Fraza

"wyniki finansowe banków 2009"

została znaleziona (395 wyników)
  • Adam Stańczak > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) po zakończeniu sesji amerykańskich na Wall Street rozpoczął się sezon publikacji wyników kwartalnych. 2009-07-22 17:37:07 Oczekiwana korekta Wtorkowe notowania na Wall Street nie stały się dla inwestorów w Europie (...)
  • Josef Stoulis > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) Josef Stoulis > Przeglądaj wg autora > Archiwum Artykuły z zakresu 1-20 2009-07-27 16:11:01 Tydzień na Wall Street w powodzi wyników gospodarczych Poniedziałkowa sesja na amerykańskich rynkach (...)
  • 2015-09-29WIG20 najniżej od 6 lat. Straty idą w miliardy złotych

(...) górnictwa. W niechlubnej czołówce najsłabszych spółek są też banki, z mBankiem na czele. Bankierów martwi perspektywa pomocy frankowiczom i wprowadzenie podatku bankowego. Spadkom cen akcji w kraju sprzyja (...)

• 2015-03-19Niepewność wzrostu ważniejsza niż utrata cierpliwości

(...) się spodziewać po publikacji raportu finansowego JSW. Trochę z innej beczki, ale nie całkiem oderwanej od giełdowego podwórka, ze względu na banki, ciekawy będzie wynik posiedzenia szwajcarskiego banku centralnego (...)
  • 2015-06-30Gospodarka Rosji na krawędzi? Jest gorzej niż przewidywano

(...) gorzej niż wyniki z całego I kwartału 2015 roku, kiedy to PKB Rosji zmniejszyło się o 1,9 proc. - poinformowała Federalna Służba Statystyki Państwowej (Rosstat). Wbrew temu, co zapowiedział (...)
  • 2015-02-01"Kurs rubla nigdy już nie będzie stabilny jak dawniej"

(...) płynności finansowej, a większość obywateli oszczędza w rublach. Prognozy Banku Centralnego wskazują, że szczyt inflacji przypadnie w Rosji na drugi kwartał, a już na początku 2016 roku sytuacja zacznie (...)
  • 2014-08-04Spółka dnia: Vantage Development pobije rekord sprzedaży? "Szansa jest spora"

(...) . Dobrego dewelopera możemy poznać także wynikach finansowych prezentowanych w sprawozdaniach. Na które zatem dane ze sprawozdania finansowego należy zwrócić uwagę? Przede wszystkim na zadłużenie dewelopera (...)
  • 2015-09-027 mitów ENERGETYKI GAZOWEJ

(...) możliwości. Jak jest z gazem łupkowym, każdy widzi, wiec można krótko. Po okresie niesłychanego entuzjazmu, hurraoptymistycznych oczekiwań i drogi na skróty w rozwiązywaniu polityki energetycznej, wyniki (...)
  • 2015-10-20NBP: Przedsiębiorstwa zapowiadają lekkie obniżenie tempa inwestycji w IV kw.

(...) . mniej niż w pop. kw.). Wskaźnik spadł zatem nieco poniżej średniej wieloletniej, ale wciąż jest to jeden z najlepszych wyników odnotowanych po wybuchu kryzysu przełomu 2008/2009, podkreśla NBP (...)
  • 2011-03-04Idą podwyżki stóp. Jak teraz oszczędzać?

(...) . Tym bardziej, że depozyty powinny - przynajmniej teoretycznie - zyskiwać na atrakcyjności, bo w ślad za RPP, banki powinny podnosić ich oprocentowanie. Gdy mamy do czynienia z perspektywą podwyżek (...)
  • 2014-10-07Mocne spadki w USA, rynek zmartwiła prognoza MFW

(...) w środę, a w czwartek wyniki poda jeszcze Pepsico. Na dobre sezon zacznie się w przyszłym tygodniu, kiedy to o swoich dokonaniach poinformują między innymi duże banki. Po długiej przerwie wyższa zmienność (...)
  • Kamil Kasperski > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) głównych indeksów. Indeks WIG20 sforsował opór na poziomie 2400pkt. i o godzinie 11.15 zyskuje 0,6 procent. 2010-03-08 11:11:10 Getin Holding zyskuje po wynikach Getin Holding wypracował 46 mln zł zysku (...)
  • Jacek Buczyński > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) Konsekwencje środowej przeceny USA było wczoraj widać Europie jedynie na początku sesji. 2010-07-15 10:24:08 GPW: Kolejne dane i wyniki w centrum uwagi Wzrosty w USA, dobre wyniki Intela i pozytywne nastroje (...)
  • 2015-10-07Gazprom zapłaci za zniszczenie Jukosu? Koncern wraca na rynek kapitałowy, ale ostrzega inwestorów

(...) nich także Gazprom. "Jeśli nie uda nam się obronić przed tymi żądaniami, niektóre nasze aktywa mogą zostać przejęte, co może mieć negatywny wpływ na naszą działalność, kondycję finansową i wyniki operacyjne (...)
  • 2015-12-03Kiepas: Bessa na GPW trwa w najlepsze

(...) nastrojach rynki akcji będą kończyć dzień zdecydują już wyniki posiedzenia Europejskiego Banku Centralnego (ECB) i publikowane dziś dane makroekonomiczne. Trzeba jednak mieć na uwadze, że warszawska giełda (...)
17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25| 26| ... 27
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy wyniki finansowe banków 2009? Zadaj pytanie na forum o wyniki finansowe banków 2009 lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania wyniki finansowe banków 2009