Forum

Komentarze użytkownika "Barttomek"

Komentarze użytkownika: Barttomek

Re: Ale o co chodzi? Ekonomiści o propozycjach Jarosława Kaczyńskiego

Barttomek / 2012-09-04 14:56 / Bywalec forum
Nie do końca jestem przekonany co do pomysłów PiS. Jednakże wydają mi się o wiele bardziej sesnowne niż pomysły obecnej ekipy rządzącej. Mam nadzieje że szybko dojdzie do przedterminowych wyborów.

Masowe zwolnienia

Barttomek / 2012-09-03 13:36 / Bywalec forum
Sytuacja na rynku pracy w naszym kraju staje się coraz bardziej tragiczna. Cały czas dostajemy informacje o tym zakłady masowo zwalniają swoich pracowników...jak tak dalej pójdzie , pracę będą mieli tylko wybrani!! Ciekaw jestem jaki pomysł na rozwiązanie problemu będzie miał rząd...

Jak to gdzie ?

Barttomek / 2012-08-30 14:51 / Bywalec forum
Jak dla mnie rozwiązanie problemów budżetowych jest bardzo prosty!! Niech politycy pełnią swoje obowiązki bezpłatnie!! Albo przynajmniej z połową pensji któ¶ą dostają!!

Likwidacja działalności gospodarczej- co ze sprzętem?

Barttomek / 2012-08-20 14:02 / Bywalec forum
W przyszłym miesiącu zamierzam zlikwidować moją działalność gospodarczą, prowadziłem sklep z sumeplentami, wiem co robi sie z towarem przy likwidacji, ale co ze sprzętem ? Chodzi mi dokładnie o sprzęt komputerowy, telefony itp.?

Kłopoty Amber Gold. Lech Wałęsa zabrał głos

Barttomek / 2012-08-16 13:56 / Bywalec forum
Jak zwykle Wałęsa ma najwięcej do powiedzenia... zastanawia mnie , czy on w ogóle wie o tym że rzeczy które on mówi są totalnei bez sensu? W głowie mu się poprzekręcało.

Najlepsze oferty kredytowe

Barttomek / 2012-08-16 13:21 / Bywalec forum
Który bank waszym zdaniem ma najlepszą ofertę kredytową ? Czy w jakimś banku wzieliście już kredyt? Bardzo bym prosił o tym żebyście napisali tutaj swoje opinie!!

Re: Szacunki MPiPS: stopa bezrobocia w czerwcu br. 12,4 proc.

Barttomek / 2012-07-05 14:50 / Bywalec forum
Tykjo 12,4 procent? A no faktycznei większość naszych rodaków wyjechała już za granicę, część jest już gotowa wyjechać, czyli bezrobocie jest napewno dwukrotnie większe!

Pijany kierowca wjechał w trzy dziewczynki

Barttomek / 2012-07-04 14:03 / Bywalec forum
Nie rozumiem tyle akcji jest , wszędzie trąbią żeby nie pić jeżeli zamierzasz wsiadać do samochodu, a pomimo tego , nadal znajdą się ludzie któ¶zy to namiętnie robią...

Wybór formy opodatkowania .

Barttomek / 2012-06-01 12:53 / Bywalec forum
Jaką formę opodatkowania mam wybrać? Chcę założyć sklep internetowy , oraz sklep stacjonarny. Będzie to mały biznes, nic na wielka skalę!! Bardzo bym prosił o pomoc!!

Co podrożeje na Euro 2012?

Barttomek / 2012-05-07 12:05 / Bywalec forum
Wraz z napływem obcokrajowców do naszego kraju, trzeba spodziewać się również podwyżek cen, i to nie tylko cen pokoi , ale również cen artykułów spożywczych i alkoholi... dość że życie w tym kraju dla przeciętnego Polaka jest po prostu drogie, to jeszcze chcą podnieść ceny. Pytanie tylko o ile w górę ?

Re: Nowy Fiat 500X - pierwsze projekty już w sieci

Barttomek / 2012-05-04 14:01 / Bywalec forum
Nie mogę się doczekać premiery!!

Tadeusz Mazowiecki obchodzi dziś 85. urodziny

Barttomek / 2012-04-18 15:12 / Bywalec forum
Najlepszy premier tego kraju!!

Re: Sekcja zwłok Gosiewskiego skandaliczna. Mecenas oskarża

Barttomek / 2012-03-23 13:04 / Bywalec forum
I tak drodzy Państwo dostajemy coraz więcej dowodów na to jak Moskale mają do nas podejście...a co gorsza że rząd PO na to wszystko dał zgodę!! I kto powinnien stanąć przed Trybunałem Stanu?

podwyżka składki ubezpieczenia wypadkowego

Barttomek / 2012-02-29 14:27 / Bywalec forum
A później okaże się że rząd będzie lamentował i oskarżał wszystkich do o koła że takie wysokie bezrobocie jest!! Wielka brawa!!

Re: Połączenie BZ WBK i Kredyt Banku. To będzie trzeci bank w Polsce

Barttomek / 2012-02-28 15:15 / Bywalec forum
No ale czy będzie mogło zaoferować jakieś fajne oferty klientom?

Najnowsze wpisy