Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-10-17 16:18 / Tysiącznik na forum
ale czy ja ją bronię że wzieła łapówkę ?? kurde czy wy ludzie nie umiecie czytać i robicie niepotrzebne nadinterpretację tylko po to żeby mieć co napisać w formie riposty ??? SZOK.

dla mnie znaczenie ma fakt iż działania ABW po pierwsze są moralnie złe a po drugie i co ważniejsze są elementem kampanii wyborczej. a to dzięki pisowi i temu jestem przeciwny. łapownikom też jak napisał warren kamieniołomy ale żyjemy (jeszcze) w państwie demokratycznym i nie tak się takie sprawy załatwia ani w taki sposób ich nie przekłada przed wyborami
caabi / 2007-10-17 16:15 / Tysiącznik na forum
mi też nie ..... ale zobacz jak do tego pis doprowadził..... w taki sposób to nawet papierza by w 5 lat ułożyli ........ i to nie są żarty
caabi / 2007-10-17 16:14 / Tysiącznik na forum
a zadaj sobie pytanie co możesz powiedzieć po tych 2 latach..... gdzie 3 mln mieszkań itp... i te całe obietnice
1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobrona (J).
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
6. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

skomentuj
caabi / 2007-10-17 16:12 / Tysiącznik na forum
ale dla ciemnogrodu liczy się że brała łapówkę poziom debilizmu i zaniku funkcji mózgu w postaci samodzielnego myślenia i realnego oceniania faktów jest na poziomie krytycznym w tym kraju... te wybory pokażą czy jest jeszcze szansa na odwrócenie tej tendencji
caabi / 2007-10-17 15:23 / Tysiącznik na forum
a z czym siedział ??
caabi / 2007-10-17 15:10 / Tysiącznik na forum
no i zrobią niespodziankę i pokażą stratę :)))))))
caabi / 2007-10-17 14:44 / Tysiącznik na forum
stopy w dół.... na 100% ciekawe czy znów o 0,5 pkt. ??
caabi / 2007-10-17 14:41 / Tysiącznik na forum
krany będą na stadionach w kiblach instalować :))))))
caabi / 2007-10-17 14:08 / Tysiącznik na forum
nie musisz nic czytać ani ogladać..... wystarczy że pomyślisz :)))
caabi / 2007-10-17 13:43 / Tysiącznik na forum
ja tyż :))))
caabi / 2007-10-17 13:36 / Tysiącznik na forum
ciemnogród nic wiecej :(( żal mi ciebie zbig jak masz takie rzeczy w głowie
caabi / 2007-10-17 13:35 / Tysiącznik na forum
a co już czekasz na magnie ?
caabi / 2007-10-17 13:30 / Tysiącznik na forum
brawo samuraju.... ale i tak jesteś po ciemnej stronie mocy :)))))
caabi / 2007-10-17 13:29 / Tysiącznik na forum
tak. i to ogromną.... jestem jak kaczyński.... jade równo po wszystkich.... dla zasady !!!
caabi / 2007-10-17 13:21 / Tysiącznik na forum
samuraju napisałem Ci czemu delikatnie się z tego wycofali...... aby pis nie miał powodu aby tego pomyslu obzycic blotem.... choc i tak to zrobił (mam na mysli reklamę z tym jak ktoś dzwoni na pogotowie) takie sytuacje nie mogą miec miejsca ale oni poprsotu graja na uczuciach ludzi którzy nie maja swoich pogladów na jakies tematy... dlatego takie poparcie maja.... ludzi z niskim wyksztalceniem
(nie odnoszę się do Ciebie bo wiem że ty cenisz pis za walkę z korupcją) choć sam mam inne zdanie w tym temacie

Najnowsze wpisy