Fraza

"wyniki finansowe"

została znaleziona (11253 wyników)
  • 2016-02-26Midas znalazł dodatkowe zyski. Wartość Aero 2 rośnie

(...) roku ma też obowiązek oferowania darmowego internetu na terenie całej Polski. "Opisane zdarzenie będzie miało następujący wpływ na skonsolidowane wyniki finansowe spółki za rok 2015: wpływ na wynik (...)
  • 2015-08-31Wyniki Kruka. Spółka będzie potrzebowała w tym roku pieniędzy

(...) dywidendy, poinformował członek zarządu ds. finansowych Michał Zasępa. - Za wcześnie, by Kruk ogłaszał polityk dywidendową, bo ambitnie rozwijamy biznes. Uważamy, że dobre spółki potrafią rosnąć szybko (...)
  • 2015-08-19Połowa firm z branży finansowej woli łagodzić skutki oszustw online niż zapobiegać im

(...) finansowej w zakresie ochrony przed oszustwami online. Wyniki badania pokazują, że około połowa banków i firm obsługujących systemy płatnicze woli na bieżąco reagować na cyberincydenty niż zainwestować (...)

• 2016-06-10Projprzem wybrał radę nadzorczą, pracuje nad planem rozwoju

(...) . Uporządkowaliśmy sytuację w spółce. Pracujemy nad planem rozwoju, dzięki któremu w okresie kilku lat powinniśmy doprowadzić do znaczącego wzrostu wartości spółki. Nasze wyniki zaczynają wyglądać coraz lepiej. Mamy (...)
  • 2017-01-09Na liczniku już ponad 2000 pkt. WIG20 liderem

(...) , że na koniec czwartego kwartału liczba obsługiwanych kart sportowych MultiSport wzrosła o 25 proc. rok do roku. To dobry prognostyk dla wyników, które poznamy pewnie dopiero w marcu. Więcej na ten temat (...)
  • 2017-04-13Marinera Invest ogłosiło wezwanie na 46,03% akcji Komputronika po 6,5 zł/ szt.

(...) realizacji transakcji na GPW to 9 czerwca, a planowana data rozliczenia - 13 czerwca, podano także. Podmiot nabywający, łącznie z podmiotami, z którymi pozostaje w porozumieniu, zamierza w wyniku wezwania (...)
  • 2017-04-13Przedświąteczna nierwowość

(...) nie obawia się twardych komentarzy ze strony Białego Domu. Dlatego też po przerwie świątecznej może dojść do rozrostu awersji do ryzyka. Za oceanem właśnie rozpoczął się sezon wyników. Według konsensusu (...)
  • 2017-03-17Radpol: Testy na utratę wartości wskazują na 12,04 mln zł odpisu

(...) Radpol przeprowadził testy na utratę wartości majątku spółki, jak również wartości firmy powstałej w wyniku połączenia w 2014 roku spółki z Wirbet. Przeprowadzone wyceny wskazują utratę wartości (...)
  • 2015-06-12Wyniki Izo-Blok: Zysk netto wzrósł dwuipółkrotnie

(...) Izo-Blok odnotował 4,35 mln zł jednostkowego zysku netto w czwartym kwartale roku finansowego 2014/2015 wobec 1,68 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. Zysk operacyjny wyniósł (...)
  • 2017-05-13Wielki atak hakerów w Europie. Renault wstrzymuje produkcję

(...) Kolejna duża firma poszkodowana w wyniku ataku hakerskiego. Renault, francuski producent samochodów, poinformował, że został zmuszony do przerwania produkcji w niektórych fabrykach. Firma nie podała (...)
  • 2017-06-20BZ WBK: Rynek kosmetyków będzie rósł o 4-5% do 2020, szansą odległe kierunki

(...) International wycenia rynek ostrożniej - na 14 mld zł w ub. roku, a wartość ta jest najbardziej zgodna z danymi o produkcji i eksporcie z GUS i Ministerstwa Rozwoju. Jednak nawet ta niższa wartość to szósty wynik (...)
  • 2017-04-03BOŚ Bank: W tym tygodniu w centrum uwagi dane z USA i posiedzenie RPP

(...) wyniki danych styczniowych"- napisali analitycy w raporcie.  W nadchodzącym tygodniu opublikowane zostaną także stenogramy z marcowych posiedzeń FOMC oraz rady EBC, które mogą dostarczyć informacji dot (...)
  • 2017-03-17Przegląd prasy

(...) od 'kupuj', wyceny 66,4 zł --Trans Polonia chce zainwestować ok. 62 mln zł w 2018-2020, m.in. z emisji akcji --Wyniki BGŻ BNP Paribas będą w 2017 r. 'istotnie wyższe' niż w ub. roku --MR zwiększyło o 1,2 mld (...)
  • 2016-06-09Sejm będzie kontynuował prace nad projektem dot. dekomercjalizacji szpitali

(...) poseł Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL). Projekt noweli ustawy o działalności leczniczej zakłada, że w przypadku wystąpienia ujemnego wyniku finansowego w samodzielnym publicznym zakładzie opieki zdrowotnej (...)
  • 2016-08-03PiS utworzy narodowy holding spożywczy? Minister rolnictwa: trwają prace nad koncepcją

(...) tys. ton. Spółka skupuje ok. 200 tys. ton zbóż od rolników. W ostatnich latach jej wyniki finansowe są dodatnie. KSC już jest Grupą Kapitałową, w której znalazło się sześć spółek. Są to Fabryka (...)
233| 234| 235| 236| 237| 238| 239| 240| 241| 242| ... +10| +25| +100| 751
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy wyniki finansowe? Zadaj pytanie na forum o wyniki finansowe lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania wyniki finansowe