Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2010-08-09 13:46 / Tysiącznik na forum
Moskwa – Strona rosyjska obiecała, że zwróci czarne skrzynki jak tylko naprawią tego Tupolewa.
arch / 2010-08-09 13:56 / Tysiącznik na forum
Rząd po cichu szykuje podwyżkę cen paliw

www.pb.pl/?ArticleID=75206d54-14eb-4a58-8d18-21d352862dee&readcomment=1&orderBy=up&page=1

Bracia ! Narodzie !
Serdecznie Dziekuje za POparcie wyborcze. Z Komorowskim prezydentem wreszcie mozemy wyjąć z szuflady nasze projekty i je zrealizowac bez zadnego problemu.
Jeszcze raz dziekuje i prosze o GRZECZNE glosowanie, oczywiscie na NAS, w nastepnych wyborach :))

Re: Kierowcy złapią się za kieszenie, OC i AC w górę?

arch / 2010-08-13 09:22 / Tysiącznik na forum
jednym słowem rąbać frajerów !
arch / 2010-08-13 16:47 / Tysiącznik na forum
a masz ochoę na loda ?
arch / 2010-08-16 17:32 / Tysiącznik na forum
Nie żartuj , koś te długi będzie musiał spłacić ! ---- Według oficjalnej statystyki oraz Eurostatu dług publiczny Polski w 2009 roku wyniósł 684 365 mld złotych .
Tymczasem teraz pada kwota ponad 3 bilionów złotych, czyli blisko 4,5 razy większa! Co ona oznacza? Oznacza, że Polska zbankrutowała.

Kwotę ponad 3 bilionów długu Polski podał pracownik Narodowego Banku Polskiego (Janusz Jabłonowski), co zostało odnotowane zaledwie na kilku stronach internetowych. Nikt ich nie kwestionuje.
arch / 2010-08-16 17:43 / Tysiącznik na forum

Podatki na (nie)rząd Tuska płaci się pod przymusem

a on POdnosi POdatki - :) Podobnie jak Komisarz PO w UE Lewandowski chciałby wprowadzenia
-podatku od ruchu lotniczego ( opłata lotnicza, płacona przy zakupie biletu),
- transakcji finansowych, opłat bankowych,
-przejęcia wpłat z handlu prawami do emisji CO2,
- a także przejęcia części podatku VAT od państw członkowskich. Pieniądze uzyskane tym
sposobem zasilałyby unijne konto.

Berlin nie zgadza się na propozycję unijnego komisarza ds. budżetu i mówi stanowcze
- "Halt!" genialnym pomysłom naszym POtumanionym delegatom z Wyzszej Szkoły Biznesu i
Magii ! ".


Takie POdwyżki to sobie róbcie w waszym Tuskostanie a nie u nas, i lepiej o tym nie
zapominajcie ! - (ks/źródło: tvn24.pl)
arch / 2010-08-19 09:58 / Tysiącznik na forum
POdobnie jak - „Przyjazne Państwo”, mające zwalczać biurokrację i legislacyjne buble, które m.in. krępują ekonomiczne działania ludzi przedsiębiorczych.
politycy PO, i wudu Janusz Palikot - kolene leniwce POSPOLITE !
Komisja okazała się całkowitym niewypałem.
Tymczasem Polska spada w rankingach wolności gospodarczej.
W rankingach e-administracji ONZ w ciągu dwóch lat spadliśmy z 33. na 45. lokatę,
-jesteśmy najbardziej przeregulowaną gospodarką wśród krajów OECD.
System podatkowy jest w Polsce koszmarnie skomplikowany i oceniany jako jeden z najgorszych na świecie.
To są fakty.
To jest dramat.
arch / 2010-08-24 13:31 / Tysiącznik na forum
Tajny współpracownik SB zaprzecza, że jest profesorem uniwersytetu Profesor Kazimierz Luśniak nie przyznał się, że jest profesorem poznańskiegouniwersytetu.

„To nieprawda. Nigdy nie byłem profesorem”, stwierdził stanowczo. Na dowód pokazał swoją teczkę tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa.
„Profesor",
to był mój pseudonim operacyjny i chyba z tego powodu tak na mnie do dzisiaj wołają studenci. A moje dane personalne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza są po prostu spreparowane”.

Profesor Luśniak dodał, że podobny los spotkał jego kolegów o pseudonimach: Rektor, Ksiądz, Redaktor Naczelny. za nowypompon.pl
arch / 2010-08-25 19:35 / Tysiącznik na forum
jA obstawiam 25% VAT w 2013r

Re: "Dziennik Gazeta Prawna" - Emerytury według Tuska

arch / 2010-08-27 08:29 / Tysiącznik na forum
Panie Tusk -idż na całość - ,idż na całość - daj 25% VAT-u ! ! !

Re: PKB w USA nieco lepsze od prognoz

arch / 2010-08-27 14:45 / Tysiącznik na forum

Wynik jest lepszy od oczekiwań, ale jednocześnie gorszy od poprzedniego odczytu, który wyniósł 2,4 %

Re: Polscy konsumenci w sporo gorszych nastrojach

arch / 2010-08-31 15:07 / Tysiącznik na forum

Rosną obawy o przyszłość polskiej gospodarki w związku z zapowiadanym podwyższeniem stawek VAT, o wzrost cen i bezrobocia.

Wzrost VAT zmniejszy wzrost PKB. Polityka ograniczania inwestycji, sprzedawania majątku narodowego, unikanie reformy finansów państwa prowadzi do osłabienia państwa i jego gospodarki.
Świadczą o tym spadający eksport, rosnący import, a nieznaczny wzrost produkcji - w większości na zapas, z myślą, że jakoś to się sprzeda- niczego dobrego nie wróży.

Re: Budżet: Największe oszczędności na rodzinach i bezrobotnych

arch / 2010-09-08 13:10 / Tysiącznik na forum
Nagi mężczyzna próbuje się jeszcze bardziej rozebrać

Stefan Prosiewicz, czterdziestosiedmioletni dekorator wnętrz z Bolesławca, wstał rano z łóżka i zdjął piżamę. Gdy był już nagi, próbował rozbierać się dalej.

„Chciałem jeszcze raz zdjąć z siebie spodnie i górę, ale nie było to już możliwe”, powiedział Prosiewicz korespondentce prawicowego pisma dla smażących naleśniki. „Trwało to dłuższą chwilę, więc poszczypałem sobie brzuch. Już nawet w pewnej chwili wydawało mi się, że natrafiłem na guzik”, stwierdził dekorator.

Stefan Prosiewicz zamierza w przyszłości kłaść się w dwóch lub nawet trzech piżamach. --za nowypompon.pl

Re: Wzrośnie VAT na materiały budowlane

arch / 2010-09-11 11:28 / Tysiącznik na forum
Śmiejący się mężczyzna spadł z krzesła

„Najpierw zaczął się śmiać na krześle, a potem z niego spadł”, powiedziała reporterom żona Piechacza. „Zleciał, gdy tylko wybuchnął śmiechem. To był moment”. ZA NOWYPOMPON.PL
arch / 2010-09-13 13:53 / Tysiącznik na forum
Konieczna jest poltyka utrzymywania ludzi w stanie głuPOty

Najnowsze wpisy