Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

Re: Rozbieżne dane, ale odbicie trwa

caabi / 2007-11-30 14:05 / Tysiącznik na forum
patrzcie na obrót na MWIG... jak nic to jest dzień wybicia z kanału spadkowego.... ;)))
caabi / 2007-11-30 13:31 / Tysiącznik na forum
stx obudzi sie na koniec sesji... zobaczysz... moim zdaniem warto powoli zbierac
caabi / 2007-11-30 13:04 / Tysiącznik na forum
lepsza netia
caabi / 2007-11-30 11:55 / Tysiącznik na forum
no coś koło tego..można pozazdrościć :))))
ps. choć ja mam 10 zł i i tak jestem bardzo zadowolony.... do 2012 wzrostnie z 500% :))))
caabi / 2007-11-29 14:01 / Tysiącznik na forum
eee. podjedzie pod 3.3 tak coś mi sie wydaje... no ale zobaczymy...
caabi / 2007-11-29 13:57 / Tysiącznik na forum
50/50 :))))

Re: Jedzie pociąg z daleka

caabi / 2007-11-29 13:56 / Tysiącznik na forum
kto nie kupił stalexportu ... przegrał życie :))))) hyhyhhy mam po 2,96

Re: Jedzie pociąg z daleka

caabi / 2007-11-29 12:37 / Tysiącznik na forum
w sumie dziś i jutro zrobią window dressing.... pod koniec takiego miesiaca musza podciagnać ostro... za duze straty mieli w polowie...... dlatego trzymam akcje (te takie na któtko kupione) tak do jutra do poludnia...
caabi / 2007-11-29 08:58 / Tysiącznik na forum
tak bo jen sie wzmocnił o 0,15% :)))))))))) tym bardziej że w USA jest noc teraz.... wiec niewiem przez jaki bank robią zlecenia
caabi / 2007-11-28 19:43 / Tysiącznik na forum
a jak ci powiem że tak... to mi uwierzysz ??? :))))
caabi / 2007-11-28 19:42 / Tysiącznik na forum
ej ziom ... ja też zarabiam :))))))) ps. dziś nawet DT na biotonie mi ładne wyszło 0.86 - 0.91 :)))))
caabi / 2007-11-28 19:19 / Tysiącznik na forum
nie gram pożyczonymi pieniedzmi to pierwsza i najważniejsza zasada.
nikt nie zlapie górki i dołka zawsze.... moze sie fartnie... raz drugi... ale nie 10 razy na 100 transakcji.
trzeba tak grac zeby cos wygrac..... patrz najlepszy dzisiejszy przykład.... kupiłem STX po 2.71 około 11. potem patrzyłem na waluty, jena zwłaszcza futuresy i londyn... jak te gieldy ruszyły... czekałem sobie spokojnie... stx bujał sie około 2.79 czekałem...... az wkoncu wybił (musiała w takim dni nadejsc ta chwila) wywaliłem po 2.91,2.92 i 2.93 udało się zarobiłem 8%. czy to było trudne.... raczej nie.... warto sie czasem przyczaic i czekac... to był przykład na 1 sesji.... ale np msz kupilem i sobie czekam... moze rok... ale oddam po 50 zł i tez zarobie.... na jednych spolkach gram na longterm na innych tylko DT... ale gram a nie wieszcze kasandryczne wiesci ze zawali sie cały swiat i wogole bede wypatrywał komet pedzacych w kierunku ziemi itp..... GRAC GRAC a nie marudzić.... jak marudzisz to pewnie zrobiłaś w tym roku moze ze 3 transakcjie.... ale pewnie nie na gpw.... tylko jak ostatnio mowilas wyplacalas kase z banku do skarpety.... ok moze kiedys uchronisz swoje pieniadze... ale w tym czasie ich nie pomnozysz z takim podejsciem.... marudzisz ze szulernia ze arbitraż.... to patrz na LOP na terminowym, jak leca kosze na kupno to kupuj... zarobisz 2% uciekasz.. znasz dobrze rynek korzystaj z tego :)) pozdrawiam.
caabi / 2007-11-28 18:42 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem krachu nie bedzie.... chociaz taka sesja jak by usa spadło z 8% takim krachem by była niewatpliwie... ale pomyslcie troche.... moim zdaniem wiele osób z tego forum zaczelo sie bac tego ze mozna spac z akcjami w portfelu... a to pokazuje ze nie powinni grać na GPW... i nie przesadzam teraz... jesli ktos nie ma strategii.... a jesli ja ma a mota sie i zmienia ja co chwile..... to powinien znalesc sobie inna zabawke, naprawde... lubie brydzie warrena i wiele osób które są tu od dawna... ale ostatnio wasze podejscie jest takie samo jak kenobiego... wierzycie w to że będzie bessa krach itp... zamiast poprsotu korzystac z takich wachań kursów i indexów... przeciez to jest raj dla ludzi takich jak my... mamy mozliwosc szybkiej reakcji... mamy dostep do danych... wiec czemu ciagle gadacie ze nie ma co kupowac akcji bo zaraz bedzie krach i bessa ??
caabi / 2007-11-28 18:24 / Tysiącznik na forum
na drodze prywatnej to cie beda zbywac.... idz na całość tvn itp... powanie mowie

Re: Byki mają szansę na odrobienie strat

caabi / 2007-11-28 14:51 / Tysiącznik na forum
o mam dobre hasło......
"spieszcie się kupować akcję..... tak szybko odjeżdżają" :)

Najnowsze wpisy