele rzeczy się upolitycznia, zwłaszcza, że nie wszystkie rany się zagoiły. Zapewnił, że władze Rosji wesprą opracowanie historii Krymu, gdyż jest to temat (...)
  • 2014-11-05Odnalezione na pustyni kopie E.T można już kupić na eBay

(...) Extra-Terrestial. Mimo, że od 1982 roku na rynku gier komputerowych ukazało się mnóstwo niewypałów, to właśnie E.T. the Extra-Terrestrial uchodzi za największą porażkę w historii. Gra, na którą Atari (...)
  • 2015-11-05Saab i Stocznia Marynarki Wojennej chcą realizować program Orka

(...) , że transfer know-how obejmuje lokalny Przemysł - wyjaśnia Jason Howard, dyrektor na Polskę w Saab. Historia Stoczni Marynarki Wojennej ma swój początek w 1922 roku, kiedy  czytaj więcej (...)
  • 2015-11-05Qumak liczy na rekordowy IV kw. 2015 r. i udany cały rok

(...) Qumak liczy, że ostatni kwartał br. będzie najlepszy w historii spółki pod względem przychodów i pozytywnie wpłynie na wyniki całego roku, poinformował prezes Paweł Jaguś. Według niego, powody (...)
  • 2015-11-05Przegląd informacji ze spółek

(...) Management Tomasz Czechowicz. Nie jest obecnie rozważane wyjście funduszu z inwestycji w Wirtualną Polskę. Qumak liczy, że ostatni kwartał br. będzie najlepszy w historii spółki pod względem przychodów (...)
  • 2014-11-04Zapakuj swoje leki i przyjdź do apteki! Czemu nie w Polsce?

(...) niepożądanych. Ocenia także zasadność i bezpieczeństwo zażywania konkretnych leków poprzez zapoznanie się z medyczną historią chorego. Spotkanie ma formę luźnej rozmowy z pacjentem, który dzięki bezpośredniemu (...)
250| 251| 252| 253| 254| 255| 256| 257| 258| 259| ... +10| +25| +100| 593
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy historia? Zadaj pytanie na forum o historia lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania historia