Fraza

"wyniki"

została znaleziona (33852 wyników)
  • 2015-02-14Fundusze inwestycyjne zaliczyły dobry początek roku. A to nie koniec

(...) odpowiednio +6,6 mld PLN oraz +5,4 mld PLN. Był to przede wszystkim efekt hossy na papierach dłużnych i świetnych wyników funduszy dłużnych. W przypadku najlepszych portfeli zysk przekraczał nawet poziom 10 (...)
  • 2015-02-14Ceny gazu. PGNiG negocjuje z Gazpromem

(...) przez następne cztery kwartały. Z kwartału na kwartał w 2015 r. Gazprom będzie miał coraz słabsze wyniki - dodał. - Trudno sobie wyobrazić menedżera w firmie, która ma przed sobą bardzo trudny okres, by zgodził (...)
  • 2015-02-14Zadłużeni we frankach tworzą Stowarzyszenie Kredytobiorców Hipotecznych

(...) hipotecznie, odzwierciedlający konsekwencje osłabienia złotego. Kredyt niezabezpieczony hipotecznie miałby być w połowie spłacony przez kredytobiorcę, a w połowie umorzony. W wyniku operacji potencjalna strata (...)

• 2015-05-18NTT System zdecydowało o wypłacie dywidendy

(...) z lat ubiegłych stanowiącej niepodzielony wynik finansowy" - podała spółka w komunikacie. Powyższe kwoty podziału zysku netto mogą ulec zmianie ze względu na ilość akcji spółki posiadanych przez NTT (...)
  • 2015-05-18Analitycy wycenili akcje GPW. Podkreślają, że spółka płaci dywidendy

(...) zachęcające do spokojnego budowania pozycji. Zgodnie z naszymi prognozami, GPW w latach 2015-2016 roku zanotuje wynik EBITDA na poziomie 185-203 mln zł" podają analitycy. "Zwracamy też uwagę na godziwy strumień (...)
  • 2015-05-18PKP Cargo przejmuje AWT. Wartość transakcji to 445 mln złotych

(...) .) oraz drugim przewoźnikiem w Unii Europejskiej. Czytaj więcej w Money.pl Rośnie udział PKP Cargo na polskim rynkuDobre wyniki zawdzięcza m.in. rosnącym przewozom węgla. PKP Cargo przewiezie drewno (...)
  • 2015-05-18Niepewne perspektywy dla indeksu WIG20

(...) Pierwsza połowa maja przyniosła remis w zmaganiach byków z niedźwiedziami w kategorii największych spółek warszawskiego parkietu. Takiego wyniku raczej nasz rynek nie dowiezie do końca miesiąca (...)
  • 2015-05-18Iran liczy na wzrost eksportu ropy do poziomu sprzed sankcji

(...) złota". Saudowie nie ukrywają, że ten ruch ma związek z Iranem, który w wyniku sankcji mocno zdystansowali. W końcu teraz ich odwieczny rywal w walce o wpływy na Środkowym Wschodzie wraca do gry. Powrót (...)
  • 2015-05-18Ustawa o innowacyjności to nowoczesne miejsca pracy i wyższe zarobki

(...) podatkowej na prowadzenie działalności badawczo-rozwojowej (B+R) w Polsce. Przedsiębiorcy bez względu na wynik prowadzonych badań będą mogli odliczyć od przychodów 120 proc. poniesionych nakładów badawczo (...)
  • 2015-05-18A.Tersa, Energa: nikt nam nie składał oferty udziału w Nowej KW

(...) . Jak długo tak będzie, a więc czy, a jeśli tak to kiedy można się spodziewać aktualizacji planów rozwoju grupy Energa? - W sierpniu, przy okazji publikacji wyników za I półrocze br., przedstawimy aktualizację (...)
  • 2015-05-18AB: zysk większy o 27 proc.

(...) przychodów (+24 proc. rok do roku), 83,9 mln zł EBITDA (+15 proc.) i 54,2 mln zł zysku netto (+21 proc.). Jednostkowy zysk AB S.A. w I kw. br. wyniósł 9 mln zł wobec 7,5 mln zł przed rokiem. Dobry wynik (...)
  • 2015-05-18Energa pozwała Arcusa

(...) inteligentnych liczników. Arcus zaprezentował ostatnio wyniki finansowe za I kw. 2015 r. Grupie nie udało się wyjść na plus. Skonsolidowany bilans pokazał stratę netto w wysokości 2 mln zł (1,6 mln zł straty (...)
  • 2015-05-18GPW: Coraz więcej Grecji na giełdzie im bliżej końca miesiąca

(...) ustalono na 15 zł, mimo że początkowo miała wynieść maksymalnie 13 zł. Na giełdzie w USA swoje wyniki kwartalne przed sesją giełdową ogłoszą Wal-Mart Stores (oczekiwany zysk 1,04 dolara na akcję) i Home (...)
  • 2015-05-18Odkryto nowy rodzaj gromad kulistych w kosmosie

(...) w Obserwatorium Paranal w Chile, należącym do ESO. Wyniki obserwacji zostały następnie przeanalizowane w celu określenie mas gromad i porównania ich z tym, jak jasno świeci dana gromada. Generalnie (...)
  • 2015-05-18Gazowy rekord na Towarowej Giełdzie Energii

(...) 2015 r.) oraz 16-krotny wzrost r/r. Obroty na RDN gazu ziemnego osiągnęły 1 752 840 MWh (wzrost miesiąc do miesiąca o 125,17 proc.) i były najwyższe w historii. Ich wynik w samym kwietniu był zbliżony (...)
1483| 1484| 1485| 1486| 1487| 1488| 1489| 1490| 1491| 1492| ... +10| +25| +100| 2257
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy wyniki? Zadaj pytanie na forum o wyniki lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania wyniki