Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

SAMURAJU

caabi / 2007-10-25 12:27 / Tysiącznik na forum
chciałbym już nie wdawać się w wymiane zdań na temat polityki z tobą.... naprawdę mamy całkiem inne pojżenia na świat i na politykę...w taki sposób odrzucasz oczywiste oczywistości zakłamując się nadal że nie potrafię czasem się pochamować uderzając w ciebie personalnie a niechcę tego robić, dlatego przepraszam i chciałbm z tobą rozmawiać o wszystkim tylko nie o polityce.
pozdrawiam.
caabi / 2007-10-25 12:21 / Tysiącznik na forum
ale jak on mówi to jego słuchają miliony..... i to jest ta różnica
caabi / 2007-10-25 12:11 / Tysiącznik na forum
samuraju.... ale ..... jest jedno ale .... karta praw podstawowych wchodzi .... i nie narzuca tylko wskazuje kierunki to jest właśnie ta różnica... a za 10 lat ten zapis poprostu wejdzie w życie bo tak nasze pensje wzrosną.... nie wiem czemu jesteś przeciw temu.... to w uproszczeniu pewnym... ale jednak pokazuje iż jesteś przeciwny temu że polska jest UE..... ale tym dotacją pieniążką na rozwój to już przeciwny nie jesteś ??
caabi / 2007-10-25 12:03 / Tysiącznik na forum
a pis nie przykleił łatki tuskowi że chce polskę sprzedać niemcą i rosjaną ?? samuraj patrz na wszystkich na SWOICH też (mam na mysli pis)
caabi / 2007-10-25 12:02 / Tysiącznik na forum
jesteś poprostu pozbawiony normalnej oceny sytuacji :((
szkoda...
caabi / 2007-10-25 12:01 / Tysiącznik na forum
samuiraju czy ty czytałeś co jest zawarte w karcie praw podstawowych ???? PYTAM i proszę o odpowiedź bo widzę że przyjąłeś retorykę kaczyńskiego..... a nie wiesz o czym tam mowa....
tak jest powiedziane o prawie do godności osobistej, o tym że człowiek zawsze ma prawo do opieki zdrowotnej w każdym z krajów UE nieodpłatnie, ma prawo do własnego zdania w kwestiach religijnych, nie może być z tego powodu szykanowany, o prawie do godnego życia z poszanowaniem wszystkich praw obywatelskich w tym do godnego wynagrodzenia... do poszanowania dni wolnych od pracy (o to o co pis tak walczył - a nie mówi że przyjęcie tej karty daje takie prawo każdemu) i wiele innych rzeczy które są ważne, ale nie ograniczających człowieka... wręcz przeciwnie....
caabi / 2007-10-25 11:57 / Tysiącznik na forum
ale nie 2 gr w 20 min
caabi / 2007-10-25 11:56 / Tysiącznik na forum
samuraju nie okłamuj sam siebie.... pisu nie było stać nawet na likwidację tych ministerstw, a po chce to zrobić... nie widzisz tej różnicy od zamiarów się zaczyna... ale trzeba je mieć (pis ich nawet nie miał)
caabi / 2007-10-25 11:55 / Tysiącznik na forum
NORMALNĄ po prostu.

Re: Nie ma czego zazdrościć bykom

caabi / 2007-10-25 11:54 / Tysiącznik na forum
szykujcie się..... patrząc na PLN widać że wkupują naszą walutę i zaraz pójdą zlecenia na akcje.... pewnie od 12.00 się zacznie marsz w górę.... już na wielu większych spółkach widać duże wymiany.... europa zielona jen też wiec będzie dobrze.....
caabi / 2007-10-25 11:38 / Tysiącznik na forum
dalej nie rozumiesz....... idea walki z korupcją jest popierana przez wszystkie partie w parlamencie (PO też poparło ustawę o CBA) problem tylko w tym że ta instutucja przez pis została wciągnięta w kampanię wyborczą i zbieranie haków.... a żeby to nie miało miejsca w przyszłości to trzeba oddać CBA w ręce parlamentu który jest reprezentowany przez wszystkie partie polityczne... przeciez to takie logiczne... a zwieksze uprawnien dotyczy tematu wgladu w dokumenty zgromadzone w skarbówce itp... przecież nie złapią cię za pranie pieniędzy jak nie będą mogli zobaczyć jaki zapłaciłeś podatek od wygenerowanego przychodu no nie ?? ja nie wiem czy na siłę kombinujesz aby nie przyznać że chcą i będą robić dobrze ........
caabi / 2007-10-25 11:19 / Tysiącznik na forum
samuraju napisałem Ci dziś co robią teraz agencji CBA jawnie oskarżają swojego szefa (kamińskiego) o upolitycznienie tej jednostki... po chce to zmienić i "władzę" nad CBA chce zabrać premierowi i oddać parlamentowi... aby nie było CBA wykorzystywane w kękach partii rządzącej.... to chyba swiadczy o dobrej woli.... jeśli by jej nie było tusk by teraz CBA użył przeciwko pisowi i tak wkoło... samuraju pomyśl czasem ....
caabi / 2007-10-25 10:24 / Tysiącznik na forum
brydziu.... zobacz info.... zobacz kurs i powiedz czy jest to w cenie ?? odrazu odpowiem... oczywiście że nie kurs dziś był na minimum to będzie wybicie na 15 zł. wiesz że htl to dobra spółka... nie wiem więc czemu tak atakujesz??? moze dlatego że nie zdążyłaś kupić.... choć moim zdaniem jest jeszcze na to czas... ja jeszcze dokupuje.... i spokojnie poczekam na całościowy komunikat jaka firma itp....

Re: Nie ma czego zazdrościć bykom

caabi / 2007-10-25 10:06 / Tysiącznik na forum
rusz htl.... może teraz widły
caabi / 2007-10-25 09:41 / Tysiącznik na forum
kiedys sprzedałem ganta po 44 jak mnie brydzia nastraszuyła.... 3 miesiace pozniej był po 110

Najnowsze wpisy