Fraza

"wyniki"

została znaleziona (33852 wyników)
  • 2015-03-07Warren Buffett nie zostawi swoim dzieciom nawet stołka. Już wie, kto będzie jego następcą

(...) jest przyjacielem znakomitego przedsiębiorstwa, a wrogiem miernego. Stawia na dokładną analizę wyników, zadłużenia, sprawdza też kadrę menedżerską i inne szczegóły. Lubi dobrze wiedzieć, w co inwestuje, dlatego zanim (...)
  • 2014-11-28Słaby start sesji w Europie

(...) , a już w poniedziałek powinniśmy poznać wyniki pierwszych skupów ABSów. Na godzinę 09:45 DAX traci 0,15 procent. CAC 40: -0,30 procent, FTSE 100: -0,43 procent. Początkowo w Warszawie giełda otworzyła się lekko powyżej (...)
  • 2014-11-28Wybory na Tajwanie. Koniec dobrej passy nacjonalistów

(...) się z niej prezydenta Ma Ying-cu - pisze Economist. Rok zaczął się dla niej od rekordowo niskich wyników poparcia. Wiosną przez ponad trzy tygodnie studenci okupowali parlament, a na ulice wyszły tysiące ludzi (...)

• 2014-11-28Wybory samorządowe 2014. Palikot pyta o bezczynność władz

(...) wyborczych, by w proteście przeciwko zarzutom fałszowania wyników wyborów składali pozwy sądowe przeciwko prezesowi Prawa i Sprawiedliwości. W pismach skierowanych do ministra sprawiedliwości (...)
  • 2014-11-28Terminal LNG w Świnoujściu. Eksperci: Rosja nie przeszkodzi w budowie

(...) ? Polskie LNG ujawnia wyniki testów gazoportu Wiadomo już kiedy gazoport zacznie pracę (...)
  • 2014-11-28Wzrosty na GPW? Rośnie liczba optymistów

(...) Wyniki sondażu Indeksu Nastrojów Inwestorów pokazują, że odsetek inwestorów spodziewających się w ciągu sześciu miesięcy trendu wzrostowego na GPW wzrósł o 3,5 punktu procentowego do 45,7 procent (...)
  • 2014-11-28GPW: Ważne dane z Polski nie zachęciły do kupowania akcji

(...) kredytów hipotecznych we franku. Na reakcję rynków finansowych na wyniki referendum będziemy musieli poczekać do poniedziałku. Jeżeli chodzi o ważniejsze informacje ze spółek, które napłynęły do inwestorów (...)
  • 2014-09-07"Nie" dla Hollande'a. Francuzi chcą innego prezydenta

(...) . Guenole uważa, że na wyniki te należy patrzeć z przymrużeniem oka. Sondaż opiera się na opiniach 1000 osób. Margines błędu przy takiej grupie badanych to plus-minus 3 punkty procentowe. Więc jeśli zacznie (...)
  • 2014-09-07Polska wygrała z Gibraltarem. Dobry początek? [MenStream]

(...) Reprezentacja Polski w piłce nożnej pokonała w niedzielę Gibraltar w meczu eliminacji mistrzostw Europy 2016. Biało-czerwoni pewnie zwyciężyli notując wynik 7:0. Do przerwy na tablicy wyników było 1 (...)
  • 2014-06-26Dlaczego RPP nie obetnie stóp?

(...) na poziomie 4,6% R/R. To nie pierwszy raz gdy wyniki sprzedaż rozczarowują. Taka tendencja utrzymuje się już od pewnego czasu. I tak w kwietniu sprzedaż wzrosła o wspomniane 8,4% R/R, podczas gdy zakładano (...)
  • 2014-06-26Mundial w Brazylii. Portugalia wygrała z Ghaną, ale nie awansuje dalej [MenStream]

(...) się od jego kolana i przelobowała bramkarza. W ten sposób na prowadzenie wyszła drużyna Cristiano Ronaldo. Wynik meczu nie zmienił się do przerwy i po 45 minutach meczu Portugalia prowadziła 1:0. Po przerwie do ataku (...)
  • 2014-06-26Tąpnięcie w końcówce sesji na GPW. WIG20 blisko 2.400 punktów

(...) natomiast sprzedaż detaliczna, która w ujęciu rocznym wzrosła o 3,8 procent. Analitycy szacowali wynik na poziomie +6,8 procent. Znacznie bliższe wcześniejszym oczekiwaniom ekspertów były publikacje (...)
  • 2015-03-06Prezes Grupy Lotos: dywidenda najwcześniej za rok

(...) Grupa Lotos na pewno nie wypłaci dywidendy z wyniku za 2014 rok - powiedział dziennikarzom Paweł Olechnowicz, prezes gdańskiego koncernu. Nie wykluczył natomiast wypłaty dywidendy z zysku za rok 2015 (...)
  • 2014-11-27Renault Twingo Intens Energy - intrygujący mieszczuch [TEST]

(...) kg zapewnia on bardzo przyjemną dynamikę jazdy. Niby na papierze wynik nie jest powalający - 10,8 sekundy do setki, jednak w praktyce okazuje się to w zupełności wystarczające. Zwłaszcza dzięki (...)
  • 2014-11-27Innowacyjne podejście do strategii

(...) i jak wyróżnimy się od konkurentów. Trzecie to opracowanie takiego modelu biznesowego i takiego sposobu działania, który będzie trudny do skopiowania dla konkurentów, ale dodatkowo będzie zapewniał lepsze wyniki (...)
1604| 1605| 1606| 1607| 1608| 1609| 1610| 1611| 1612| 1613| ... +10| +25| +100| 2257
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy wyniki? Zadaj pytanie na forum o wyniki lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania wyniki