Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-12-27 11:12 / Tysiącznik na forum
to pewnie trafiłe HTL :)))) spoko ja tez się systematycznie pakuję.... etapami zbieram... nie oddam za mniej niz 13 zł :))))
a SWD na EBITDA już ma zysk od 3Q warto się zainteresować...... jak dla mnie on leży na dnie...... tylko na nim wogóle nie ma płynności to największa wada....
caabi / 2007-12-27 10:41 / Tysiącznik na forum
tak ale miedz ponadto rosnie z uwagi na wiekszy popyt i spadajace zapasy..... no moze KGHM nam wykręci 4000 na wig 20 jak by tak do 140 poszedł.....
caabi / 2007-12-27 10:40 / Tysiącznik na forum
111.80
caabi / 2007-12-27 10:39 / Tysiącznik na forum
co pewnie HTL i SWD ??
caabi / 2007-12-27 10:22 / Tysiącznik na forum
co do Chin.... akurat tu ciężko powiedzieć.... ale raczej zdejmują cło aby jeszcze bardziej wspomóc gospodarkę.... wkońcu jak drożeją surowce to inwestycje także... aby jednak te nadal rosły.... rzad zdejmuje cło a więc importerzy tego metalu się ucieszą i zamówienia będą wieksze..... no i to tak się nakręca..... cięzko tu upatrywać czy robią to bo gosporaka zwalnia czy jest obecnie rozpedzona i dlatego (choć jak wiemy rozpedzona jest bardzo) pytanie tylko kiedy zacznie zwalniac :))))))

Re: Koniec roku należeć będzie do byków?

caabi / 2007-12-27 10:18 / Tysiącznik na forum
wziąłem KGHM... coś czuje że do 120 dojedzie jeszcze w tym tygodniu.... patrząc oczywiście na to jak ostatnio (i dziś) miedź drożeje :))))
caabi / 2007-12-27 09:51 / Tysiącznik na forum
ja już sprzedałem brany po 107 teraz niech wroci do 110 to wezme i mozna jechac dalej :)))
caabi / 2007-12-22 10:14 / Tysiącznik na forum
no faktycznie..... teoretycznie dobre infa.... i jest szansa na zbudowanie nowego kanału..... zasięg 2.30 zł. dobrze gadam ??
caabi / 2007-12-21 10:34 / Tysiącznik na forum
na sam koniec sesji spadal LOP.... jeśli dobrze pamiętam
caabi / 2007-12-20 16:00 / Tysiącznik na forum
czy ty wiesz co to znaczy BANKRUT ?? możesz wziąść teraz papier depozytowy z Biura maklerskiego i iść do sądu złożyć wniosek że będziesz występował w postępowaniu upadłościowym jako wierzyciel.... ale nie wiem czy czasem Cię nie odwalą odrazu...no generalnie kasa przepadła całkowicie straciłeś, przegrałeś nie masz nic z tego co tam wpakowałeś.
przykro mi to mówić ale taka prawda... inwestowanie to nie zabawa
caabi / 2007-12-20 15:38 / Tysiącznik na forum
mówiłem 100 razy.... jakies 2.5 miesiąca temu jak przejżałem raport kwartalny..... bankrut nie tykać się tego.... stracili płynność, kapitał własny wyparował to było widać w bilansie i rachunku wyników .... ponadto po przepływach..... ale poubierali.... pomyślcie.... kupiliście coś.... czego nie ma już... taka prawda...

LONGU..... pytanko

caabi / 2007-12-20 10:39 / Tysiącznik na forum
na MSZ szykuje się emisja z PP ?? dziś poszło info ale nie śledziłem wcześniej i nie bardzo się orientuję czy z PP co i jak ... ??
caabi / 2007-12-19 21:02 / Tysiącznik na forum
teraz za bardzo nie mogę pisac..... odezwij się jutro koło 10-tej jak bedziesz mógł.... ta emisja chyba pod inwestycje... pamietaj że mają zagwarantowanę emisję obligacji na 200 mln zł.... w kazdej chwili mogą brac stamtad kase o płynność się nie martw... naprawde.... pozatym jest prokom w razie co wrzuci cos..... bez stresu..
caabi / 2007-12-19 21:00 / Tysiącznik na forum
narazie jestem bez niego strata podatkowa jest..... teraz czekam.... czuje ze moze byc nizej...
caabi / 2007-12-19 20:53 / Tysiącznik na forum
longu..... i inni.... choć na GPW jestem dopiero od roku... naprawdę już trochę doświadczyłem..... 3 załamania (jeśli takimi nazwiemy maj 2006 roku, potem kryzys chiński w marcu no i teraz tą besse niby od maja) i wiecie jak na to patrze....... nie obchodzi mnie czy koszami zwalają index.... czy są puste arkusze na K...... to wszystko nie jest ważne...... istotne jest to aby dostosować się do sytuacji... jeśli nie potrafimy teraz zarabiać to chyba warto się zastanowić nad inna strategią..... ja obecnie gram tylko na DT czasem 1/ kapitału... reszta longterm..... zdecydowanie te spadki mnie się podobają... jest szansa kupic dobry papier naprawde tanio..... zobaczcie HTL.... MSZ, LBW i wiele wiele innnych Biotony Echo... to wszystko jest tanie (patrzcie na C/Z chiciazby) i teraz pytanie...... czy one już nigdy (w perspektywie 3 miesięcy... roku.... 3 lat 5 lat) nie wrócą na te poziomy ?? zastanówcie się czy te firmy się nie rozwijają ?? czy je dotyczy subprime.... ?? po za tym że strachliwi wywalają akcje czasem fundy bo potrzebują kase na wypłaty... czy to cokolwiek zmienia ?? odpowieddzie sobie na to pytanie.... i zastanówcie się kupując akcje inwestujecie w firme nie w kurs na gieldzie.... to zadanie inwestora przewidziec przyszlosc spółki a to juz uksztaltuje kurs. PROSTE

Najnowsze wpisy