Forum

Komentarze użytkownika "Barttomek"

Komentarze użytkownika: Barttomek

Jaką karę mogę dostać za nieujawnienie żródła dochodu?

Barttomek / 2011-04-13 12:57 / Bywalec forum
Witam. prowadzę pewien mały biznes, sprzedaje pamiątki, skupuje je od różnych osób, po czym wystawiam je w sklepie, nie od każdej sprzedanej pamiątki wystawiam rachunek, aby nie zejść z ryczałtu...Co mi grozi jeżeli Urząd skarbowy odkryje że nieujawniam wszystkich żródeł dochodu?

rozwód kościelny czy potrzebny będzie adwokat?

Barttomek / 2011-04-22 14:45 / Bywalec forum
Rozwodu kościelnego nie da się uzyskac tak poprostu, w przeciwieństwie do cywilnego!! Aby dostać rozwodu po zawarciu ślubu , trzeba mieć podstawę do tego jak na przykład ukrywana choroba psychiczna partnera!!

Po 1 maja masowe wyjazdy?

Barttomek / 2011-05-04 15:02 / Bywalec forum
Nie koniecznie!! Poalcy mają zakotwiczoną jakąś masochistyczną miłość do tego kraju!!

święta nakazane w maju

Barttomek / 2011-05-09 12:31 / Bywalec forum
Witam serdecznie!! Mam pewne dziwne pytanie, czy w maju są jakieś święta kościelne , połączone ze świętem państwowym , żeby nie trzeba było iść do pracy?

nowa rezerwowa waluta-upadek USA?

Barttomek / 2011-05-13 13:43 / Bywalec forum
Witam!!
IMF będzie sie starał zastąpić dolara, jako walutę rezerwową, czyżby wróżyło to rychły upadek kolosa na glinianych nogach jakim teraz jest USA?

szkolenie bhp dla stażysty

Barttomek / 2011-05-19 15:19 / Bywalec forum
Niestety tak

Model wypłaty emerytur z ZUS-u- wasze opnie

Barttomek / 2011-05-23 12:19 / Bywalec forum
Witam!! Co sądzicie o tym , że od teraz to ZUS będzie nam wypłacał pieniądze z OFE? Jakie są wasze opinie na ten temat?

Marsz równości w Krakowie

Barttomek / 2011-05-23 14:48 / Bywalec forum
Witam!! W sobotę ulicami Krakowa , przeszedł jak co roku "Marsz równości" , organizatorzy twierdzą, że są one organizowane po to aby uświadomić społeczności że są dyskryminowani. Marsz został zakłócony przez demonstratów z Narodowego Odrodzenia Polski, którzy zostali potraktowani pałkami i gazem łzawiącym! Nasuwa się pewne pytanie jeżeli zorganizowanie takiego marszu, który większość społeczeństwa oburza, jasne są ludzie których pociąga seksualnie osoba tej samej płci, ale jakim prawem wychodzi, skoro osoby heterosekusalne nie manifestują tego czego robią we własnych sypialniach!! Według mnie jest to próba udowodnienia sobie, że jednak nie jestem gorszy od innych!! Tylko szkoda że na ten marsz , wykładane są pieniądze z moijego podatku!!

kryteria przystąpienia do policji

Barttomek / 2011-05-27 14:40 / Bywalec forum
Test wiedzy i sprawności , psycholog, lekarze , ankieta środowiskowa i rozmowa z policjantami

Tusk: Polska nie zrezygnuje z atomu

Barttomek / 2011-06-01 13:32 / Bywalec forum
Szkoda tylko że jesteśmy tak dlakeo w tyle za innymi krajami !! Niemcy już jakoś na początku lat 80' mieli elektrownie atomowe!!

W Krakowie wybuchły bomby

Barttomek / 2011-06-29 15:27 / Bywalec forum
koło godziny 9 przy ulicy Siarczanej doszło do wybuchu ładunku wybuchowego wyepłnionego gwoździami , drugi wybuch nastąpił pół godziny poźniej. W wybuchach ucierpiała trójka ludzi. Nie wiadomo jeszcze kto i dlaczego podłożył bomby w domkach jednorodzinnych.

Re: Kuba: Parlament analizuje stan gospodarki

Barttomek / 2011-08-02 13:28 / Bywalec forum
Czyżby nadchdoził okres reform na KUbie?

OC zmiany od kiedy?

Barttomek / 2011-10-07 13:40 / Bywalec forum
Czy wie ktoś może , od kiedy mają być wprowadzone zmiany dotyczące OC?! Bardzo dziękuję za każdą odpowiedź!!

Prawo ojca do dziecka.

Barttomek / 2011-10-10 13:03 / Bywalec forum
Pół roku temu rozwiodłem się z moją żoną. Oboje mieliśmy pracę, ja trochę lepiej płatną. Zadeklarowałem że to ja chcę się opiekować moją dwu letnią córką, niestety sąd przyznał prawo do opieki mojej żonie , a mi tylko możliwość odwiedzin. Jakie mam realne szanse na to że w końcu wygram sprawę o przyznanie mi praw do dziecka przez sąd?

Pogarsza się stan zdrowia Julii Tymoszenko

Barttomek / 2011-10-13 13:18 / Bywalec forum
Julia nie wytrzymuje psychicznie...
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8

Najnowsze wpisy