Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-10-18 10:37 / Tysiącznik na forum
no jakis wpływ napewno mają..... :)))

Re: Balansując na linie

caabi / 2007-10-18 10:22 / Tysiącznik na forum
kurde przy takim obrocie na midasie nawet z udanego DT jeszcze mi całe zlecenie nie poszło......
K 25,15 S 25,78 tylko 75 szt. bo wiecej nie ma sensu wrzucac przy takim obrocie.... no i jeszcze 25 szt mi wisi.. ;(((

Re: Balansując na linie

caabi / 2007-10-18 09:37 / Tysiącznik na forum
ciekawe jaki będzie raport petrola po zbadaniu złoża w zubardem..... jak będzie ok to będzie okazja na tanie zakupy..... coś mi sie wydaję że tak właśnie będzie.....
caabi / 2007-10-18 09:35 / Tysiącznik na forum
to moze lubawa wkoncu....
caabi / 2007-10-18 09:34 / Tysiącznik na forum
niski c/z pewnie jakis fund sobie upatrzył i zbiera
caabi / 2007-10-18 08:50 / Tysiącznik na forum
hmmm, no ale dla lbej to ok transakcja.... raczej.... tak mysle nie mają prymusa skonsolidowanego wiec nie wpłynie to na wynik finansowy ujemnie, a zysk około 6 mln zł z 1 transakcji to raczej dobra wiadomość.... tym bardziej z uwagi na fakt że luba z zysku z tego roku bedzie zapewne w 2008 wypłacala dywidendę :))
caabi / 2007-10-18 08:44 / Tysiącznik na forum
daj linka
caabi / 2007-10-18 08:38 / Tysiącznik na forum
po co wy wogóle potrzycie na tamte rynki ??? w indiach nie ma płynności.... to nie sa rynki które mogą być jakimikolwiek wskaźnikami.....

Re: Balansując na linie

caabi / 2007-10-18 08:18 / Tysiącznik na forum
http://www.joemonster.org/art/8029/Kartka-z-kalendarza-na-21.10.2007
caabi / 2007-10-17 19:50 / Tysiącznik na forum
to mało w hiszpanii samej stoi wolnych 3 mln mieszkań.... POWAZNIE pod madrytem około 1 mln są to puste osiedla ceny tak wysokie ze nikogo na to nie stac. ok 1 mln euro za mieszkanie 70 m2
caabi / 2007-10-17 18:39 / Tysiącznik na forum
różnię się od niego tym że jestem zwykłym obywatelem a on jako osoba publiczna reprezentuje swój urząd, i jako osoba publiczna jest zdany na krytykę (obejmując ten urząd zdawał sobie sprawę z tego że jest oceniany przez społeczeństwo, jego zachowanie i każda podjęta decyzja także jest oceniana, wybierając się na urząd premiera wiedział iż jego dokonania z przeszłości będą weryfikowane i te dobre i te złe)
tym się różnię.... i mam pełne prawo do jego oceny mogę powiedzieć to co napisałem powyżej na jego temat to moja opinia, każdy w tym kraju ma prawo do wyrażania swoich opinii i póki jeszcze jest to prawo zamierzam z niego korzystać .... i będę korzystał bo dla mnie jest to prostak i burak a ponadto strasznie kurduplowaty burak.... :))))

W obecnych czasach gdy koalicjanci w rządzie obrzucają się błotem, w prost mówią komuś że jest nierozumny czy głupi ..... lub że kłania się w pas komuś innemu bo jest uległy itp............. wiec czemu wogóle pytasz dlaczego tak napisałem ???
przykład idzie z góry jeśli ten kraj ma tak wygladac to ja poprostu zaczynam sie przyzwyczajac.
caabi / 2007-10-17 16:31 / Tysiącznik na forum
to mogę z żoną pogadać ;-)))))

żarcik ... pozdrawiam.

Re: Bez znieczulenia

caabi / 2007-10-17 16:27 / Tysiącznik na forum
tafcik voodo i reszta ..... pogadamy przy popołudniowym poscie jeśli macie nadal ochote na takie debatowanie :)))))
pozdrawiam.
ps. ladnie mi podciagneli stalprofil na koniec :)))))
caabi / 2007-10-17 16:24 / Tysiącznik na forum
każdy jest tylko człowiekiem, czy nie marzy ci się wygrać 10 mln w totka ?? czy nie masz czasem chęci być tak bogatym aby było cię stać na co tylko sobie zapragniesz ?? to naturalne ludzkie uczucia i pragnienia.... i jak przychodzi do ciebie ktos i daję ci część tych marzeń w 1 chwili............ (to sobie sam odpowiedz czy byś się nie zastanawiał) nic co ludzkie nie jest mi obce poprostu
caabi / 2007-10-17 16:22 / Tysiącznik na forum
ok poproszę o taką listę..... ale po wyborach jeśli platforma je wygra bo należy rozróżnić to że pis miał swój czas i w tym czasie kłamał tak jak robi to do tej pory. roliczać platformę będziemy wszyscy jeśli będą mieli szansę się wykazać (czyt. wygrają wybory)

Najnowsze wpisy