Fraza

"przerwa w pracy"

została znaleziona (855 wyników)
  • Opinia prawna na temat "przerwa w pracy"

Nie szukaj dłużej informacji na temat "przerwa w pracy", zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo.
  • 2014-08-11Archeolodzy odkryli fundamenty XVIII-wiecznej opery w Białymstoku

(...) wtedy jeden z najpiękniejszych ogrodów barokowych w Polsce, a nawet w Europie. Prace przy rewaloryzacji Ogrodu Branickich trwają z przerwami od końca lat 90. XX wieku. (PAP) swi/ dym/ (...)
  • 2014-10-16Terapia bezdechu sennego u chorych na serce zmniejsza liczbę hospitalizacji

(...) , które publikuje pismo ,,Journal of Clinical Sleep Medicine". Jak podkreślają autorzy pracy, jest to obserwacja istotna ze względu na jakość życia pacjentów i efekty ich leczenia, jak również na budżet (...)
  • 2014-08-11Tajfun w Japonii wywołał chaos komunikacyjny

(...) wakacyjnej przerwy w pracy, związanej z obchodami buddyjskiego święta. Na ten czas mieszkańcy Japonii zaplanowali wiele podróży. Te plany brutalnie pokrzyżował tajfun Halong. Tajfun przyniósł ze sobą wiatr (...)

• 2015-01-06Energa-Operator o modernizacjach linii elektrycznych

(...) Sieciowym w gdańskim oddziale spółki, podaje sytuację związaną z przerwą w dostawie energii podczas minionych świąt. Z powodu niekorzystnej pogody, awarii uległa m.in. linia średniego napięcia zasilająca (...)
  • 2015-01-05Optymalizacja zużycia energii

(...) zainstalowanych w obiekcie oraz ich kontrola a) sterowanie HVAC optymalizacja pracy układów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji b) oświetlenie w kontekście energooszczędności - harmonogram czasowy oraz czujniki (...)
  • 2014-10-14Dzieci chorych na autyzm jest 30 tysięcy. Jak im pomóc? [iWoman]

(...) są różne metody pracy z dzieckiem autystycznym, najważniejsze jest jednak zindywidualizowane podejście do pacjenta i całego systemu rodzinnego - mówi Bałza vel Betuza. Dzieci autystyczne nie lubią zmian (...)
  • 2014-05-08Kontrole NIK. Kwiatkowski zapowiedział kontrolę górnictwa

(...) Górnicy naciskają na premiera. Dzisiaj szczyt Kontrola NIK w szkołach. Chodzi o maluchy Związkowcy przeciw przerwom w pracy (...)
  • 2014-05-06Mirosław Taras: W ciągu kilku tygodni program dla Kompanii Węglowej

(...) ma nowego prezesa Kompania Węglowa straciła miliard złotych Problemy branży górniczej. "Nie przez podatki" Związkowcy przeciw przerwom w pracy (...)
  • 2014-10-10Wybory samorządowe 2014. PiS jedzie w Polskę słuchać Polaków

(...) nie oczekują cudów. Wczoraj dodatkowo wezwał posłów PiS do wytężonej pracy. Według wiceprezesa Adama Lipińskiego, PiS ma dużą szansę na dobry wynik i przejęcie władzy w kilku sejmikach. Dlatego, jego zdaniem (...)
  • 2014-12-31Niejednoznaczna ocena spadku przewozów pasażerskich na kolei

(...) na jazdę pociągiem zmalał o 3,8 proc. w porównaniu do 2013 roku i podróżowało nimi 22,4 mln osób. Był to szósty bez przerwy miesiąc spadku, a siódmy w tym roku. Dlatego w ciągu pierwszych 11 miesięcy br (...)
  • 2014-12-30Rafał Królikowski chce by niczym przedwojenny aktor [iWoman]

(...) przygotowania do świąt. Próby są dość intensywne, ale od początku wiedzieliśmy, że będziemy mieli przerwę na czas świąt. Wszyscy chcieliśmy się przygotować do wigilii. Zależało nam na tym, by więcej czasu spędzić (...)
  • 2014-10-08TEST: Philips PicoPix 3610

(...) to jedna z głównych zalet tego urządzenia, choć czas pracy baterii pozostawia sporo do życzenia. Przy włączonym WiFi i maksymalnej jasności projektor rozładuje nam się już po 50 minutach. Nawet nie wykorzystując pełnej (...)
  • 2014-08-02Kilkadziesiąt ofiar dzisiejszych ataków w Rafah i amerykańskie wsparcie dla Izraela

(...) uchwaliła, tuż przed letnią przerwą w pracach Kongresu, ustawę o wsparciu izraelskiej obrony przeciwrakietowej kwotą 225 mln dolarów. aktualizacja 10:39 Po tym jak wczoraj doszło do przerwania uzgodnionego (...)
  • 2014-05-30Kosiniak-Kamysz liczy na efekty dialogu

(...) i dotychczasowego funkcjonowania Komisji Trójstronnej w Polsce - powiedział minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz. Związki zawodowe i organizacje pracodawców proponują, by Komisję Trójstronną, którą powołuje rząd (...)
  • 2014-07-30 Atak na strefę Gazy. Sytuacja coraz bardziej dramatyczna

(...) w Gazie spędza czas przy świeczkach. To wielu nie można się dodzwonić, bo nie mają gdzie naładować telefonów komórkowych. Brak prądu powoduje także przerwy w pracy szpitali, które operują rannych (...)
41| 42| 43| 44| 45| 46| 47| 48| 49| 50| ... +10| 57
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy przerwa w pracy? Zadaj pytanie na forum o przerwa w pracy lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania przerwa w pracy