(...) technologii 3D. Działania będą prowadzone we współpracy z kanałem partnerskim. iGo3D to grupa z siedzibą w Hanowerze (Niemcy). Ma swoje oddziały m.in. w Polsce, Szwajcarii, Holandii, Austrii. (...)
  • 2014-07-19Zestrzelony Boeing 777. "Putin ma ostatnią szansę pokazania, że chce pomóc"

(...) Prezydent Rosji Władimir Putin ma ostatnią szansę pokazania, że poważnie podchodzi do udzielenia pomocy w wydobyciu ciał ofiar katastrofy malezyjskiego samolotu - oświadczył premier Holandii Mark (...)

(...) . Powyżej było to możliwe, ale nierozważne - dodało to źródło. Samolot zniknął z radarów na wysokości 10 tysięcy metrów. Holandia w szoku i żałobie Holenderska prasa pisze o szoku i przerażającej zbrodni (...)

(...) , ale tylko poniżej 7,8 tys. metrów. Powyżej było to możliwe, ale nierozważne - dodało to źródło. Samolot zniknął z radarów na wysokości 10 tysięcy metrów. Holandia w szoku i żałobie Holenderska prasa pisze (...)

(...) van Marken Lichtenbelt z Maastricht University (Holandia) zbadali parametry fizjologiczne 16 młodych kobiet wykonujących lekkie prace biurowe. Okazało się, że tempo ich metabolizmu jest znacznie (...)
  • 2015-08-03Bank oferuje autoryzację poprzez rozpoznanie głosu

(...) Warto dodać, że nie mówimy o jakiejś technologii z przyszłości, ale ofercie, która już jest dostępna. Na razie tylko w Holandii, na razie tylko dla klientów ING, ale jest. Nowe sposoby autoryzacji (...)
  • 2014-07-13Argentyna kontra Niemcy. Wszystko, co musisz wiedzieć o finalistach mundialu [MenStream]

(...) łatwe, ale bramka Gonzalo Higuaína z 8 minuty pozwoliła na wygraną. W półfinale czekał jednak zdecydowanie groźniejszy rywal - Holandia. Po 120 minutach na tablicach wciąż widniał bezbramkowy remis (...)
  • 2014-07-13NIEMCY MISTRZAMI ŚWIATA! Mario Goetze bohaterem całego kraju! [RELACJA] [MenStream]

(...) groźniejszy rywal - Holandia. Po 120 minutach na tablicach wciąż widniał bezbramkowy remis, dlatego o awansie miały zadecydować karne. W nich zdecydowanie lepsi byli gracze Argentyny. W ten sposób dołączyli (...)
  • 2014-07-13Polacy pracujący za granicą odwlekają decyzje o powrocie do kraju

(...) było 637 tys. Polaków), Niemcy (500 tys.), Irlandia (118 tys.), Holandia i Włochy (po 97 tys.). Wyjeżdżano też do Norwegii (65 tys.), Francji (63 tys.), Belgii (48 tys.), Szwecji (38 tys.), Hiszpanii (37 (...)
  • 2014-07-13Świat na antybiotykach

(...) Europy zaobserwowano wyraźną różnicę pomiędzy dwoma krajami o podobnej sytuacji gospodarczej - Francją i Holandią. Analiza wskazała, że Francuzi stosują antybiotyki trzykrotnie częściej niż Holendrzy (...)
  • 2015-08-0171 lat temu wybuchło powstanie warszawskie

(...) się Francji, Belgii i Holandii. Powstrzymujemy się dziś od sądzenia tej tragicznej sprawy. Niech Bóg sprawiedliwy oceni straszliwą krzywdę, jaka Naród Polski spotyka, i niech wymierzy słuszną karę (...)
  • 2014-07-12Żółw przewiduje wynik meczu [MenStream]

(...) z Holandią. Cabecao próbował kilka razy ugryźć sardynki oznaczone obiema flagami, zanim skończył ucztę połykając sardynkę znajdującą się pod flagą Holandii. W ten weekend okaże się, jak dobrym jasnowidzem (...)
  • 2014-07-12Mundial 2014. Brazylia skorzysta niewiele, większość pieniędzy trafi do FIFA

(...) . Z badań FIFA przeprowadzonych po mundialu w RPA w 2010 roku wynikało, że ponad 619 mln ludzi oglądało ostatnie 20 minut dogrywki finałowego spotkania, w którym Hiszpania pokonała Holandię 1-0, sięgając (...)
  • 2014-07-12Meksykańscy kibice mogą pobić Arjena Robbena [MenStream]

(...) Marquezem. Po uznaniu faulu, sędzia zarządził rzut karny dla Holandii. Klaas-Jan Huntelaar wykorzystał okazję i strzelił zwycięskiego gola, który dał Holandii zwycięstwo 2-1, co w rezultacie wyeliminowało (...)
  • 2015-07-31MZ: CZD będzie badać skuteczność medycznej marihuany (aktl.)

(...) informacji przedstawionych przez wiceministra, pozostałym dzieciom podawano preparat, który jest zarejestrowany w Holandii jako suplement diety, ale nie jest on dopuszczony do obrotu w Polsce. Radziewicz (...)
96| 97| 98| 99| 100| 101| 102| 103| 104| 105| ... +10| +25| 165
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy holandia? Zadaj pytanie na forum o holandia lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania holandia