Fraza

"wynik finansowy"

została znaleziona (11253 wyników)
  • 2016-11-15Zysk netto ZE PAK wzrósł r/r do 77,8 mln zł w III kw. 2016 r.

(...) 747,26 mln zł rok wcześniej. "Wyniki finansowe osiągnięte przez Grupę ZE PAK SA w trzecim kwartale są pochodną tych samych czynników, które wpływały na sytuację Grupy w pierwszym półroczu bieżącego roku (...)
  • 2016-11-15ABC Data przejęła pakiet kontrolny S4E

(...) . ,,W dniu dzisiejszym nastąpiło przeniesienie własności udziałów w SPV na rzecz Spółki, która jednocześnie przejęła kontrolę nad S4E, a tym samym wyniki finansowe S4E będą uwzględniane w skonsolidowanych (...)
  • 2016-03-07GPW obojętna na spadki w Europie. Synthos zaskoczył

(...) w sprawie stóp procentowych. Poza tym będziemy mieli okazję zapoznać się z kolejnymi wynikami ważnych spółek. Na poniedziałek została zaplanowana publikacji kwartalnego raportu finansowego banku PKO BP (...)

• 2016-06-23Kiepas: Brexit? Jaki Brexit?

(...) Dziś zwrot "BREXIT" jest odmieniany przez wszystkie przypadki. Tyle tylko, że żadnego BREXIT-u nie będzie. Przynajmniej w ocenie rynków finansowych i bukchmacherów. O godzinie 08:00 w Wielkiej (...)
  • 2015-02-02Polski gigant branży obuwniczej chwali się wynikami. Wymarzony początek roku

Przychody ze sprzedaży detalicznej za styczeń wyniosły 122,5 mln zł i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 45,7 procent.
  • 2016-08-17Mocniejsza przecena dotknęła giełdy w Europie

(...) Komputronika, które tracą już 5 procent. To efekt słabych wyników finansowych spółki, która zarobiła 2,01 mln złotych, wobec 3,41 mln złotych w tym samym okresie rok wcześniej. Dane dotyczą pierwszego kwartału (...)
  • 2016-11-14Pracownicy Almy nie dostali wypłat. Zarząd wydał oświadczenie

(...) informowała o zwolnieniach grupowych obejmujących do 1321 pracowników. O problemach spółki pisaliśmy w sierpniu zaraz po publikacji jej wyników finansowych. Alma Market odnotowała 12,5 mln zł skonsolidowanej (...)
  • 2016-04-28Volkswagen zapłaci ponad 7 mln euro prezesowi, który odpowiada za aferę spalinową

(...) , ale - jak postanowiono - dostaną je, gdy tylko poprawią wyniki finansowe spółki, a wycena akcji Volkswagena powróci do poziomu sprzed wybuchu afery. Martin Winterkorn, wieloletni prezes koncernu, który został zmuszony (...)
  • 2016-11-14Zysk netto Dekpolu spadł r/r do 5,41 mln zł w III kw. 2016 r.

(...) % względem tego samego okresu 2015 roku. Na poprawę wyników finansowych istotny wpływ miało pozyskanie rentownych kontraktów. Grupa kapitałowa wykazała także dodatnie saldo pozostałych przychodów operacyjnych (...)
  • 2015-07-06Wynik referendum w Grecji. "Grecka zaraza" pogrąży strefę euro?

(...) i ocalić wspólną walutę - ocenia "Wall Street Journal". Aktualizacja 8:48 Innego zdania jest laureat nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii Paul Krugman, który na łamach "New York Timesa" ocenił, że wynik (...)
  • 2016-10-07Dług netto w grupie Marvipol wyniósł 108,13 mln zł na koniec września

(...) na szacunkowy charakter przekazywane wartości mogą się różnić się od finalnych wyników finansowych prezentowanych w obligatoryjnych raportach okresowych, podano także. Marvipol to jeden z największych (...)
  • 2016-09-02Tygodniowy przegląd informacji ISBnews z sektora TMT

(...) Inspektora Informacji Finansowej. Raport sporządzono za okres od początku 2013 roku do połowy 2015 roku. Skuteczność tych działań określono jako niską - pozytywnie oceniono tylko działalność NBP (...)
  • 2016-04-26Piąta sesja z rzędu pada łupem sprzedających akcje

(...) nie ma m.in. za sprawą niejednoznacznych danych. PMI dla usług i indeks Fed z Richmond wypadły lepiej od oczekiwań. Zawiodły za to wyniki zamówień oraz indeks zaufania konsumentów. Aktualizacja: 15:15 Indeks (...)
  • 2016-10-05Modernizuj albo giń - jak przestarzały sprzęt i dziurawe oprogramowanie mogą popsuć biznes

(...) w produktywności, kradzież własności intelektualnej, kradzież danych osobowych oraz finansowych, malwersacje, oszustwa, długofalowe zakłócenia w działaniu biznesu w wyniku ataku, koszty informatyki śledczej (...)
  • 2016-10-05GPW: Akcje PZU najmocniejsze w WIG20

(...) Finansowego w związku z nieprzekazaniem przez spółki raportów finansowych. Inwestorzy poznali dzisiaj decyzję Rady Polityki Pieniężnej po ostatnim posiedzeniu. Stopy nie zostały zmienione z najniższych (...)
249| 250| 251| 252| 253| 254| 255| 256| 257| 258| ... +10| +25| +100| 751
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy wynik finansowy? Zadaj pytanie na forum o wynik finansowy lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania wynik finansowy