Fraza

"wyniki finansowe"

została znaleziona (11253 wyników)
  • Expander > Przeglądaj wg źródła > Archiwum

(...) korzystna atmosfera na rynkach akcji w ostatnich dniach pozwalała przypuszczać, że pozytywne rozpoczęcie sezonu publikacji wyników za III kwartał przez amerykańskie przedsiębiorstwa przyniesie zwyżki. 2009-10 (...)
  • Adami Mizera > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) zachodnioeuropejskich, podobnie jak w Polsce zagościły umiarkowane spadki. 2008-07-21 17:37:50 Wyniki kwartalne dalej w centrum uwagi Okres publikacji wyników kwartalnych to czas, w którym owe wyniki mają nierzadko (...)
  • Beata Arasim > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) bankowym lepiej w II połowie roku Analitycy oczekują, że wraz z prognozowanym przez nich na II połowę roku ożywieniem gospodarki nastąpi poprawa wyników w sektorze bankowym. Wyniki banków po pierwszym (...)

• Jacek Buczyński > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) Konsekwencje środowej przeceny USA było wczoraj widać Europie jedynie na początku sesji. 2010-07-15 10:24:08 GPW: Kolejne dane i wyniki w centrum uwagi Wzrosty w USA, dobre wyniki Intela i pozytywne nastroje (...)
  • Jacek Jarmoliński > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) się spadkami. Najmocniej tracił Nasdaq Composite, a powodem były słasze od oczekiwań wyniki jednego z największych producentów chipów spółki Texas Instruments. 2008-04-15 10:44:31 Dzień przepełniony danymi makro (...)
  • Krzysztof Stępień > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) wyników za III kwartał przez amerykańskie przedsiębiorstwa przyniesie zwyżki. 2009-10-07 11:25:20 Co przyniesie sezon wyników w USA kluczowym pytaniem jest to, czy rozpoczynający się dziś sezon publikacji (...)
  • Krzysztof Zarychta > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) światowych indeksów. 2010-10-19 09:00:10 Wyniki amerykańskich spółek w centrum uwagi Wczorajsza sesja zakończyła się umiarkowanym wzrostem prestiżowego indeksu warszawskiej giełdy. 2010-10-11 09:03:37 GPW (...)
  • Paweł Satalecki > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) : Dobre nastroje wciąż górą Nie było realizacji zysków. WIG20 zyskał 1,8 procent. Tylko złoty miał chwile słabości. 2009-07-09 06:20:18 Jak wyniki spółek w USA wpłyną na GPW? Sezon wyników w USA rozpoczęty (...)
  • Paweł Zielewski > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) , że po połączeniu systemów informatycznych nie wszystko poszło zgodnie z planem / Puls Biznesu / 2001-05-09 09:01:00 Banki: wyniki przegrały z kosztami Wyniki banków giełdowych po I kwartale 2001 roku nie zachwycają (...)
  • Tomasz Porada > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) wcale nie takie pewne. Obniżki stóp procentowych oraz słabsze wyniki amerykańskiej gospodarki były główną przyczyną silnego spadku rentowności amerykańskich obligacji a co za tym idzie wzrostu ich cen (...)
  • Tomasz Smolarek > Przeglądaj wg autora > Archiwum

(...) : W oczekiwaniu na wyniki Można było mieć nadzieje, że wczorajsze wyraźne spadki zostaną dziś wykorzystane przez inwestorów do kupna akcji po niższych cenach i ustawiania portfeli pod zbliżające się wyniki (...)
  • Moim zdaniem > Archiwum

(...) Moim zdaniem > Archiwum 2011-10-09 Wynik tych wyborów to nowy cud nad Wisłą Dlaczego PO wygrała - zastanawia się redaktor naczelny Money.pl Tomasz Bonek. 2011-10-08 W USA wreszcie tak samo (...)
  • 2014-05-15Zakłady cukiernicze Odra na plusie. Stawiają na eksport

Producent słodyczy ZPC Otmuchów wyraźnie poprawił swoje wyniki finansowe.
  • Wiadomości z kraju > Wiadomości > Archiwum

(...) PKO BP zaskoczył. Poprawił wyniki o 21 procent PKO Bank Polski zaprezentował dzisiaj wyniki dotyczące pierwszego kwartału 2011 roku. Wysokość zysków zaskoczyła analityków. 2011-05-10 07:50 Syria (...)
737| 738| 739| 740| 741| 742| 743| 744| 745| 746| ... 751
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy wyniki finansowe? Zadaj pytanie na forum o wyniki finansowe lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania wyniki finansowe