Fraza

"wyniki"

została znaleziona (33852 wyników)
  • 2015-01-05Akcje, obligacje, złoto? Radzimy, w co inwestować w 2015 roku

(...) się inwestycje związane z umacniającym się dolarem i Wall Street, bijącą historyczne rekordy. Czy w kolejnych 12 miesiącach sytuacja będzie podobna? Wyniki historyczne nie dają gwarancji podobnych rezultatów (...)
  • 2015-11-07Akcje BBRY idą w górę po premierze PRIV

(...) Po dość udanych recenzjach PRIV akcje kanadyjskiej spółki poszybowały w górę...w końcu! Pod koniec września po ogłoszeniu raczej słabych wyników finansowych akcje BlackBerry znalazły (...)
  • 2014-11-17Wybory we Wrocławiu. Przerwa w pracach Komisji do wtorku

(...) Miejska Komisja Wyborcza we Wrocławiu ogłosiła przerwę w swoich pracach do wtorku do godz. 11 - poinformował wieczorem przewodniczący komisji sędzia Piotr Jarmundowicz. Wyniki będą znane najwcześniej (...)

• 2015-11-07Wielkie wyzwanie - inwestycje energetyczne w czasie i budżecie

(...) prowadzą do określonego wyniku. Istnieją jednak fundamentalne różnice. Marciniak wyjaśnił, że inwestor prywatny może słuchać sugestii wykonawcy, gdyż nie jest usztywniony warunkami zamówień publicznych (...)
  • 2015-11-07Piechociński składa dymisję i wyznacza następce. Zmiany w PSL

(...) Naczelnej partii. Piechociński dodał, że jego kandydatem na następcę jest wiceszef partii Władysław Kosiniak-Kamysz Rezygnacja Piechocińskiego ze stanowiska szefa PSL ma związek z wynikiem ludowców (...)
  • 2015-11-07Polacy w Niemczech. Sprawdź, czy wyjazd na saksy wciąż się opłaca

(...) od długości trwania emigracji, według wyników badań z 2012 roku (brutto w EUR) okres, przez który Polak przebywa na emigracjiśrednie miesięczne wynagrodzenie (brutto w EUR) Sedlak & Sedlak na podstawie (...)
  • 2015-11-07Samsung Galaxy A9 będzie miał aż 6-calowy ekran?

(...) urządzeń z ekranami o przekątnej między 5,5 a 6 cali. Skąd zatem wiadomo, że A9 wyposażony będzie w potężny, 6-calowy ekran, zwłaszcza że według wcześniejszych przecieków, opartych na wynikach z benchmarku (...)
  • 2014-08-14Black Point nadal na minusie

(...) I półrocze 2014 r. grupa zakończyła na jeszcze większym minusie - 875,4 tys. zł. To również wynik gorszy niż rok wcześniej (-602,7 tys. zł), choć w II kw. br. stratę udało się zmniejszyć w porównaniu z I kw br (...)
  • 2015-06-15Negatywna rekomendacja analityków dla Bogdanki

(...) Analitycy Domu Maklerskiego Trigon w swoim raporcie dot. kopalni Bogdanka prognozują, że w latach 2015 i 2016 osiągnie ona gorsze wyniki finansowe niż w roku 2014, dlatego wydali rekomendację (...)
  • 2015-06-15Spółka dnia: Pracownicy PKP Cargo chcą odejść z firmy

(...) roku i przestaną być pracownikami spółki od dnia 1 lipca 2015 roku - czytamy w komunikacie spółki. Wyniki kwartale PKP Cargo w latach 2013-2015 Źródło: Money.pl W maju PKP Cargo informowało (...)
  • 2015-08-19Carlsberg obniża prognozy z powodu Rosji i pogody w Europie Zachodniej

(...) już znane w pierwszej połowie 2016 r. Carlsberg już od dwóch lat cierpi z powodu gorszych wyników w Rosji. Firma płaci słony rachunek za to, że za dużo tam zainwestowała, komentuje "Financial Times (...)
  • 2015-08-19"Nature": Chiny emitują 14 proc. mniej CO2, niż sądzono

(...) z produkcją cementu były aż o 32-45 proc. niższe, niż wynikało z wcześniejszych ocen. W nowych ocenach wykorzystano też zaktualizowane dane nt. zużycia energii w Państwie Środka. Wyniki pozwalają sądzić (...)
  • 2015-08-19GPW najlepsza wśród europejskich parkietów

(...) w czwartek mają opublikować wyniki po pierwszym półroczu. Obie spółki zyskują około 3 procent wobec wczorajszego zamknięcia notowań. Ciekawie wygląda dziś sytuacja wokół akcji banków. Informacja (...)
  • 2015-08-19Stopy procentowe w USA. Poznaliśmy protokół z ostatniego posiedzenia banku centralnego

(...) posiedzenie. Bardziej 'gołębie" głosy wskazują na podwyżkę w grudniu. Lepsze od oczekiwań wyniki kwartalne podała w środę sieć detaliczna Target. Zysk spółki na akcje wyniósł 1,22 USD wobec zakładanych (...)
  • 2014-09-09Nokaut: tracimy przez Google'a

Przychody Nokautu wyniosły w I poł. 2014 r. 4,85 mln zł wobec 5.87 mln zł w I poł. 2013 r. Ponad...
1205| 1206| 1207| 1208| 1209| 1210| 1211| 1212| 1213| 1214| ... +10| +25| +100| 2257
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy wyniki? Zadaj pytanie na forum o wyniki lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania wyniki