Forum

Komentarze użytkownika "Barttomek"

Komentarze użytkownika: Barttomek

Re: Masz zwrot z PIT? Fiskus weźmie cię pod lupę

Barttomek / 2013-04-25 14:37 / Bywalec forum
Nie czaeje tego , są mi winni kasę, to jeszcze zaczną mnie inwigilować? To co my do komuny wróciliśmy?! A gdzie swobody obwyatelskie zapowiadane przez przeklętą platformę...

Re: Zwolnienia w Fiacie błędem? Tyska fabryka przyjęła 150 osób

Barttomek / 2013-04-25 14:05 / Bywalec forum
Czyli co po raz kolejny nasze Państwo będzie finansowało zakup nowych maszyn dla właścicieli tych firm? Kolejna koszta jakie będziemy musieli ponieść!!
Barttomek / 2013-04-24 15:44 / Bywalec forum
Cena tego cuedeńka potrafi powalić przeciętnego człowieka :P

nowe żądania dotyczące smoleńska

Barttomek / 2013-04-16 15:42 / Bywalec forum
Mam nadzieję że do tego nei dojdzie... byłby to zbyt wielki szok dla rodzin ofira katastrofy Smoleńskiej!!
Barttomek / 2013-04-12 15:50 / Bywalec forum
Świetna karta sicowa, wysoka jakość w niskiej cenie!!

Re: Najwyższa Izba Kontroli skontrolowała PKP

Barttomek / 2013-04-09 13:57 / Bywalec forum
Spokojnie okazało się ze nasz LOT jest nic nie wartm przynajmniej tak twierdzą media, sprzeda się najpierw LOT za grosze , po czym sprzeda się za groszę PKP i wszysyc będą zadowoleni...rzecz jasna Ci któ¶zy zasiadają na wiejskiej...

Re: tanie mieszkanie warszawa

Barttomek / 2013-04-03 14:42 / Bywalec forum
Mój brat , zakupił ostatnio mieszkanei w Warszawie, rzecz jasna musiał wziąć kredyt... niestety teraz ma problem ze spłatą kredytu... musi wyjechać za rganicę żeby go spłacić... chyba trzeba sie naprawdę zastanowic czy warto...

Re: Wrak Tupolewa instrumentem walki politycznej?

Barttomek / 2013-03-26 15:45 / Bywalec forum
Właśnie o to chodzi w manipulacji... najważniejsze jest to żeby publikować zdjęcia wypowiedzi, które ośmieszą przeciwnika, polityka którego się popiera...

jak przedłużyć umowę?

Barttomek / 2013-03-26 13:34 / Bywalec forum
Chciałbym przedłużyć umowę z moim klientem, na kolejne sześć miesięcy , rzecz jasna za obopólną zgodą, czy w takim razie trzeba napisać nową umowę, czy też można jakoś przedłużyc poprzednia?

Re: Pomocna ustawa dla młodych - pożyczka na dom

Barttomek / 2013-03-25 14:44 / Bywalec forum
Czyżby Donald Tusk za wszelką cenę chciał utrzymać młodych ludzi w Polsce? Tanie zagrywki... nikt nie powinnien skorzystać z tego programu... bo jest po prostu nie opłącalny...

Kto musi mieć kasę fiskalną?

Barttomek / 2013-03-25 14:33 / Bywalec forum
Teraz osoby które przekroczyły 20 000 zł muszą mieć już kase fiskalną... widać że fiskus nei odpuszcza nikomu, rzecz jasna pod dyktando Pana Ministra Rostowskiego...

Re: Depesza gratulacyjna Tuska do papieża. "Bez elementów poddaństwa"

Barttomek / 2013-03-21 14:33 / Bywalec forum
No proszę Tusk pokazał sie jak prawdziwy mąż stanu, nie było poddaństwa w stosunku do papieża... szkoda tylko że w stosunku do Putina jest coś wręcz przeciwnego...

"Rosjanie się boją, że Macierewicz znajdzie ślady bomby atomowej"

Barttomek / 2013-03-19 14:41 / Bywalec forum
Tak samo ośmieszano Macierewicza w latach dziewiędziesiątych kiedy miał się zająć lustracją polityków, jak się później okazało większa część która z niego szytdziła, okazała się TW.

Czy mogę zwolnić kobietę w ciąży?

Barttomek / 2013-03-18 13:44 / Bywalec forum
Jedna z moich pracownik ukryła przede mną, przed zatrudnieniem że jest w pierwszym miesiącu ciąży... a padło pytanie czy zamierza mieć dziecko w przyszłosci...odpwoiedziała mi ze nie... czy mogę ją zwolnić?

Re: Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie komisji majątkowych

Barttomek / 2013-03-13 15:06 / Bywalec forum
Ja jestem ciekaw jak całą sytuację rozwiąże nasz rząd... bo jak na razie wszytskie jego decyzje naprawdę były nieudolne...
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8

Najnowsze wpisy