Fraza

"wyniki"

została znaleziona (33852 wyników)
  • 2017-03-02Przewozy intermodalne. Kolej notuje najlepszy wynik w historii

(...) też, że popularniejsze stają się trasy krajowe w przewozach intermodalnych. To pewna zmiana. Wyniki dla przewozów intermodalnych dotąd nie imponowały. Nie da się ukryć, że transport intermodalny rozwija (...)
  • 2015-08-18Impexmetal poprawia wyniki finansowe

(...) zakład Aluminium Konin (o 10,6 tys. ton, czyli 30,1 proc.), Baterpol (o 5,8 tys. ton - 28,0 proc.) oraz WM Dziedzice (o 1,8 tys. ton, czyli 10,8 proc.). Wzrost sprzedaży zakładu Aluminium Konin to wynik (...)
  • 2015-08-14Wyniki w Grupie Energa

(...) . przez większy zakres usług Elektrowni Ostrołęka na rzecz PSE, a także przez wyższe ceny zielonych certyfikatów, wyniki za I półrocze tego roku można ocenić pozytywnie. Cieszy nas umocnienie w Segmencie (...)

• 2015-08-11Lotos poprawił wyniki

(...) .). - Nie zwalniamy tempa. Wyniki finansowe Lotosu wykazują, ze był to dobry kwartał i dobre półrocze dla spółki. Realizowany przez Lotos Program EFRA jest naturalną kontynuacją technologicznego rozwoju rafinerii (...)
  • 2017-02-22Orbis pobił rekord. Tak dobrych wyników nie było w historii

(...) zł zysku rok wcześniej. - Wyniki osiągnięte przez Orbis w 2016 roku, zarówno operacyjne jak i finansowe, jak też poziom zadowolenia gości i pracowników, rozwój sieci hoteli oraz inne aspekty (...)
  • 2017-02-22Wall Street z kolejnymi rekordami po wynikach detalicznych gigantów

(...) Po trzydniowej przerwie giełda przy Wall Street osiągnęła kolejne rekordy. Pomogły wyniki kwartalne Wal-Mart i Home Depot, co tylko wsparło optymizm z jakim oczekuje się na kolejne kroki gospodarcze (...)
  • 2015-08-08Asbis z wynikami pod presją

Firma Asbis mocno zredukowała koszty, jednak przychody i zysk brutto wciąż znajdują się po presją. Spółka liczy na poprawę sytuacji gospodarczej i zyski w drugiej połowie roku.
  • 2016-06-23Optymistyczne czekanie na wynik brytyjskiego referendum

(...) o pozytywnym wyniku brytyjskiego referendum nie uległy zmienianie. Oficjalne wyniki głosowania mają być znane jutro o godz. 8:00 polskiego czasu, czyli jeszcze przed rozpoczęciem piątkowej sesji. Wówczas okaże (...)
  • 2015-07-28Najgorszy wynik w historii Microsoftu

(...) , który pogorszył wynik Microsoftu. Przychody z licencji OEM Windowsa stopniały o 22 proc., a z licencji wolumenowych o 8 proc. Zarówno konsumenci jak i firmy kupują mniej sprzętu, najwyraźniej czekają na nowy system (...)
  • 2017-02-22Poczta Polska chwali się wynikiem. Wzrost o 20 proc.

W ubiegłym roku Poczta Polska rozwijała segment paczkowy poprzez nową ofertę i strategiczne alianse. Poczta podpisała bowiem porozumienie o strategicznej współpracy w skali globalnej z chińskim gigantem kurierskim STO Express, który wysyła ponad 14 mld przesyłek rocznie.
  • 2017-02-14Akcje Orange na wielkim minusie. Tak jak wyniki za 2016 rok

(...) tym większe wrażenie i są tym bardziej dotkliwe, że w jeden rok strata była na poziomie sumy zysków z poprzednich 4 lat. Roczne wyniki Orange Polska (dane w tys. zł) Nawet pomijając kwestię ogromnych (...)
  • 2015-07-17Google pozytywnie zaskakuje wynikami

(...) Internetowy gigant pozytywnie zaskoczył wynikami. Firma rozpoznawalna przede wszystkim dzięki przeglądarce Google zarobiła w drugim kwartale tego roku 3,93 mld dolarów zysku netto. To więcej (...)
  • 2017-02-16Ronson: Bieżący rok otworzą dobre wyniki I kwartału

(...) Ronson oczekuje, że wyniki 2017 r. otworzy "niezły I kwartał", poinformował dyrektor finansowy Tomasz Łapiński. "Skończyliśmy 2016 rok, mając 332 lokale wybudowane i sprzedane - ich przekazywanie (...)
  • 2015-07-17Fenomenalne wyniki finansowe Google'a!

(...) Google zaprezentował swoje wyniki finansowe za drugi kwartał bieżącego roku. I był to dla tej firmy naprawdę bardzo, bardzo udany kwartał. Według dokumentów jakie opublikował Google, firma ta (...)
  • 2017-02-14Cube.ITG oczekuje dobrych wyników w zamówieniach sektorów komercyjnych

(...) Cube.ITG dostrzega poprawę koniunktury na rynku zamówień IT dla sektorów komercyjnych, takich jak przemysł i energetyka, i oczekuje dobrych wyników w tym segmencie w 2017 r., poinformował prezes (...)
150| 151| 152| 153| 154| 155| 156| 157| 158| 159| ... +10| +25| +100| 2257
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy wyniki? Zadaj pytanie na forum o wyniki lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania wyniki