Fraza

"wyniki finansowe"

została znaleziona (11253 wyników)
  • 2016-02-17DM BDM podniósł rekomendację Pagedu do 'kupuj' i wycenę do 62,9 zł

(...) nas wynikami finansowymi. Poziom zaskoczenia EBITDA/zysk netto sięgnął odpowiednio 10/22%. Od II kw. 2014 EBITDA spółki rośnie dwucyfrowo, a biorąc pod uwagę zakończenie kluczowej inwestycji w fabrykę sklejki (...)
  • 2016-12-08Polenergia dokonała odpisów z tyt. utraty wart. farm wiatrowych na ok. 80 mln zł

(...) wynik operacyjny za 2016 r. "Odpisy mają charakter niegotówkowy. Zostaną one ujawnione w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym spółki w pozycji pozostałe koszty operacyjne. Obciążą one wynik operacyjny (...)
  • 2014-07-14GPW w górę, ale to skromny wynik na tle Europy i USA

(...) do wcześniejszych prognoz analityków. Przed rozpoczęciem sesji w USA inwestorzy poznają dziś jeszcze wyniki kwartalne Citigroup. Na rynek trafiła jednocześnie informacja, że ta instytucja finansowa ma zapłacić (...)

• 2015-01-17Siła petrodolara

(...) . Można porównywać jej różne rodzaje, co daje przejrzystość kalkulacji i elastyczność przerabiania różnych gatunków, a tym samym zwiększa możliwość uzyskiwania najlepszych wyników finansowych. Te zalety (...)
  • 2017-01-12Rynek rozczarowany Trumpem

(...) na fakt startującego sezonu wyników. Tym razem rozpoczyna się on jutro od publikacji raportów finansowych dużych banków. Rynek zweryfikuje, czy odbijające oczekiwania, co do zysków były trafne. Na godzinę (...)
  • 2015-11-10Wyniki PGE. Spółka zarobiła ponad 2 razy więcej, ale rosną wydatki inwestycyjne

(...) z odnawialnych źródeł energii, to spółka ma 12 proc. udziału w tym rynku. Reakcja rynku Akcje PGE od rana zyskują na wartości. Wyniki zostały zatem ciepło przyjęte przez inwestorów. Po 40 minutach sesji, akcje (...)
  • 2016-11-07Sawicki: Kolejna bomba od FBI

(...) , że jeśli Trump przegra na Florydzie (będą to wyniki exit polls napływające w pierwszej fali, około 01:00), to jego szanse na zwycięstwo staną się iluzoryczne. Prawdopodobieństwo wygranej Trumpa w ostatnich (...)
  • 2016-11-07Zysk netto z dz. kont. Getin Holding wzrósł r/r do 39,19 mln zł w III kw. 2016r.

(...) wcześniej, podał bank w raporcie. Zysk netto ogółem z działalności kontynuowanej i zaniechanej w III kw. br. wyniósł 58,61 mln zł wobec 85,61 mln zł rok wcześniej.  Wynik z tytułu odsetek wyniósł 226,47 mln (...)
  • 2016-11-07KNF: Zysk netto sektora bankowego wzrósł o 0,4% r/r do 11,45 mld zł w I-IX br.

(...) Zysk netto sektora bankowego wraz z oddziałami zagranicznymi wyniósł 11,45 mld zł w okresie styczeń-wrzesień br. i był wyższy o 0,4% r/r, wynika z danych Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Wynik (...)
  • 2014-09-29Zmiany na GPW. Za wcześnie na fuzję. Mamy ważniejsze problemy

(...) . Jeszcze gorzej wygląda sytuacja, jeśli porównamy wartość zawartych transakcji w drugim i pierwszym kwartale tego roku. Spadek jest rzędu 22 proc. Wyniki finansowe GPW nie są złe, ale inwestorzy (...)
  • 2014-05-02Ceny w Polsce. Są wyniki badania NBP

(...) ). - Wyniki kwantyfikacji danych uzyskanych z sondażu przeprowadzonego przez GUS w I połowie kwietnia wskazują, że przewidywany przez respondentów średni wskaźnik inflacji konsumenckiej w kolejnych 12 (...)
  • 2015-10-20Przegląd informacji ze spółek

(...) na LARQ, czemu towarzyszy "zauważalna" poprawa wyników finansowych, która ma być odzwierciedlona w rezultatach II półrocza, poinformował ISBnews prezes Krzysztof Przybyłowski. Jednocześnie grupa ubiega (...)
  • 2016-08-19Senny koniec tygodnia na rynkach akcji

(...) również mWIG40 i sWiG80. Zobacz, jak rozpoczęła się ostatnia sesja w tym tygodniu na GPW Najsłabszą spółką w stawce blue chipów jest Eurocash, który traci już ponad 4 procent. Wprawdzie wyniki (...)
  • 2014-04-28Wyniki mBanku w pobliżu rynkowych oczekiwań

(...) , który spodziewał się 224,5 mln zł (oczekiwania wahały się od 210 mln zł do 235 mln zł). Wyniki mBanku w milionach złotychI kw. 14I kw. 13różnicaIV kw. 2013różnica źródło: PAP Wynik odsetkowy 591 517 (...)
  • 2015-10-20GPW obsuwa się pod własnym ciężarem

(...) za wrzesień) wskazują, iż wzrost gospodarki w naszym kraju nie przyśpieszył w trzecim kwartale 2015 roku. Niewygodny układ techniczny indeksu S&P500 Okres szczytu publikacji wyników finansowych amerykańskich (...)
314| 315| 316| 317| 318| 319| 320| 321| 322| 323| ... +10| +25| +100| 751
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy wyniki finansowe? Zadaj pytanie na forum o wyniki finansowe lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania wyniki finansowe